Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εγραψε in transit airline κτλ στις 19 δεκεμβριου 5 το απογευμα.

Η speedex γραφει ακομα 16 δεκεμβριου αναμονη αποστολης...

 

Θεωρητικά θα φανεί αύριο στην speedex αλλά κράτα μας ενήμερους μήπως καταφέρουμε να βρούμε κανένα pattern για να υπολογίζουμε μελλοντικές παραγγελίες (αν δεν το αλλάξουν πάλι βέβαια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Σήμερα νωρίς το πρωί μου έδειξε ότι το δέμα μου βρίσκεται στη Speedex της πόλης μου. Για να δούμε- θα το έχουμε σήμερα? (όλα να τα περιμένει κανείς...! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θα σας ενημερωσω.Ξαναπηρα την speedex και μου λεει δεν εχει ερθει ακομα στην ελλαδα.Τους λεω μα απο τις 19 ειναι στο αεροδρομιο.Αυτοι δεν βλεπουν λεει να εχει φτασει κατι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα και εμενα ηταν στο κεντρο διαλογης κηφισιας και αμεσως μετα στο καταστημα της περιοχης μου.Δευτερα ειναι αργια αρα τριτη θα τα εχω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα χτες το απόγευμα (η παραγγελία είχε γίνει στις 14/12, το βράδυ) και μένω στην Πάτρα.

 

Η πορεία που ακολούθησε ήταν η εξής:

 

  In transit PROCESSED DOWN PACKET LINE 02:09 Sun 18 Dec 2016

 

Awaiting Despatch 02:09 Sun 18 Dec 2016 GMT

 

Despatched DESPATCHED01:04 Mon 19 Dec 2016 GMT

 

In transit SCANNED TO CONTAINER08:01 Mon 19 Dec 2016 GMT

 

In transit DBY_GRC_UND_1612190113308:16 Mon 19 Dec 2016 GMT

 

In transit AIRLINE:RZ4166M/FLIGHT:ROAD/AWB:000-0000000018:34 Mon 19 Dec 2016 GMT

 

In transit 0100 HEAD OFFICCE16:39 Thu 22 Dec 2016 GMT

 

In transit 0322 PATRA AG.SOFIA

 

In transit 0327 PATRA PARALIA
06:15 Today GMT και μετά από 12 ώρες ήταν στο σπίτι μου.

 

04:59 Today GMT

 

Αυτή τη φορά δεν ήρθε ο κλασσικός σάκος αλλά 1 χαρτοκούτι που έγραφε επάνω "εύθραστον" και 1 παιχνιδάκι ήταν καλά τυλιγμένο με τις φυσαλίδες.

 

Εκτός από το παιχνιδάκι που είναι πολύ ποιοτικό κι ενδιαφέρον (τουλάχιστον για τα λεφτά του), πήραμε 1 ανδρικό παρκά Lee Cooper, 1 ανδρικό φούτερ Lee Cooper και 2 γυναικεία,της ίδιας εταιρείας. Τέλος, 3 μακρυμάνικες μπλούζες,τύπου πόλο, μάρκας Pierre Cardin.

 

Tα φούτερ είναι όμορφα και πολύ ζεστά!!! Το παρκά, ήρθε λίγο πατσαβουριασμένο και θα κοιτάξω αν σιδερώνεται αλλά είναι όμορφο κι αυτό κι ούτε πολύ χοντρό,ούτε πολύ λεπτό. Οι Pierre Cardin δε μας ενθουσίασαν αλλά για τα χρήματά τους είναι αξιοπρεπέστατες. Είναι αρκετά λεπτές (εγώ θα τις φορούσα την Άνοιξη αλλά ο άντρας μου που δεν κρυώνει θα τις φοράει και τώρα) αλλά δεν είναι κακοραμμένες όπως μας έχει τύχει κατά καιρούς με κάποια t shirt. Ίσως όμως τις στείλουμε πίσω για να πάρουμε μεγαλύτερο μέγεθος γιατί τώρα του πάνε ίσα ίσα αλλά αν μπουν με το πλύσιμο? Δε θα ήταν άσχημο 1 νούμερο μεγαλύτερο..

 

΄Ολα τα Lee Cooper τα πήραμε στο κανονικό μεγεθός μας και μας πάνε ακριβώς.

 

Αυτή τη φορά μας παίδεψε λίγο η αλλαγή μεταφορικής εταιρίας αλλά όλα αυτά τα χρόνια, έχουμε κάνει γύρω στις 25 παραγγελίες κι είμαστε πάντα ευχαριστημένοι! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αυτή την αθλητική μπλούζα adidas απο συνθετικό εδώ και κάτι μήνες,αφόρετη με τη ταμπελίτσα της.Βαριόμουν να στέλνω πίσω μόνο μια μπλούζα για αλλαγή και έτσι την κράτησα,μέγεθος Medium,τιμή 13€ συν τα μεταφορικά,αντικαταβολή ή paypal

http://gr.sportsdirect.com/adidas-3-stripe-estro-t-shirt-mens-623106?colcode=62310630

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sos..ειναι ενα μπουφαν  που δεν εχω ξαναπαραγειλει και δεν ξερω τις γραμμη τους... ειναι το μπουφαν καριμορ 3 σε 1,,,το εχει ψωνισει κανεις για να μπορεσει να με βοηθησει?Ειμαι 1.76 και 70 κιλα και πιστευω  ειμαι για μιντιουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα χτες το απόγευμα (η παραγγελία είχε γίνει στις 14/12, το βράδυ) και μένω στην Πάτρα.

