Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια σε Αναβαθμιση!


doomer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπ οψιν, αν βαλεις στην P5QC ddr3 ram, max χωρητικοτητα ειναι τα 8γιγα σε 2σλοτ με μεγιστη συχνοτητα 1333..

Αρα μην πας σε 16 γιγα ή οτι αλλο δεν υποστηριζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Umbrella το plan είναι οτι σε δυο χρόνια θα αλλάξω CPU και motherboard άρα μέχρι τότε good!

Ηδη μου εχει κρατήσει 4 χρόνια συμφωνώ οτι η τεχνολογία είναι παλαιότερη αλλα κυρίο και μεγαλύτερο λόγο πλέον παίζει το οικονομικό αφού με αυτά τα 4 πράγματα θα έχω ικανοποιητικά αποτελέσματα και σε αυτο το κόστος εγω θα είμαι πανευτυχης!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωσ φαινεται ο gamer χαχα!

 

Εχετε να πρότεινετε κατι άλλο σε ram και κάρτα γραφικών όχι οτι έχουν κατι αυτα που έχουν ήδη προταθεί απλά για να δω και άλλες προτάσεις...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καρτες που σου προτειναν σε καλυπτουν πιστευω.

 

Για ssd 330 που αναφερθηκε, ο καθε ενδιαφερομενος να χει υποψην του και αυτο

 

http://www.tomshardw...ark,3332-5.html

 

http://www.hardwareh...copy-tests.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks για την ενημέρωση, δεν το είχα υπόψιν μου. Θα μεταφέρω αμέσως τις πολλές hd ταινίες που έχω στον ssd σε κάποιον άλλον. Για παραγγελία του sammy (μάλλον αυτόν θα πάρω) να ψάξω στο σκρουτζ ή δέχεσαι πμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα σε ολους ξανα ανοιγω το θεμα διοτι εχω ενα μικρο προβλημα εκανα την αναβαθμιση που σας ελεγα ομως οι μνημες

http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=20286&cat=4&sub=undefined&pmanuf=undefined&sort=undefined&step=4 οπου παραγγειλα δεν τις αναγνωριζει το pc ξεκιναει δινει ρευμα απλα δεν περναει "ισως" τον ελεγχο υλικου και δεν ξεκιναει καν δοκιμασα να βαλω μονο τι μια το ιδιο και παλι το ιδιο.

 

Εχετε καμια ιδεα το τι φταει ελπιζω να μην πηγαν τζαμπα τα 40 ευρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Panosem το εκανα και με τις δυο αυτο τις εβαλα εναλλαξ εκανα reset τα bios αλλαξα και τα βατ για τις ram και εγκατεστησα και την τελευταία έκδοση bios ομως τιποτα οταν κανω τοποθετηση απλα ξεκιναει δινει ρευμα(λειτουργούν ανεμιστηρακια στο κουτί και στην μητρική) και κολλαει στον ελεγχο υλικου διοτι δεν δινει ποτε το "οκ" για να λειτουργησουν οι σκληροι και να ξεκινησει το boot.

 

Λετε να εχουν θεμα οι ram η απλα δεν συμβαδιζουν στην τελικη και τζαμπα τις πηρα.

Επεξ/σία από doomer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε σε λιγο θα μπουν οι πιο εξιδεικευμενοι και θα σου πουν. περιεργο παντως. υποτιθεται πως τα βολτ τα ρυθμιζει αυτοματα η μητρικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...