Προς το περιεχόμενο

Δημιουργία διαγωνισμού σε σελίδα στο facebook


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους

Έχω δημιουργήσει μια σελίδα στο facebook στην οποία διαφημίζω καταστήματα και μικρομεσαίες επιχειρήσεις , προσφορές και παράλληλα επειδή άρχισα να ασχολούμε με το affiliate marketing βάζω και κάποιες διαφημίσεις από εκεί πάντα βέβαια από μαγαζιά μικρά και μικρές επιχειρήσεις. Ακολουθώ μια γραμμή μη υποστήριξης πολυεθνικών και πολυκαταστημάτων από συνείδηση και όχι επίτηδες.

 

Στο θέμα μας τώρα

 

Επειδή η διαφήμιση για ένα κατάστημα είναι σημαντική, και επειδή έχω αρκετά καταστήματα που συνεργάζομαι και ψωνίζω βρήκα ένα τρόπο και να τα διαφημίσω καλύτερα και να προωθήσω την σελίδα μου.Δεν είμαι από τους τύπους που θέλουν να αγοράσουν Like .Προτιμώ ο άλλος να κάνει Like και να παραμείνει στην σελίδα γιατί του αρέσει

Συνεπώς

Θέλω να δημιουργώ διαγωνισμούς πχ

Η σελίδα μας και το τάδε κατάστημα διοργανώνει διαγωνισμό με δώρο ένα προιον. Κάντε σχόλιο σε αυτή την δημοσίευση μέχρι την τάδε μέρα και τάδε ώρα. Αφού καταμετρηθούν τα σχόλια θα γίνει κλήρωση η οποία θα δημοσιευτεί στην σελίδα . Πχ αν γίνουν 1000 σχόλια εγώ θα κάνω την κλήρωση με ένα πρόγραμμα το οποίο βάζεις τα νούμερα από το 1 έως το 1000 το οποίο θα το κάνω capture και θα το ανεβάσω στο youtube.

Θέλω να ρωτήσω. Χρειάζεται νομικές οδούς αυτό? Συμβολαιογράφους κλπ η όχι?

Γιατί είχα δει μια σελίδα με παρόμοιο διαγωνισμό και δεν είχε όρους κλπ κλπ

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...