Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύντροφοι τα φώτα σας παρακαλώ!!!!

Η μάνα μου θέλει καινούργια σκούπα....

Link.png Site: Electrolux Aptica MultiFloor No Loss of Suction Bagless Cylinder Vacuum Cleaner, Deep Blue

 

ή

 

Hoover Dust Manager Pets TC5235 Bagless Cylinder Vacuum Cleaner: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004Y4R7MM/ref=gb1h_img_c-1_0267_A21UXY899LBXQE?smid=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=1FM64W33EF1SQ0E5192B&pf_rd_i=350613011&pf_rd_p=344320267

 

Μήπως καμία από τις 2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ναι γνωριζω, το τελωνειο στο uk ειναι standar . Αν το στειλεις ελλας αναλογα με πια μεθοδο το στηλει. ΠΧ USPS δεν εχει τελωνειο

 

Αδερφέ προφανώς σε εμένα απαντάς. Στο αμερικάνικο αμαζον. έχεις επιλογή με τι θες να το στείλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ προφανώς σε εμένα απαντάς. Στο αμερικάνικο αμαζον. έχεις επιλογή με τι θες να το στείλει?

 

δεν νομιζω, απο ebay παντως μπορεις να κανεις τετοια κουμαντα. Βεβαια μπορεις να ρωτησεις με πια εταιρια το στελνουν. Απλα στην Uk ειναι οργανωμενοι. Εγω εχω παρει απο USA ebay με usps χωρις τελωνειο ακριβα αντικειμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα τα καλά τα έχει αργά , όλη μέρα μπροστά στο pc θα τη βγάλουμε

 

Seagate 2TB USB 3.0 External Hard Drive

Kingston 2.5 240GB 7mm V+200 SATA 3 SSD

Samsung 32GB microSD

Acer Aspire M1935 Desktop PC

...

 

το seagate πιστέυω να τον προλάβω σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω σχετικά με τον SSD V+200 που έχει, σίγουρα είναι χειρότερος από τον Μ4 αλλά σε σχέση με τον Agility 3 120 (που έχω) σε τι επίπεδα κινείται; Δηλαδή άμα τον βάλει κανένα 80-90 λίρες θα άξιζε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tabletακι που θα βγάλει λογικά στις 100 λίρες πως σας φαίνεται?Μέτριο με 1,2 μονοπύρινο (εάν δεν κάνω λάθος),512 ραμ,όχι google play (βέβαια απ ότι διάβασα μπορείς να το βάλεις).Δεν ξέρω,ελπίζω να βγάλει και κανα καλύτερο Κινέζο...απόψεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το seagate πιστέυω να τον προλάβω σήμερα

Να ξέρεις όμως ότι δεν έχει κουμπί on/off. Θα πρέπει να τον βάζεις και να τον βγάζεις στην πρίζα συνεχώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το tabletακι που θα βγάλει λογικά στις 100 λίρες πως σας φαίνεται?Μέτριο με 1,2 μονοπύρινο (εάν δεν κάνω λάθος),512 ραμ,όχι google play (βέβαια απ ότι διάβασα μπορείς να το βάλεις).Δεν ξέρω,ελπίζω να βγάλει και κανα καλύτερο Κινέζο...απόψεις?

 

Θα το επαιρνα αν πηγαινε στα 70 - 80 ευρω ξερωγω. Και αυτο μονο γιατι θα ηταν απο το Αμαζον. Play βαζεις ανετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...