Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ που έκανα παραγγελία στις 13/7 μου έβγαλε στην σελίδα της DHL Εκτιμώμενη ημ/νία παράδοσης:Πέμπτη, Ιούλιος 26, 2018.

Κρίμα που έβγαλαν το express.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά. Έκανα μια παραγγελία από sportsdirect και μετά από μια ημέρα μου έστειλαν ενημερωτικό email ότι κάποιο από τα αντικείμενα που παρηγγειλα δεν το έχουν σε stock. Τους έστειλα λοιπόν να στείλουν την παραγγελία χωρίς αυτό το αντικείμενο. Η πρώτη χρέωση όμως ήταν με το αντικείμενο κανονικά στο καλάθι. Τώρα βλέπω ότι στις χρεώσεις του PayPal γράφει ότι το sportsdirect με χρέωσε την παραγγελία χωρίς αυτό το αντικείμενο. Ξέρει κανείς ποτέ θα μου επιστραφεί η διαφορά; Έχει τύχει σε κάποιον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kanelk είπε

Καλησπέρα παιδιά. Έκανα μια παραγγελία από sportsdirect και μετά από μια ημέρα μου έστειλαν ενημερωτικό email ότι κάποιο από τα αντικείμενα που παρηγγειλα δεν το έχουν σε stock. Τους έστειλα λοιπόν να στείλουν την παραγγελία χωρίς αυτό το αντικείμενο. Η πρώτη χρέωση όμως ήταν με το αντικείμενο κανονικά στο καλάθι. Τώρα βλέπω ότι στις χρεώσεις του PayPal γράφει ότι το sportsdirect με χρέωσε την παραγγελία χωρίς αυτό το αντικείμενο. Ξέρει κανείς ποτέ θα μου επιστραφεί η διαφορά; Έχει τύχει σε κάποιον;

σε 2-3 εργάσιμες λογικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην κάρτα σου έχεις δύο προσωρινές χρεώσεις η μια με το αρχικό ποσό και η άλλη με το τελικό ποσό χωρίς το προϊόν. Στο λογαριασμό της κάρτας θα περάσει μόνο η δεύτερη χρέωση η πρώτη θα ακυρωθεί τις επόμενες ημέρες. Χρησιμοποιούν στον sd την προσωρινή δέσμευση του ποσού στην κάρτα (μέσω PayPal πάντα) και μόλις κάνουν το picking της παραγγελίας και ελέγξουν ότι τα έχουν όλα προχωράνε στην τελική χρέωση.

Υγ άσχετο με το θέμα παραπάνω αλλά θέλω κάπου να τα πω και εγώ, έκανα παραγγελία στις 10/7 και θα παραλάβω μεθαύριο 6/8 πρώτη φορά συμβαίνει αυτό και αν αναλογιστεί κανείς το κόστος των μεταφορικών που το έχουν πάει στο Θεό πλέον θα το ξανασκεφτώ για την επόμενη παραγγελία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδία. Έκανα και εγώ μία παραγγελία από το sport direct 9/8/18 πρίν δύο μέρες δηλαδή και παρόλου που μου πείρε τα λεφτά από την pre pay δεν μου έχει στείλει επιβεβαίωσει παραγγελίας στο e-mail, το μόνο που έγινε ήταν αφού  έκανα ερώτηση στο drive tracking που έχει που είναι η παραγγελία μου, με τον κωδικό που μου είχε βγάλει αφού ολοκλήρωσα την παραγγελία στην ισοσελίδα της, είναι να μου πει ότι επεξεργάζεται στην αποθηκή και ότι μόλις είναι έτοιμη θα μου έρθει κωδικός στο e-mail. Πρώτη φόρα παραγγέλνω από το συγκεκριμένω κατάστημα και επειδή δεν ξέρω ,είπα και εγώ να ρωτήσω αυτούς που έχουν ξανά παραγγειλει αν υπάρχει καποιό πρόβλημα ή αν ξέρουν  πόσο καιρό πρέπει να περιμένω. Αν ξέρει κάποιος παρακαλώ ας απαντήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υποτίθεται ότι το στανταρντ ντελιβερι είναι 4-5 εργάσιμες; 

Έχω κάνει παραγγελία στις 11/8 και λέει η παράδοση θα γίνει στις 29/8!!!

