Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...
  • 6 μήνες μετά...

Τι παιχνιδαρα μα τι παιχνιδαρα!!! απο το 2013 με crakced version, και το 2014 το αγορσα. Εφαγα 600 ωρες και δεν το βαρεθηκα, σε καπαια φαση βρηκα και αγορασα μια g27 και εκαψα μπολικες ωρες. Δρομολογια σε ρουμανια, ιταλια και ουτε καθε εξης. Εκανα καφε, εβαζα  ραδιοφωνο και επιανα το τιμονι! 

Ειδα οτι θα βγαλουν west balkans, θα περιμενουμε πολυ για ελλαδα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω τα βραδάκια κάνω κάνα δρομολόγιο,βάζω country σταθμο και καμμια μπύρα και πάω.. 

Η τιμονιερα με κουράζει κάπως και την έχω παρατήσει,χρησιμοποιώ gamepad πλέον.. 

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνος μου δεν κατάφερα να παίξω ποτέ, αλλά convoy με φίλους είναι απλά ψυχανάλυση. Κορόιδευα τα περισσότερα simulators, αλλά δεν περίμενα να φάω τέτοιο σκάλωμα.

Τα ProMods πάντως αναβαθμίζουν το παιχνίδι σε άλλα επίπεδα, αλλά όντως απαιτούν όλα τα DLC. Έχω βάλει και Μέση Ανατολή, δυτική Ρωσία, Ιράκ, Καζακστάν, Ινδονησία, έχει γίνει άλλο παιχνίδι.

Χωρίς τιμόνι πάντως δε μπορώ να το παίξω, χαρά στο κουράγιο σας όσοι παίζετε με χειριστήριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα! Καμία οικονομική (?) τιμονιέρα για το συγκεκριμένο παιχνίδι; Θέλω να δοκιμάσω... Δεν έχω παίξει ποτέ μου με τιμονιέρα. Θα ήθελα να βιδώνει στο γραφείο. Πετάλια δεν ξέρω αν θα με βολέψουν; Και μεταχειρισμένη να πάρω δεν με πειράζει.

EDIT: Πήγα να μπω το παιχνίδι που το έχω αφήσει πολύ καιρό. Βλέπω υπάρχει ένα workshop mod που πρέπει να έχει καταργηθεί. Δεν το βρίσκω πλέον στο workshop για να το σβήσω (unsubscribe)... Που είναι ο φάκελος με τα Mod να το σβήσω χειροκίνητα... Προσπαθώ να φορτώσω το load αλλά το παιχνίδι crashάρει.

Επεξ/σία από sp3cial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...