Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γύρω στα 190 βγήκε η SX240..

 

από 250++ ελλάδα, μια χαρά τιμή...ο κότσος 309 την έχει...η Α4000 από 90£ θα είναι καλή τιμή...

 

Γινεται να το κανει ακυρωση??

 

Απλά δεν πληρώνει μέσα στο τέταρτο και παείιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν ακυρωσεις μεσα σε περιπου μια ωρα δεν υπάρχει πρόβλημα. και αργοτερα μπορεις να προλαβεις. αν ειναι estimated for dispatch την επομενη π.χ. τους λες ακυρωσε, το παιζουν λιγο δυσκολοι - του στυλ θα το προσπαθησουμε αλλα μπορει να μην μπορούμε και μετα την ακυρώνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Samsung Galaxy S 8GB Wi-Fi MP3 Player with 4.2 inch Display - White σαν media player αξιζει στα 70 λιρια?

Καποιος ακυρωσε και το εχω στο καλαθι για αλλα 8 λεπτα.

 

Εχω iphone 4s απλα δεν μου αρεσει να ακουω μουσικη απο το κινητο οταν ειμαι σπιτι. Το κινητο το παραταω δεξια και αριστερα και δεν θελω γενικα να εχω διπλα μου πανω τοση ωρα κεραιες και ακτινοβολια (γιατι μπορει να ακουω και 2+ ωρες μουσικη σερι).

Εχει οντως wi-fi? Θα μπορω πχ να παιζω μουσικη-βιντεο απο youtube.

 

Τωρα εχω ενα παλιο πεθαμενο media player της Soundblaster (ραδιο και mp3).

 

To camelcamel λεει αρχικη τιμη 138 λιρες (καπου το καλοκαιρι) και χαμηλοτερη 123 αυτο το μηνα. Οπως το υπολογιζω βγαινει 90 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Samsung Galaxy S 8GB Wi-Fi MP3 Player with 4.2 inch Display - White σαν media player αξιζει στα 70 λιρια?

Καποιος ακυρωσε και το εχω στο καλαθι για αλλα 8 λεπτα.

 

Εχω iphone 4s απλα δεν μου αρεσει να ακουω μουσικη απο το κινητο οταν ειμαι σπιτι. Το κινητο το παραταω δεξια και αριστερα και δεν θελω γενικα να εχω διπλα μου πανω τοση ωρα κεραιες και ακτινοβολια (γιατι μπορει να ακουω και 2+ ωρες μουσικη σερι).

Εχει οντως wi-fi? Θα μπορω πχ να παιζω μουσικη-βιντεο απο youtube.

 

Τωρα εχω ενα παλιο πεθαμενο media player της Soundblaster (ραδιο και mp3).

Εγω ακυρωσα!!!!Μακαρι να στο δωσει φιλε μου γιατι μολις το πηρα εγω πηγε καπακια 100% claimed.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα θα μου το δωσει. Το εχω στο basket μου για αλλα 4 λεπτα πρεπει να κανω check out. Το θεμα ειναι αν αξιζει σαν media player για 90 ευρω.

 

Ειναι μια ANDORID συσκευη με ολα τα του ANDORID (store , games , skype κτλ) wifi ... απλα δεν παιρνει sim :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ρε παιδιά αυτό λέει τίποτα;

Crucial 256GB M4 SATA 6Gb/s 2.5

 

αξιοπρεπέστατος, αν παιχτεί κάτω από 130 euro θα είναι nice...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από κανα παλιό Archos δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε αυτά τα λεφτά... Αν και μου φαίνεται περιττό

 

O SSD Είναι η μοναδική προσφορά που αξίζει, στην συνέχεια βγαίνουν και άλλες προσφορές ή αυτές ήταν πάει..;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα θα μου το δωσει. Το εχω στο basket μου για αλλα 4 λεπτα πρεπει να κανω check out. Το θεμα ειναι αν αξιζει σαν media player για 90 ευρω.

Αναλογα τις αναγκες σου η τιμη παντος ειναι πολυ καλη στο σιτε της samsung το ειδα 150 λιρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για να ξέρετε, έχω αγοράσει τα JVC ακουστικά που έβγαλε (Link.png Site: www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B004WIOCUU ) με €20 περίπου (15 λίρες) και μου τα έκανε Free Shipping... πιθανώς τώρα στο Black Friday να μπορείτε να αγοράσετε και φτηνότερα είδη με τζάμπα αποστολή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...