Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι στα πιο νέα μοντέλα ,ναι κάτι τέτοιο θες.(όπως έχω ξαναπεί το s1 έχω εγώ αλλά τα βύσματα είναι τα ίδια)

Παραξενο πάντως να έχει το φορτιστη και να μην έχει καλώδιο.

Το ανάποδο έκαναν συνήθως.

 

*Η συζήτηση έχει ξεφύγει τελείως ,και αν δεν υπάρχει θέμα καλό θα ήταν να ανοίξει κάποιο στην κατηγορία tablet για να συζητόνται τα λοιπά θέματα πέρα των προσφορών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν μπορει κάποιος να βοηθήσει , δεν μπορώ με τιποτα να συνδεθώ  στο ιντερνετ με το usb modem vodafone κ3806 . Πρώτα απ'ολα δεν σώζει την συνδεση apn που φτιάχνεις μόλις ξαναμπαίνεις έχει χάσει τις ρυθμίσεις που του έχεις βάλει !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Η συζήτηση έχει ξεφύγει τελείως ,και αν δεν υπάρχει θέμα καλό θα ήταν να ανοίξει κάποιο στην κατηγορία tablet για να συζητόνται τα λοιπά θέματα πέρα των προσφορών

υπαρχει ηδη το θεμα παιδια, οντως καλυτερα να μαζευτουν εκει τα σχόλια χρησης κλπ

http://www.insomnia.gr/topic/475967-pipo-s1-roms%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορει κάποιος να βοηθήσει , δεν μπορώ με τιποτα να συνδεθώ  στο ιντερνετ με το usb modem vodafone κ3806 . Πρώτα απ'ολα δεν σώζει την συνδεση apn που φτιάχνεις μόλις ξαναμπαίνεις έχει χάσει τις ρυθμίσεις που του έχεις βάλει !!!

μπορει να μην το βλεπει αυτο !!! εγω εχω το usb stik  zte  k3565z απο vodafon και το βλεπει κανονικα ,δεν χρειαζεται ρυθμησεις apn κ.λ.π!! το βαζεις το διαβαζει σου ζηταει το pin της καρτας sim και σε βαζει στο internet... βλεπει πολλα στικακια  απο εκεινα που δεν ειναι μεσα στις προδιαγραφες που λενε τα διαφορα μαγαζια που το πουλανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Εμένα το tablet τα έχει παίξει, όταν παίζει video ή games (φαντάζομαι γενικά όταν ζορίζεται) κολλάει τελείως, κάνει restart, καμιά φορά ασπρίζει η οθόνη και σχεδόν πάντα κολλάει μετά στο Pipo logo όταν ξεκινάει. Μπορεί μετά από άπειρα άνοιξε-κλείσε να ξεκολλήσει και να μπει στο Android αλλά είτε έχει κάνει reset ή πετάει μηνύματα "το τάδε process ended unexpectedly" στα πάντα, ούτε launcher δεν μπορεί να φορτώσει. Γενικά με αναγκάζει να ξαναπεράσω rom. Δεν ξέρω τι φταίει αλλά σαν ελαττωματικό hardware φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα κολλάει και η μπαταρία του δεν πάει καλά. Εαν αδειασει δεν φορτίζει και θέλει ανοιγμα και σε ένα συγκεκριμένο σημείο βραχυκύκλωμα με κατσαβίδι για να ξανα ανάψει. Σκέφτομαι μηπως πάρω άλλη μπαταρία ή το δώσω γιατί και πολύ ασχολήθηκα μαζί του. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθες το βραδυ μου επεσε εφαγε μια καλη τουμπα, και εκανε καποιες γραμμες στην οθονη, πολυ λεπτες. 

Δεν το αλλαζω ακομα εφοσον τη δουλεια, την κανει!!

Πολυ σπανια να κολλησει, απλως αργει λιγο σε σχεση με τοτε που ηταν καινουργιο

 

Αν καποια στιγμη το αλλαξω θελω κατι ελαφρυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...