Προς το περιεχόμενο

Αγορα laptop


alexgi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χίλιες φορές τον i5 ivy σε αυτά τα λεφτά! Δεν αξίζει να πας σε δεύτερης γενιάς i3. Εγώ πάντως αν ήμουν στην θέση σου θα πήγαινα στον Dell των 680Ε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απλα θελω να δω τι παιζει με τα sumsung και αν τα εχει δουλεψει κανενας.

Το sumsung μου ερχεται πιο φτηνα και με 3 χρονια εγγυηση(πολυ θετικο)...απλα δεν ξερω κατα ποσο να τα προτιμησω εν αντιθεση με την ντελλ που ειναι αξιοπιστη εταιρια σε ολα.

Παντως πατρα που μενω μονο online μπορω να παρω το ντελλ,πραγμα που σημαινει οτι στην τιμη του θα πρεπει να συμπεριλαβω και τα μεταφορικα.

Δεν νομιζω να ναι κακο που το ψαχνω λιγο καλυτερα,τοσα λεφτα να δωσω...χαχα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'μαι και εγώ :P

Λοιπόν κοίτα αν δώσεις 700 ευρώ παίρνεις το dell δεν τίθεται θέμα...τώρα η αλήθεια είναι οτι σε βάζει σε σκέψη ο +1 χρόνος εγγύησης του samsung όπως καταλαβαίνω...

Από ότι έχω δει η επέκταση εγγύησης του dell είναι ακριβη...ρώτα να μάθεις...οπότε αν κάνεις εκεί επέκταση πας στο 800αρικο νομίζω...

 

Εγώ σου είπα οτι και το fujitsu AH532 με τον i5 που κάνει 475 ευρώ θα σε (την) καλύψει απολύτα...με +50 ευρώ κανεις επέκταση στα 3 χρόνια απο τον 1 χρόνο που έχει τώρα...απλά τώρα μου κάνει νερα το καταστημα (cosmodata) και δεν ξέρω αν θα πρέπει να σε ''στείλω'' εκεί...καλά εντάξει το fujitsu φυσικά δεν συγκρίνεται με dell αλλά είναι πιο φτηνό :P

Αλλιώς αφου δεν πρόκεται για πολλές απαιτήσεις πάρε αυτό (δεν έχει usb 3.0) δες και με τις επεκτάσεις να δεις τι γίνεται και είσαι κομπλε :D

Τα toshiba γνώμη μου δεν είναι vfm....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...