 

Η πορεία που ακολούθησε ήταν η εξής:

 

  In transit PROCESSED DOWN PACKET LINE 02:09 Sun 18 Dec 2016

 

Awaiting Despatch 02:09 Sun 18 Dec 2016 GMT

 

Despatched DESPATCHED01:04 Mon 19 Dec 2016 GMT

 

In transit SCANNED TO CONTAINER08:01 Mon 19 Dec 2016 GMT

 

In transit DBY_GRC_UND_1612190113308:16 Mon 19 Dec 2016 GMT

 

In transit AIRLINE:RZ4166M/FLIGHT:ROAD/AWB:000-0000000018:34 Mon 19 Dec 2016 GMT

 

In transit 0100 HEAD OFFICCE16:39 Thu 22 Dec 2016 GMT

 

In transit 0322 PATRA AG.SOFIA

 

In transit 0327 PATRA PARALIA

06:15 Today GMT και μετά από 12 ώρες ήταν στο σπίτι μου.

 

04:59 Today GMT

 

Αυτή τη φορά δεν ήρθε ο κλασσικός σάκος αλλά 1 χαρτοκούτι που έγραφε επάνω "εύθραστον" και 1 παιχνιδάκι ήταν καλά τυλιγμένο με τις φυσαλίδες.

 

Εκτός από το παιχνιδάκι που είναι πολύ ποιοτικό κι ενδιαφέρον (τουλάχιστον για τα λεφτά του), πήραμε 1 ανδρικό παρκά Lee Cooper, 1 ανδρικό φούτερ Lee Cooper και 2 γυναικεία,της ίδιας εταιρείας. Τέλος, 3 μακρυμάνικες μπλούζες,τύπου πόλο, μάρκας Pierre Cardin.

 

Tα φούτερ είναι όμορφα και πολύ ζεστά!!! Το παρκά, ήρθε λίγο πατσαβουριασμένο και θα κοιτάξω αν σιδερώνεται αλλά είναι όμορφο κι αυτό κι ούτε πολύ χοντρό,ούτε πολύ λεπτό. Οι Pierre Cardin δε μας ενθουσίασαν αλλά για τα χρήματά τους είναι αξιοπρεπέστατες. Είναι αρκετά λεπτές (εγώ θα τις φορούσα την Άνοιξη αλλά ο άντρας μου που δεν κρυώνει θα τις φοράει και τώρα) αλλά δεν είναι κακοραμμένες όπως μας έχει τύχει κατά καιρούς με κάποια t shirt. Ίσως όμως τις στείλουμε πίσω για να πάρουμε μεγαλύτερο μέγεθος γιατί τώρα του πάνε ίσα ίσα αλλά αν μπουν με το πλύσιμο? Δε θα ήταν άσχημο 1 νούμερο μεγαλύτερο..

 

΄Ολα τα Lee Cooper τα πήραμε στο κανονικό μεγεθός μας και μας πάνε ακριβώς.

 

Αυτή τη φορά μας παίδεψε λίγο η αλλαγή μεταφορικής εταιρίας αλλά όλα αυτά τα χρόνια, έχουμε κάνει γύρω στις 25 παραγγελίες κι είμαστε πάντα ευχαριστημένοι! :-)

Kαλοφόρετα  :-)   Για να βοηθήσω και εγω με την προσωπική μου εμπειρία (ύψος 1.83 και βάρος 95 λεπτός με ελαφριά κοιλίτσα :lol: ) τους υπόλοιπους στο παιχνίδι με τα νούμερα,  

 

1. Τα Lee Cooper όντως στο μέγεθος που φοράτε

2. Τα Lonsdale επίσης στο μεγεθος που φοράτε (αν και αρκετοί στο φόρουμ προτείνουν ενα νούμερο μικρότερο λόγω φαρδιάς γραμμής)

3. Τα Pierre Cardin οπωσδήποτε ενα νούμερο παραπάνω (στενή η γραμμή τους).

4. Τέλος στα Everlast oι απόψεις διίστανται, μάλλον στο νούμερό σας αν και τείνουν να έχουν μακριά μανίκια με σχετικά κοντό  κορμό, οπότε παίζει σημαντικό ρόλο ο σωματότυπός σας.

5. Υποδήματα στο νούμερο που φοράτε στο αγγλικό σύστημα ανεξαρτήτως εταιρείας (πχ. προσωπικά uk 9 )

 

Καλές παραγγελίες και καλές γιορτές σε όλους στο φόρουμ  :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν μεταφορικά με τον κωδικό FD2016 μέχρι και 25/12, 23.59 αγγλική ώρα.Προσοχή:ισχύει μόνο για παραγγελίες άνω των £10 και μέσω της εφαρμογής του SD από app store ή play store.

free-delivery-app-email_01.jpg

 

Επέλεξα να παραγγείλω σε ευρώ επειδή η ισοτιμία που βγάζει το paypal δεν ευνοεί την παραγγελία σε λίρες...δείτε το και εσείς αλλά νομίζω πως δεν κάνω λάθος.