Στέλνω μειλ στ customer sup τους και απάντηση δεν παίρνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, theo93 είπε

Τι κόστος έχουν τώρα τα μεταφορικά;

Επίσης παίζει κάνα κουπόνι ;

ξεκινάνε από 10€, βάζεις ότι θες στο καλάθι και πατάς continue και στο επόμενο βήμα βλέπεις πόσα είναι τα μεταφορικά και γυρνάς πίσω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερες, παιζει κανα καλο δοκιμασμενο μπουφανακι που θελω για την κοπελα, για να φοραει στο μηχανακι τωρα που θα χειμωνιασει;

Μεχρι 50 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Papakitou είπε

Καλημερες, παιζει κανα καλο δοκιμασμενο μπουφανακι που θελω για την κοπελα, για να φοραει στο μηχανακι τωρα που θα χειμωνιασει;

Μεχρι 50 

Προτεινω να πατε μαζι να δειτε σε καταστηματα με τα ειδικα μοτοσυκλετιστικα μπουφαν, Περα την αντιανεμικη και αδιαβροχη προστασια τα μπουφαν για μηχανες εχουν και τις επισης πολυ σημαντικες ενισχυσεις που προστατευουν καλυτερα σε ενδεχομενο πτωσης, εχουν σκληρα πλαστικα στους αγκωνες, ωμους και μαλακο σφουγγαρι στην σπονδυλικη στηλη.
Ευχομαι ποτε να μην το χρειαστειτε σε πτωση αλλα ποτε δεν ξερεις τι θα σου συμβει.
Οι τιμες τους ξεκινανε ανετα απο 40ευρω, ειδικα εαν ειναι πολυ αδυνατη η πολυ γεματη θα βρεις ευκολα και στοκ σε καλυτερες τιμες.
Απλα κανε μια βολτα να δεις τι παιζει πριν παρεις ενα απλο μπουφαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, orck είπε

Προτεινω να πατε μαζι να δειτε σε καταστηματα με τα ειδικα μοτοσυκλετιστικα μπουφαν, Περα την αντιανεμικη και αδιαβροχη προστασια τα μπουφαν για μηχανες εχουν και τις επισης πολυ σημαντικες ενισχυσεις που προστατευουν καλυτερα σε ενδεχομενο πτωσης, εχουν σκληρα πλαστικα στους αγκωνες, ωμους και μαλακο σφουγγαρι στην σπονδυλικη στηλη.
Ευχομαι ποτε να μην το χρειαστειτε σε πτωση αλλα ποτε δεν ξερεις τι θα σου συμβει.
Οι τιμες τους ξεκινανε ανετα απο 40ευρω, ειδικα εαν ειναι πολυ αδυνατη η πολυ γεματη θα βρεις ευκολα και στοκ σε καλυτερες τιμες.
Απλα κανε μια βολτα να δεις τι παιζει πριν παρεις ενα απλο μπουφαν.

Καλημερα, αυτα τα εχω υποψιν μου, μηχανοβιος ειμαι..  Θα αγοραστει και τετοιο μπουφαν σιγα σιγα.. Απλα ψαχνω αυτη τη στιγμη κατι πιο casual.. Πιο καθημερινο

Επεξ/σία από Papakitou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 17/8/2018 στις 2:55 ΜΜ, thomasvlax είπε

Δεν υποτίθεται ότι το στανταρντ ντελιβερι είναι 4-5 εργάσιμες; 

Έχω κάνει παραγγελία στις 11/8 και λέει η παράδοση θα γίνει στις 29/8!!!

Στέλνω μειλ στ customer sup τους και απάντηση δεν παίρνω

Αδερφέ τελικά σε ποσες μέρες ηρθαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...