Προς το περιεχόμενο

tablet απο eshop ή forthnet


leon00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα

πηρα τηλ. το eshop και μου ειπαν οτι δεν εχει ελληνικα σαν επιλογη γλωσσας

μονο ελληνικο πληκρολογιο που μπορεις να κατεβασεις απο το play

 

υ.γ. το θεμα το ανοιξα εδω για αναφερομαι στην προσφορα του eshop και στο ποσο αξιζει σαν προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα δυο υποστηριζουν την ελληνικη γλωσσα μιας και το λογισμικο που εχουν adroind 4.0.4 εχει multilanguage menu και μεσα σ αυτες τις γλωσσες εχει και την ελληνικη.

φιλε μου όπως είδες τελικά δεν έχει Ελληνικά και ας είναι android :( Καλώς είχα επιφύλαξη!

καλησπερα

πηρα τηλ. το eshop και μου ειπαν οτι δεν εχει ελληνικα σαν επιλογη γλωσσας

μονο ελληνικο πληκρολογιο που μπορεις να κατεβασεις απο το play

 

υ.γ. το θεμα το ανοιξα εδω για αναφερομαι στην προσφορα του eshop και στο ποσο αξιζει σαν προσφορα

Υπό αυτές της συνθήκες νομίζω αυτό της forthnet είναι λίγο καλύτερο εκτός αν η γλώσσα δεν σε ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι πιστευω (δε θεωρω το manta καλη επιλογη και ας δειχνει το eshop αυτη την εκπτωση

κοιταξα σε πολωνικα sites το πουλανε γυρω στα 90 ευρω)

το ασχημο ειναι οτι η προσφορα της forthnet εχει γεμισει για τις γιορτες -νεα παραλαβη 10 ιανουαριου

"

2. *** ΠΡΟΣΟΧΗ: Λόγω του όγκου των προ-παραγγελιών , τα τεμάχια της πρώτης παράδοσης εξαντλήθηκαν! Η επόμενη παραλαβή είναι περίπου 10 Ιανουαρίου.

Παρακαλώ προχωρήστε, μόνο αν είστε σύμφωνοι με το παραπάνω. ***

Ποσότητα προ-παραγγελίας:"

https://www.surveymonkey.com/s/Forthnet_ConnectMePreOrder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εκανες και πηρες τηλ...Για μενα παρε απο κινεζομαγαζω και επελεξε αποστολη με express mail να σου ερθει σε 10 μερες.Τα ιδια λεφτα θα δωσεις και ας πληρωσεις και τα εξοδα για το γρηγορο.Μπορει να βρεις και καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν εχει παρει κανεις αυτο του e-shop να μας πει τι παιζει;;;

 

βασικα ο αδελφος μου θελει ενα να το κουβαλαει ευκολα μαζι του και να δειχνει καποιες εικονες σε πελατες (σκιτσα).. το λαπτοπ που εχει ειναι βαρυ και δυσχρηστο για τετοια δουλεια.

καλυτερα θα ηταν ενα ταμπλετ με μεγαλη καρτα μνημης νομιζω.. καποιο να εχει καλη οθονη ομως.

αν και νομιζω αυτα τα 2 νομιζω θα τον καλυπταν..

 

Για το Μαντα που δεν εχει ελληνικα και μονο ελληνικο πληκτρολογιο μπορεις να κατεβασεις απο το play δεν ειναι θεμα λετε;

Για να δεις ελληνικα ονοματα αρχειων, φανταζομαι δεν γινεται πριν κατεβασεις το ελληνικο πληκτρολογιο

 

αυτο αξιζει;;;

Link.png Site: ViewSonic VB70a Pro 7" Capacitive Screen Android 4.0 Dual Core Tablet PC w/ Wi-Fi / Camera

Επεξ/σία από MasterX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...