Προς το περιεχόμενο

Star Wars: Episode 7 [2015]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως αυτή η ταινία είναι σημείο καμπης για το SW καθώς ο Darth Vader μας τελείωσε, το origin μας τελείωσε, οι προηγούμενοι πχ Solo, Luke κτλ σύντομα θα μας τελειώσουν οπότε αν δεν προκύψει κάποιος iconic ήρωας και κακός σε αυτή την ταινία τότε δύσκολα θα προχωρήσει το franchise στην μεγάλη μάζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον Darth Vader θα τον ξαναφερουν πισω, μην αγχωνεσαι.

και δεν αναφερομαι στις spinoff ταινιες που διαδραματιζονται στην περιοδο του OT, oπως το Rogue 1, αλλα στον κεντρικο κορμο ταινιων που ξεκιναει με το SW7.

 

επισης ουτε ο Solo θα μας τελειωσει, την προσφατη ειδηση δεν την διαβασατε?

 

Link.png Site: Who Will Play Han Solo Next? Disney Digs Through Huge List - Hollywood Reporter

 

οπως ειπα και πιο παλια, εχουμε να φαμε SW στην μαπα για τα επομενα 50 χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον Darth Vader θα τον ξαναφερουν πισω, μην αγχωνεσαι.

και δεν αναφερομαι στις spinoff ταινιες που διαδραματιζονται στην περιοδο του OT, oπως το Rogue 1, αλλα στον κεντρικο κορμο ταινιων που ξεκιναει με το SW7.

 

επισης ουτε ο Solo θα μας τελειωσει, την προσφατη ειδηση δεν την διαβασατε?

 

Link.png Site: Who Will Play Han Solo Next? Disney Digs Through Huge List - Hollywood Reporter

 

οπως ειπα και πιο παλια, εχουμε να φαμε SW στην μαπα για τα επομενα 50 χρονια...

Αν είναι καλύτερα απο τα 1,2,3,6 το τε κανένα πρόβλημα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχίζω να πιστεύω πως δεν είμαι fan του Star Wars, γιατί μου αρέσουν όλα ενώ θα έπρεπε να μισώ τουλάχιστον 3 από τα 6

Και εμενα μου αρεσουν ολα,οποτε μην σκας δεν εισαι μονος :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αρχίζω να πιστεύω πως δεν είμαι fan του Star Wars, γιατί μου αρέσουν όλα ενώ θα έπρεπε να μισώ τουλάχιστον 3 από τα 6

 

Εμένα μου λένε "είμαι φαν, γιατί μου αρέσουν όλα".

 

Μπορείς να είσαι φαν και να μην σου αρέσουν όλα ή να σου αρέσουν. Δεν θα σε λέει κανείς "full-fan" ή "μερικώς-fan". :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τωρα περα την πλακα και τις μλκς που λεμε γιατι και πως και τι που το καθυστερουν στην Ελλαδα, τα πραγματα εχουν ως εξης: δεν θα δουμε Star Wars εδω πριν τις 24. Θα παει κανεις να το δει αλλου? Εννοω ατομα που μενουν Ελλαδα και θα πανε μονο και μονο για να δουν την ταινια? Αν ναι, Σκοπια ή Βουλγαρια? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τωρα περα την πλακα και τις μλκς που λεμε γιατι και πως και τι που το καθυστερουν στην Ελλαδα, τα πραγματα εχουν ως εξης: δεν θα δουμε Star Wars εδω πριν τις 24. Θα παει κανεις να το δει αλλου? Εννοω ατομα που μενουν Ελλαδα και θα πανε μονο και μονο για να δουν την ταινια? Αν ναι, Σκοπια ή Βουλγαρια? :P

Αν έμενα αρκετά βόρεια θα το συνδύαζα με καμία 2-3ήμερη εκδρομούλα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...