Καλά Χριστούγεννα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά Χριστουγεννα σε ολους ευχομαι!

Εχω μια αγωνια περι μιας επιστροφης μου. Την εστειλα την τριτη..εστειλα και τα αποδεικτικα μου στο telus paypal refunds και μου εχουν στειλει μονο ενα εμαιλ οτι καταχωρηθηκε το αιτημα μου. Εχουν περααει αρκετες μερες; Αργουν συνηθως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλοφόρετα  :-)   Για να βοηθήσω και εγω με την προσωπική μου εμπειρία (ύψος 1.83 και βάρος 95 λεπτός με ελαφριά κοιλίτσα :lol: ) τους υπόλοιπους στο παιχνίδι με τα νούμερα,  

 

1. Τα Lee Cooper όντως στο μέγεθος που φοράτε

2. Τα Lonsdale επίσης στο μεγεθος που φοράτε (αν και αρκετοί στο φόρουμ προτείνουν ενα νούμερο μικρότερο λόγω φαρδιάς γραμμής)

3. Τα Pierre Cardin οπωσδήποτε ενα νούμερο παραπάνω (στενή η γραμμή τους).

4. Τέλος στα Everlast oι απόψεις διίστανται, μάλλον στο νούμερό σας αν και τείνουν να έχουν μακριά μανίκια με σχετικά κοντό  κορμό, οπότε παίζει σημαντικό ρόλο ο σωματότυπός σας.

5. Υποδήματα στο νούμερο που φοράτε στο αγγλικό σύστημα ανεξαρτήτως εταιρείας (πχ. προσωπικά uk 9 )

 

Καλές παραγγελίες και καλές γιορτές σε όλους στο φόρουμ  :D

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους!!!

 

Σε ευχαριστούμε :-)  :-)

 

Όσον αφορά τα Lonsdale, κι εμείς 1 νούμερο μικρότερο παίρνουμε στα φούτερ. Όχι ότι το φούτερ που είχε πάρει ο άντρας μου στο νούμερό του, μη γνωρίζοντας ότι έχουν φαρδιά γραμμή,του πάει τεράστιο αλλά το 1 νούμερο μικρότερο είναι αυτό που του πηγαίνει ακριβώς όπως πρέπει.

 

Στα Everlast, παίρνουμε όντως το κανονικό μας νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η παραγγελία ήρθε σήμερα. Αλλά στην 3η που είχα κάνει, ήρθε αυτό έτσι! Τους την έστειλα την φωτογραφία, έκανα και dispute για damage στο PP και μετά από 5 μέρες, το μόνο που έστειλαν σε mail, είναι ότι αν θέλω να πάρω έκπτωση από την τιμή ένα 10%! Αντί να το στείλω πίσω εγώ ή να μου το ζητήσουν οι ίδιοι! Τα σχόλια δικά σας!

Χρόνια πολλά ! Αυτό με το φερμουάρ μπορείς να το διορθώσεις αν ψάξεις στο YouTube σχετικά εύκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά Χριστουγεννα σε ολους ευχομαι!

Εχω μια αγωνια περι μιας επιστροφης μου. Την εστειλα την τριτη..εστειλα και τα αποδεικτικα μου στο telus paypal refunds και μου εχουν στειλει μονο ενα εμαιλ οτι καταχωρηθηκε το αιτημα μου. Εχουν περααει αρκετες μερες; Αργουν συνηθως;

 

Κι εγώ από την Τετάρτη τα έστειλα για μια επιστροφή και δεν έχω πάρει κάτι άλλο. Εντάξει 2 εργάσιμες πέρασαν δεν είναι και πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sos..ειναι ενα μπουφαν  που δεν εχω ξαναπαραγειλει και δεν ξερω τις γραμμη τους... ειναι το μπουφαν καριμορ 3 σε 1,,,το εχει ψωνισει κανεις για να μπορεσει να με βοηθησει?Ειμαι 1.76 και 70 κιλα και πιστευω  ειμαι για μιντιουμ

 

Και γω ενδιαφέρομαι για αγορά μπουφάν Karrimor, τι γραμμή έχουν αυτά;

Συνήθως έχω πρόβλημα στα χέρια, μου είναι κοντά, πουκάμισα, πουλόβερ κλπ

 

Είμαι 2,02 , 95 κιλά με σχετικά ανοιχτές πλάτες.

 

Το xl θα μου είναι καλό ή πρέπει πιο μεγάλο;

Και αν πάρω πιο μεγάλο για τα μανίκια, μήπως μου είναι τεράστιο και πλέει στο σώμα;

 

Κάνα σάιτ που να γράφει ρηβιούζ αγοραστών για μάρκες δεν υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...