Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, citelis είπε

Εγώ παίζω με G29 αλλά δύσκολα μπορώ να βοηθήσω μιας και μου φαίνεται μια χαρά. Μήπως θέλει να αυξήσεις το steering sensitivity? 

Βρηκα κατι οδηγιες στο youtube (https://www.youtube.com/watch?v=pMDNmyPJGgM) και τα εβαλα να τα δοκιμασω...αντιμετωπιζω αλλο προβλημα ομως τωρα...εσυ που παιζεις με τιμονιερα την καμερα για να κοιτας δεξια αριστερα πως την γυρνας εννοω με πιο κουμπι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/3/2021 στις 7:39 ΜΜ, citelis είπε

@kjtzemis Αν ρυθμίσιες αυτά στα controls θα μπορείς να γυρνάς την κάμνερα όσο οδηγάς. 

spacer.png

Εννοείς να τα συγχρονισω με κάποια κουμπιά της τιμονιερας όπως πχ τα βελάκια (σταυρο);;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

In before 10χρoνα θα τρέχουν με 250km/h όπως στο truckersMP. Αν έχεις 4-5 γνωστούς που παίζουν θα έχει ενδιαφέρον though. Αλλά οι ανοιχτοί servers πιστεύω θα είναι καρκίνος όπως σε όλα τα online..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως συνήθως η λύση θα είναι κάποιο σύστημα με ratings και penalties για κακή οδηγική συμπεριφορά, όπως γίνεται και στα racing sims. Το πιθανότερο βέβαια θα είναι ανοιχτοί servers που θα χάνει η μάνα το παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα γίνεται να κάνεις host και server με κωδικό αλλά εκεί χρειάζεσαι άτομα που γνωρίζεις in real life ή αν οργανώσουμε κάτι εδώ στο forum όσοι παίζουμε το game..

Y.Γ. Ένα mod που χρησιμοποιώ τελευταία για old gen Volvo, [1.40][REL] Volvo FH 3rd Generation (V1.042 Hotfix, 09-Apr-21) - SCS Software. Πολύ καλή δουλειά, ωραία textures, καθόλου bugs δεν έχω συναντήσει. Είναι ωραίο φορτηγό αλλά το default της SCS είναι τραγικό και παλιό αλλά το mod είναι τούμπανο. Εγώ έχω ένα workhorse, 420 άλογα, χωρίς πολλά μπιχλιμπίδια..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουμε κανένα αρχείο με Ελληνικούς σταθμούς αθλητικά, real, skai και μουσικη;

Έχω βάλει το Local Radio, και αναγκάστηκα την Τετάρτη το μεσημέρι να πάρω φορτίο από Αλεξανδρούπολη για να ακούσω τα μέτρα :D

Επεξ/σία από GnsP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες, παίζει κανείς Euro Truck Simulator 2; Είπα να το ξεκινήσω και θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις σαν noob που είμαι. Αν υπάρχει ήδη ανοικτό θέμα για το game, ας δώσει κάποιος το link γιατί δεν μπόρεσα να βρω κάτι. 

Thanks guys!

EDIT: Άκυρο παίδες. Βρήκα μερικές πληροφορίες στο Steam forum! Thanks anyway!

Επεξ/σία από maniacos93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
50 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Αν υπάρχει ήδη ανοικτό θέμα για το game, ας δώσει κάποιος το link γιατί δεν μπόρεσα να βρω κάτι.

Σε έφερα στο σωστό μέρος. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρε δανειο στην αρχη για να αγορασεις το 1ο σου οχημα..

1 ώρα πριν, maniacos93 είπε

Να 'σαι καλά @GhostRiderLSOV. Αν έχω κάποια απορία στο μέλλον θα ρωτήσω εδώ. Thanks!!!

 

Επεξ/σία από optimus prime
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...