Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχω το ΖΤΕ στο καλαθι μου. 103,62 μου το βγαζει. Να το χτυπησω?????????

 

Αν δεν σε ενδιαφερουν οι "απειρες" εφαρμογες android και σου αρεσουν τα windows, χτυπα το.

Ειδαλλως αστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω μιλαμε deja-vu - το πορτοκαλί black and decker το ειχα παρει περσι κανα 25λιρο.

 

 

Δεν το προλαβα δυστυχως, ελπιζω να το ξαναβαλουν..

 

 

Η Link.png Site: Braun Oral-B TriZone 3000 αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα τελικα το ΖΤΕ. Με free super delivery το πηρα αλλα μου το εβγαλε 103,62. Ισως επειδη εκανε την μετατροπη το αμαζον.

Ημουνα εντωμεταξυ σε waiting list στο νουμερο 165!!! Δεν το περιμενα με τιποτα!

Τωρα αν εκανα πατατα επειδη εχει windows και οχι android δεν ξερω. Ειμαι και ψιλοασχετος. Το 1ο smartphone ειναι που πηρα. Στα windows δεν βρισκεις τιποτα απο εφαρμογες δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα τελικα το ΖΤΕ. Με free super delivery το πηρα αλλα μου το εβγαλε 103,62. Ισως επειδη εκανε την μετατροπη το αμαζον.

Ημουνα εντωμεταξυ σε waiting list στο νουμερο 165!!! Δεν το περιμενα με τιποτα!

Τωρα αν εκανα πατατα επειδη εχει windows και οχι android δεν ξερω. Ειμαι και ψιλοασχετος. Το 1ο smartphone ειναι που πηρα. Στα windows δεν βρισκεις τιποτα απο εφαρμογες δηλαδη?

Mια χαρά βρίσκεις, απλά δεν έχει την ποικιλία και τα "κολλήματα" των android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To link που έδωσα την έχει με 143 λίρες!

 

Η W1 που εχω βγαζει φοβερης ευκρινειας 3D φωτογραφιες (συν ολα τα οφελη που εχει σε 2D απο την υπαρξη 2 φακων => το ιδιο στιγμιοτυπο με αλλο ζουμ/εφε κλπ). Μεταξυ των δυο φυσικα η W3 ειναι ανωτερη αλλα και σε πολυ ανωτερη τιμη, γιατι ρωτας παντως εδω, εχεις ενημερωση οτι θα μπει στα BF deals?

 

@smpt σε εμενα ηρθαν mails για τα BF's παντως αν και το χθεσινο ηρθε... σχεδον απογευμα, το σημερινο ηρθε εγκαιρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση μπας και γνωρίζει κάποιος που το έχιε δοκιμάσει. Αν αγοράσω κάτι απο το αμαζον.κομ και το κανω αποστολή σε ενα φίλο στην Αγγλία. Εκεί γνωρίζετε αν θα περάσει απο τελωνείο και χρεώουν όπως εδω οτι τους κατέβει? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η shiatsu εχει παιξει 2-3 φορες στις 40 λιρες...τωρα εχει αρχικη 149.99λιρες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50euro (39.99GBp) τελική για τη μικρή βαλίτσα της eastpack

πολύ καλή ποιότητα κατασκευής (από ένα σακίδιο και μια τσάντα-χαρτοφύλακα "ταχυδρόμου" που έχω)

χωράει αεροπλάνο και είναι καλή για 2-3 μέρες εκδρομή

τσίμπησα...

http://www.amazon.co...ils_o00_s00_i00

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον. Κρισιμη ερωτηση.

Οπως προειπα παρηγγειλα το ΖΤΕ. Μου βγαζει τωρα στις παραγγελιες μου πως εχει dispatch estimate την Παρασκευη.

Λογικα αν βρω κατι καλυτερο αυριο π.χ. μπορω κανονικα να το ακυρωσω και να παρω το αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...