Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχετε υπολογίσει πόσο κοστίζει η κάθε κάψουλα για τον καφέ?????

Εκεί σκοπεύουν... καλύτερα να παίρνατε κλασσική μηχανή που βάζεις χύμα τον καφέ που εσύ επιθυμείς ..... και σου βγαίνει και πολύ πολύ φθηνότερα....

 

Έχουμε κ απ αυτές. Αλλά όταν έχεις 5 λεπτά για να φύγεις απ το σπίτι το πρωί θες να πατάς ένα κουμπί και να παίρνεις τον καφέ και να φεύγεις και όχι βάλε-πάτα-περίμενε-βγάλε-πλύνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν θέλω να σαν την χαλάσω για την Tassimo, αλλά προσωπική μου γνώμη είναι ότι ο καφές της δεν πίνεται. Οι σοκολάτες και τα τσάγια της ίσως, δεν ξέρω, αλλα ο καφές της δεν είναι ωραίος. Έχουμε στο γραφείο μια Tassimo και μια στοιβα από καφέδες, και δεν την πειράζει κανέις γιατί σε κανέναν δεν αρεσει ο καφές της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε κ απ αυτές. Αλλά όταν έχεις 5 λεπτά για να φύγεις απ το σπίτι το πρωί θες να πατάς ένα κουμπί και να παίρνεις τον καφέ και να φεύγεις και όχι βάλε-πάτα-περίμενε-βγάλε-πλύνε...

 

Και στην κλασσική.... βάζεις αμέσως και έχεις καφέ.... πλένεις όταν γυρνάς σπίτι αν θες...

Γιατί νομίζεις ότι αυτές με την κάψουλα δεν θέλουν πλύσιμο?????? Χμμμμμ.... να δεις πως πιτσιλάνε !!!!!!

 

Ξέρω κόσμο και κοσμάκι που μετά από λίγο τις παρόπλισε αυτές τις μηχανές.... και ειδικά όταν είδαν πόσο κόστιζε η χρήση τους (κάψουλες)....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για όσους πήρατε την tassimo να ξέρετε ότι με την εγγραφη του σειριακού της στο Tassimo.gr έχετε έκπτωση 20 ευρώ (τουλάχιστον έτσι ήταν πέρσι) για την πρώτη σας αγορά ηλεκτρονικά και από 40 ευρώ (αρχική τιμή προ της έκπτωσης ) δωρεάν μεταφορικά. Επείσης ότι πρέπει να αλλάζετε το φίλτρο νερού που έχει (όχι υπαοχρεωτικά , αν δεν θέλετε την έχετε χωρίς φίλτρο) και ανάλογα με την χρήση πάνω στο 6μηνο θέλει αφαλάτωση με ειδικές ταμπλέτες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στην κλασσική.... βάζεις αμέσως και έχεις καφέ.... πλένεις όταν γυρνάς σπίτι αν θες...

Γιατί νομίζεις ότι αυτές με την κάψουλα δεν θέλουν πλύσιμο?????? Χμμμμμ.... να δεις πως πιτσιλάνε !!!!!!

 

Ξέρω κόσμο και κοσμάκι που μετά από λίγο τις παρόπλισε αυτές τις μηχανές.... και ειδικά όταν είδαν πόσο κόστιζε η χρήση τους (κάψουλες)....

 

Αν πίνεις καθημερινά στο βάθος χρόνους σε οφελεί να πάρεις μια κανονική εσπρεσιέρα(εντάξει πιο ακριβή - αλλα πιο μπελαλίδικη).

Αν το έχεις για όποτε έρθει κάποιος, για γιορτές κτλ. Συμφέρει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατί νιώθω ότι το 90% όσων πήραν το Samsung Galaxy S νόμιζαν ότι είναι κινητό;

Γιατί νιώθω ότι το 90% όσων πήραν το Samsung Galaxy S νόμιζαν ότι είναι κινητό;

 

Oντως και ηθελα να το ποσταρω πριν ανοιξει γμτ αλλα δεν προλαβα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή τιμούλα για την Canon PowerShot A4000

 

 

το έχουνε φτιάξει και ωραία φέτος και μπορείς να αγοράσεις και από τη σελίδα του προϊόντος , πέρυσι ήταν μπέρδεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχουνε φτιάξει και ωραία φέτος και μπορείς να αγοράσεις και από τη σελίδα του προϊόντος , πέρυσι ήταν μπέρδεμα

 

Ναι οντως... αλλα σαν πολυ αργει να εμφανισει το κουμπι για το καλαθι οταν μηδενιζει ο χρονος!!!

Και στις δυνατες προσφορες αμφιβαλλω αν θα προλαβαινουμε...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...