Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις τι παιζει με τα νουμερα στα τζιν?Πηρα εντελως τυχαια ενα lee cooper 34W S,και μου ηρθε υπερτελειο!

Το θεμα ειναι οτι εγω στα ελληνικα νουμερα φοραω 34.Ξερει κανεις ποιες ειναι οι διαφορες μεταξυ 34 W R/S/L?

Το lee φοβαμαι οτι αν δεν ηταν ελαστικο,ισως να μου ηταν σφιχτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξερει κανεις τι παιζει με τα νουμερα στα τζιν?Πηρα εντελως τυχαια ενα lee cooper 34W S,και μου ηρθε υπερτελειο!

Το θεμα ειναι οτι εγω στα ελληνικα νουμερα φοραω 34.Ξερει κανεις ποιες ειναι οι διαφορες μεταξυ 34 W R/S/L?

Το lee φοβαμαι οτι αν δεν ηταν ελαστικο,ισως να μου ηταν σφιχτο..

φίλε ποιο παντελόνι ακριβώς πήρες ;εγώ 79 κιλά.. πήρα αυτό http://www.sportsdirect.com/kangol-chino-trousers-518629?colcode=51862919νούμερο 32 R και δεν μου εκανε καθόλου...πολύ στενό και το έστειλα πίσω. λογικα το 36 R θα μου κάνει. τα chinos λογικά έχουν στενή γραμμή γιατι και εγώ στα ελληνικά φοράω 31-32.. όσο για το R/S/L εγώ ειμαι 1.80 και το R είναι μια χαρά...κανονικό μάκρος..ούτε μακρύ ουτέ κοντό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις τι παιζει με τα νουμερα στα τζιν?Πηρα εντελως τυχαια ενα lee cooper 34W S,και μου ηρθε υπερτελειο!

Το θεμα ειναι οτι εγω στα ελληνικα νουμερα φοραω 34.Ξερει κανεις ποιες ειναι οι διαφορες μεταξυ 34 W R/S/L?

Το lee φοβαμαι οτι αν δεν ηταν ελαστικο,ισως να μου ηταν σφιχτο..

 

Σελίδα 44 , 6ο μήνυμα.

 

*Κοπελι πολύ μικρό πήρες,εγώ δεν φτάνω ούτε τα 70 κιλά και kangol παίρνω 30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σελίδα 44 , 6ο μήνυμα.

 

*Κοπελι πολύ μικρό πήρες,εγώ δεν φτάνω ούτε τα 70 κιλά και kangol παίρνω 30.

Μιλάς για τα kangol chinos σαν αυτο που έβαλα πιο πάνω; γιατί το έδωσα σε ενα φιλο μου να το δοκιμάσει που είναι 70 κιλά και ουτε και αυτού του κουμπωνε το τελευταίο κουμπί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάς για τα kangol chinos σαν αυτο που έβαλα πιο πάνω; γιατί το έδωσα σε ενα φιλο μου να το δοκιμάσει που είναι 70 κιλά και ουτε και αυτού του κουμπωνε το τελευταίο κουμπί.

Ναι,αγόρασα το καλοκαίρι πριν γίνει το χάος με τα cc,4 παντελόνια 30 R , το μόνο προβληματάκι που είχα ήτανε στην γάμπα ήτανε λίγο στενά,παίζει ρόλο και η μέση,ας πούμε εγώ μέση δεν έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,αγόρασα το καλοκαίρι πριν γίνει το χάος με τα cc,4 παντελόνια 30 R , το μόνο προβληματάκι που είχα ήτανε στην γάμπα ήτανε λίγο στενά,παίζει ρόλο και η μέση,ας πούμε εγώ μέση δεν έχω.

μοντελάκι είσαι μπράβο! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σελίδα 44 , 6ο μήνυμα.

 

*Κοπελι πολύ μικρό πήρες,εγώ δεν φτάνω ούτε τα 70 κιλά και kangol παίρνω 30.

Ωραιος,δηλαδη στη μεση ειναι ολα 34,απλα τα short εχουν κοντα μπατζακια,τα large φαρδυα,και τα regular ειναι νορμαλ?

Καλα καταλαβα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσεις απο πρωτη αγορα παντελονι levis θετικες.

