Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σένα βέβαια. Κατά τη γνώμη μου το μεράκι και η ικανότητα φαίνεται σε κουτιά σαν το δικό σου. Στο δικό μου και σκύλος τα μαζέυει με λίγη εξάσκηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ.Τελικά το τετράπινο το πέρασα πίσω από την μητρική χωρίς όμως αυτή να ζορισθεί στο βίδωμα.Δεν πιστεύω να μου τρυπήσει καμιά μόνωση στο καλώδιο και να έχω πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ.Τελικά το τετράπινο το πέρασα πίσω από την μητρική χωρίς όμως αυτή να ζορισθεί στο βίδωμα.Δεν πιστεύω να μου τρυπήσει καμιά μόνωση στο καλώδιο και να έχω πρόβλημα?

 

οχι τιποτα.Και σε εμενα δεν δυσκολευτικε να βιδωσει η μητρικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε μια χαρά.Μου έχει σπάσει τα νεύρα ο θόρυβος που κάνει ο ανεμιστήρας που είχε το κουτί μαζί του.Εσένα σου κάνει θόρυβο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε μια χαρά.Μου έχει σπάσει τα νεύρα ο θόρυβος που κάνει ο ανεμιστήρας που είχε το κουτί μαζί του.Εσένα σου κάνει θόρυβο?

Έτυχε. Άλλαγμα :P

 

Θα συμφωνήσω με σαύρα το μεράκι του Modder φαίνεται σε κουτιά σαν το Aerocool ή σαν το v3-v4.(Εκεί να δεις πατέντες που έχω κάνει με κάτι Cx600 που δεν έχεις να κρύψεις καλώδια)

 

Αλλά έχουν σημασία τα εφόδια που έχεις. Dremel/tie wraps/p clips, και το πιο δύσκολο κουτί με φαντασία και μεράκι το κάνεις μάγκικο.

 

Υ.Γ. Μπορείς αν έχεις χρόνο τα καλώδια που έρχονται από μπροστα πάνω να τα περάσεις πίσω από το Tray των 5.25" και να το περάσεις εκεί από κάτω. Τώρα είναι κάπως(ναι είμαι ψείρας).

 

Κατά τα άλλα πολύ καλά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε μια χαρά.Μου έχει σπάσει τα νεύρα ο θόρυβος που κάνει ο ανεμιστήρας που είχε το κουτί μαζί του.Εσένα σου κάνει θόρυβο?

 

Eτυχε.Εμενα δεν μ κανει θορυβο.Μονο η ψυχτρα του επεξεργαστη ακουγεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok.Ευχαριστώ παιδιά.Κάποια στιγμή θα φύγει γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα.Δεν ακούγεται πάντα όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gifCAM00031.jpgattachicon.gifCAM00032.jpgattachicon.gifCAM00033.jpg

 

 

Μην ρωτήσετε πώς έκλεισε το καπάκι απο την μεριά των καλωδίων - θα πέσει φωτιά να με κάψει!!!

Μια χαρά σε βλέπω ! Πάρα πολύ καλά , και έκανες αυτό που έλεγα του βετεράνου παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε και μερικες foto με  νεα μητρικη και ψυκτρα.

 

 

post-248231-0-17096300-1356374082_thumb.jpg

 

 

post-248231-0-48407400-1356374124_thumb.jpg

 

 

post-248231-0-79171900-1356374139_thumb.jpg

 

 

post-248231-0-91189000-1356374095_thumb.jpg

 

 

post-248231-0-33668300-1356374107_thumb.jpg

 

 

 

Υ.Γ. Θελει λιγο καθαρισματακι...

 

Edit: Η μητρικη δεν πολυφαινεται ειναι η αληθεια μιας και η noctua δεν αφηνει πολλα περιθωρια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...