Προς το περιεχόμενο

υπαρχει προγραμμα?


stavros34

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπαρχει προγραμμα για να βαζω ενα αρχειο μουσικης mp3 και να μου αποθηκευει ονομα καλλιτεχνη και ολα αυτα?θελω αν γινεται να αλλαζει και το ονομα του αρχειου στο ονομα καλλιτεχνη ή αλμπουμ που θα βρισκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 12 γιγα μoυσικη αν τo κανω αυτo για oλα θελω 30 χρoνια να τελειωσω.για αυτoμoτoπoιηση μιλαω και ψαχνω.

 

Αποστολή από το U8800 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παλιά τα χρόνια είχα χρησιμοποιήσει αυτό για το rename καμιάς 60αρια GB mp3. Πήρε καν 2 μήνες βέβαια γιατί τα mp3 tags ήταν ό,τι να ναι.

Αν δεν υπάρχουν mp3 tags, σώνεσαι μόνο αν είναι ολόκληρα CD-rips τοποθετημένα σε καταλόγους, οπότε υπάρχουν προγράμματα που μπορεί να τ αναγνωρίσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Magic MP3 Tagger

 

Στο ελεύθερο κάνει λίγα-λίγα (νομίζω 10 κάθε φορά) αλλά σου βρίσκει της πληροφορείς αυτόματα.

 

(Tip:

σε αυτά που δεν μπορεί να βρει κάτι,αξίζει να αλλάξεις το όνομα του αρχείου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πρόγραμμα που έχω εγώ είναι ο AMP3 Player ο οποίος διαθέτει

και εσωτερικό προγραμματάκι Tags Editor. Πέρνει αυτόματα τους

τίτλους των τραγουδιών , και ενημερώνει τα Tags τους.

 

Χωρίς Registration η Serial Number

 

Θα το βρείς εδώ & εδώ τα Tools

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω τις αμφιβολίες μου στο κατά πόσο μπορεί ένα πρόγραμμα να βρει στοιχεία για ένα mp3 το οποίο δεν έχει ούτε το όνομα σωστά, αλλά ούτε και το id3 tag.

Αν υπάρχει το ένα από τα δύο τότε υπάρχουν δεκάδες προγράμματα tag editing, η προσωπική μου επιλογή είναι το TagScanner (δωρεάν) που είναι ότι καλύτερο έχω δουλέψει για μαζικές μετονομασίες και tag editing. Έχει και σύνδεση με freedb για αυτόματο κατέβασμα πληροφοριών αλλά νομίζω ότι ισχύει μόνο για πλήρη cd και όχι για μεμονομένα κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...