Λιγο μεγαλυτερο στο νουμερο απο οσο περιμενα, αλλα διορθωθηκε(δοθηκε για στενεμα).

 

Πολυ ευχαριστημενος απο την τιμη, συγκρινοντας με καταστηματα λιανικης Ελλαδα.

100 ευρω στα καταστηματα εδω,εναντι 37 συνολικο κοστος απο sportsdirect για  levis 501.

Αψογα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας...θελω να παρω ενα πουκαμισο pierre cardin κυριως για να το φοραω απο μεσα...και μαλιστα με τιραντες..ειμαι 1.70κατι και 60κατι κιλα...το medium θα ηταν οκ?αυτο εδω πως το βλεπετε?θα ειναι στενης γραμμης?επειδη δεν το θελω πλατυ...αυτο σκεφτομαι να παρω..το υφασμα πρεπει να ειναι χοντρο..http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-corduroy-shirt-mens-558661?colcode=55866109

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος,δηλαδη στη μεση ειναι ολα 34,απλα τα short εχουν κοντα μπατζακια,τα large φαρδυα,και τα regular ειναι νορμαλ?

Καλα καταλαβα?

 

Ναι.

 

 

Εντυπωσεις απο πρωτη αγορα παντελονι levis θετικες.

Λιγο μεγαλυτερο στο νουμερο απο οσο περιμενα, αλλα διορθωθηκε(δοθηκε για στενεμα).

 

Πολυ ευχαριστημενος απο την τιμη, συγκρινοντας με καταστηματα λιανικης Ελλαδα.

100 ευρω στα καταστηματα εδω,εναντι 37 συνολικο κοστος απο sportsdirect για  levis 501.

Αψογα.

 

 

Επειδή με ψήνει η ιδέα ειδικά για παντελόνια levis..για πες κιλά-ύψος και τι νούμερο πήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας...θελω να παρω ενα πουκαμισο pierre cardin κυριως για να το φοραω απο μεσα...και μαλιστα με τιραντες..ειμαι 1.70κατι και 60κατι κιλα...το medium θα ηταν οκ?αυτο εδω πως το βλεπετε?θα ειναι στενης γραμμης?επειδη δεν το θελω πλατυ...αυτο σκεφτομαι να παρω..το υφασμα πρεπει να ειναι χοντρο..http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-corduroy-shirt-mens-558661?colcode=55866109

 τα pierre cardin εχουν γενικα φαρδιά γραμμή.οπότε νομίζω το small θα σου ηταν μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.

 

 
 

 

Επειδή με ψήνει η ιδέα ειδικά για παντελόνια levis..για πες κιλά-ύψος και τι νούμερο πήρες.

υψος:1.91m
βαρος:98kg
μεγεθος παντελονι: 38 L32
τυπος παντελονι:Levis 501 Straight
τιμη:27+10μεταφορικα=37 ευρω
 
Καλο στο μακρος, αλλα φαρδυ. 
Ισως ενα νουμερο μικροτερο να ερχοταν γαντι, αλλα προτιμησα να ειναι λιγο μεγαλο και να το δωσω για στενεμα.
Με το στενεμα που εγινε, εκανε απιστευτη εφαρμογη πανω μου.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παρει ενα pierre cardin πουκαμισο large στο παρελθον και μου ηταν οκ στο μακρος για απεξω...αλλα για απομεσα λιγο πλατυ...γενικοτερα ειχε πολυ καλη εφαρμογη αλλα οταν εκανα μια αποπειρα να το βαλω μεσα ηταν πολυ φουσκωτο..οποτε να μην παω medium?(και αυτο με δισταγμο)..καποια αλλη μαρκα για slim πουκαμισα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

υψος:1.91m
βαρος:98kg
μεγεθος παντελονι: 38 L32
τυπος παντελονι:Levis 501 Straight
τιμη:27+10μεταφορικα=37 ευρω
 
Καλο στο μακρος, αλλα φαρδυ. 
Ισως ενα νουμερο μικροτερο να ερχοταν γαντι, αλλα προτιμησα να ειναι λιγο μεγαλο και να το δωσω για στενεμα.
Με το στενεμα που εγινε, εκανε απιστευτη εφαρμογη πανω μου.

 

 

Eυχαριστώ για τις πληροφορίες! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...