Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα και από μένα. Θέλω άμεσα να επιστρέψω δύο πράγματα. Το μόνο που θα ήθελα να μάθω είναι, τι πρέπει να κάνω στα ΕΛΤΑ ώστε να έχω την επιστροφή χρημάτων, της αποστολής μου. Πως πληρώνω με paypal στα ΕΛΤΑ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Athinaios13 είπε

Παιδιά καλησπέρα και από μένα. Θέλω άμεσα να επιστρέψω δύο πράγματα. Το μόνο που θα ήθελα να μάθω είναι, τι πρέπει να κάνω στα ΕΛΤΑ ώστε να έχω την επιστροφή χρημάτων, της αποστολής μου. Πως πληρώνω με paypal στα ΕΛΤΑ? 

Στις 21/9/2018 στις 4:33 ΜΜ, john_shadow είπε

1. το στέλνεις πίσω με ελτα, βγάζεις φωτο το δέμα με τα γραμματόσημα πάνω και την απόδειξη

2. πας στο paypal, βρίσκεις την συναλλαγή και κάνεις request return shipping refund στην παραγγελία που έχεις κάνει, βάζεις τις φωτο και κάνεις την αίτηση

μετά αναμένεις απάντηση από paypal, θα πάρεις μέχρι 30€ πίσω 

 

όλα αυτά αν έχεις κάνει παραγγελία με paypal.

Στα Ελτα δεν νομίζω να μπορείς να πληρώσεις με paypal...

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συναλλαγή λοιπόν θα πρέπει να την κάνω με κάρτα που έχω (πχ Mastercard) ή όπως θέλω? Εννοώ αυτό επηρεάζει κάτι αργότερα? 

 

Πρώτη φορά στέλνω πίσω και δεν έχω ιδέα, οπότε μπορεί να είναι αστεία αυτά που λέω αλλά κάπως πρέπει να μάθω 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νομίζω ναι.... υπάρχει κάπου και history of the web και μπορείς να το δεις

 

επίσης αν ψάξεις εδω στο topic υπάρχει post ....

 

12€ voucher for every 60€ spent  

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα πήρα ένα μπουφάν από το site και θέλω να αλλάξω το νούμερο. Γνωρίζει κανείς ποιο θα είναι το κόστος και πόσο χρόνο θα πάρει η όλη διαδικασία; Η πληρωμή δεν έχει γίνει με paypal όποτε επιστροφή χρημάτων ξέρω ότι δεν παίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Gradin είπε

Καλησπέρα πήρα ένα μπουφάν από το site και θέλω να αλλάξω το νούμερο. Γνωρίζει κανείς ποιο θα είναι το κόστος και πόσο χρόνο θα πάρει η όλη διαδικασία; Η πληρωμή δεν έχει γίνει με paypal όποτε επιστροφή χρημάτων ξέρω ότι δεν παίζει 

το κόστος είναι αναλόγως τα κιλά, κανείς δε θα σου απαντήσει σίγουρα εδώ, πήγαινε στα ελτα και ρώτα (δε νομίζω να είναι πάνω από 9-10€)

Η διαδικασία θα πάρει κοντά στις 2 βδομάδες, 3-4 εργάσιμες να πάει Αγγλία το μπουφάν και 4-5 εργάσιμες να σου έρθει το αλλαγμένο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση Βoxing day κανει προσφορες,γνωριζει κανεις?εχω να παραγγειλω χρονια και ζαχαρωνω ενα παπουτσακι nike,μπας και το ριξει μιση τιμη ελπιζω😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ζακετακια κ φουτερ lee cooper  εχει παρει κανεις προσφατα?τα νουμερακια πως πανε?
εχω παρει μονο καλοκαιρινα  lee cooper  κ ειμαι 1.84 97 κιλα κ φοραω large  σε lee cooper καλοκαιρινο t shirt ...σε pieere garden ειμαι σε xl  σε  t shirt... χειμωνιατικο δεν εχω τσιμπησει ακομα ποτε σε αυτες τις μαρκες..οποτε καθε συμβουλη δεκτη ευχαριστω

Επεξ/σία από takaros79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια θελω να κανω και εγω μια ερωτηση .Θελω να παραγγειλω και εγω καποια πραγματα απο το σαιτ και θελω να ρωτησο 
Αντικαταβολη εχουνε?Και αν οχι μεσω χρεωστικης δεχοντε?Αποστολες πλεον ελλαδα γινοντε κανωνικα απο αγγλια?Και τα μεταφορικα ειναι αναλογα το βαρος του δεματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...