Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραια εδειξαν τα fans πετρο!!! :D που τα συνδεσες?στην μητρικη η σε καποιον controller?

 

Τα fans ειναι υπεροχα! Τα εχω σε fan controller και ΕΥΤΥΧΩΣ δεν συναντησα προβλημα! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε θερμοκρασιες ειδα ελαχιστη διαφορα προς το παρον αλλα δε μπορω να πω περισσοτερα γιατι ξαναγεμισα τη λουπα οποτε απο αυριο θα μπορω να πω περισσοτερα..:)

 

Μεχρι τωρα παντως ειμαι ενα βαθμο κατω σε σχεση με εχθες με την ιδια θερμοκρασια δωματιου!

 

Ο controller ειναι της ακασα ο fc.six:

 

AKASAFC.SIX.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μη νομίζεις. ..το ότι βγήκε μπλε άσπρο ήταν εντελώς τυχαιο! :P

 

Ο controller αν και 17 ευρώ από προσφορα, δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από αλλά κορυφαία μοντελα. Και βασικά τον επέλεξα γιατί έχει ωραίο χρώμα που ταιριάζει με τα περισσότερα corsair.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θα το εβαζα στο 540 γιατι ειναι βολικο..Δυστυχως ομως το κουτι δε το εχω επεξεργαστει απο κοντα για να σου πω 100% αλλα απο 400r/500r/600t/C70/800D που το εχω περασει μου αρεσε! Ποτε δε μου εκανε προβληματα με διαφορα fans (corsair/bequiet/bitfenix/noiseblocker/akasa) και ειναι και απο τα φθηνοτερα και πιο λιτα της αγορας.

 

Το μονο μειονεκτιμα που βρισκω ειναι τα led που αν εισαι face to face σε στραβωνουν...Αλλα εγω δεν ειμαι! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχα βρει σε κοκκινο οταν εψαξα και νομιζω δεν υπαρχει! Για εμενα ψαξε το καλα στη τιμη γιατι πριν 1 1/2 μηνα το ειδα να παιζει σε προσφορα 16 ευρω...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω πάρει τον bitfenix hydra pro και είναι πάρα πολύ ωραίος. Ειδικά με το air 540 λες και είναι ένα με το κουτί.

 

http://www.bitfenix.com/global/en/products/accessories/hydra-pro/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχα βρει σε κοκκινο οταν εψαξα και νομιζω δεν υπαρχει! Για εμενα ψαξε το καλα στη τιμη γιατι πριν 1 1/2 μηνα το ειδα να παιζει σε προσφορα 16 ευρω... :)

 

Tον εχει το eworld απο Πατρα στα 20ευρο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...