Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τις corsair dominator νομιζω ειναι αισθητα πιο καλη η εμφανιση, next stop: cpu cooler/gpu/fan controller+led fans :D

 

Απλα δεν ειμαι και πολυ σιγουρος για το ποια ψυκτρα θα χωρεσει διπλα σε αυτες τις μνημες.. Πιστευω/Ελπιζω ολες..

 

qver.jpg

 

4gkl.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι..καμιά διαφορά...αν και απογοήτευση η ψήκτρα....εχει φύγει το νικελ και εχει πεταξει σκουριες...και το καταλαβα μετά που την εκοψα....και δεν εχω εγγύηση τώρα για να την γυρίσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι..καμιά διαφορά...αν και απογοήτευση η ψήκτρα....εχει φύγει το νικελ και εχει πεταξει σκουριες...και το καταλαβα μετά που την εκοψα....και δεν εχω εγγύηση τώρα για να την γυρίσω....

 

Μηπως εχει να κανει με το οτι την πειραξες? Καλα αφου εχει καλη αποδοση τουλαχιστον, αυτο ειναι και το πιο σημαντικο (νομιζω :devil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικα. Ακομα ενα Scout 2 στην "παρεα" μας

να σαι καλα...μου αρεσε αρκετα σαν κουτακι και σχετικα καλη τιμη το βρηκα κ το τσιμπησα!

 

Ωραια mobo!! Αντε να το στησεις να δουμε κανα νουμερακι... :P

 

σε ευχαριστω φιλε μου οντως ειναι ομορφη η ατιμη στο μελλον μπορει να κανω και crossfire :)

πανέμορφη μητρική...ήμουν αναμεσα σε αυτην και την maximus vi hero...αλλα τελικά αποφάσισα να γίνει rog edition

thanks NissanFan..και εγω ειμουνα αναμεσα σε hero και την gigabyte oc αλλα την βρηκα σε καλη τιμη κ δε το σκεφτηκα καθολου!

φοβερες και οι δυο οι μητρικες πιστευω απο τις καλυτερες επιλογες.

 

οσο για το oc σιγα σιγα γιατι ειμαι μαθητευομενος παιδες... :D

ακομα καρτα γραφικων δεν πηρα σκεφτομαι για την sapphire toxic r9 280x θα τεριαζει κ καλα με την μητρικη στα πορτοκαλι περα απο τις καλες επιδοσεις.

για εξτρα φανς τι προτεινετε??με κανενα κοκκινο φωτισμο?απο αεροψυψη για τον επεξεργαστη?υδροψυξη δυσκολα να χωρεσει μονο κανενα corsair h80i.

αυτα ελεγα να πανε κ με το κουτι.

http://www.coolermaster.com/product/Detail/cooling/jetflo/jetflo-120.html

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

New Radiator παιδια απλα απιστευτο 14 βαθμους κατω θερμοκρασια το νερο απο το alphacool ut60 360 που ειχα πριν.πιστευω οτι αξιζει πολυ το ψαξα καλα, και πιστευω οτι ειναι καλυτερο και απο το black ice που το εψαξα στο ιντερνετ.

 


post-222903-0-47662600-1384889473_thumb.jpg

post-222903-0-18185400-1384889488_thumb.jpg

post-222903-0-57539000-1384889499_thumb.jpg

post-222903-0-67101500-1384889524_thumb.jpg

post-222903-0-43346400-1384889537_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μερικές μέρες άλλαξα κουτί παίρνοντας το pridigy m.όμορφο κουτί αλλά μου βγαλε την πίστη για να το συναρμολογήσω και να βάλω το κάθε τι όπως το ήθελα.Να πω επίσης ότι το side panel από αριστερά δεν το ξανανοίγω γιατί δεν κλείνει με τίποτα ,ο χώρος για τοποθέτηση καλωδίων πίσω από τη μητρική είναι σχεδόν ανηπαρκτος.Ενα άλλο πρόβλημα είναι ότι μου έσπασε η βάση στο σημείο που πιάνει η βίδα(μπροστά δεξιά του κουτιού)).Το κόλλησα αλλά δεν είναι και ότι καλύτερο.

post-235736-0-31229700-1384895068_thumb.jpg

post-235736-0-51940900-1384895150_thumb.jpg

post-235736-0-34862400-1384895250_thumb.jpg

post-235736-0-41968600-1384895340_thumb.jpg

post-235736-0-01887500-1384896414_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες λίγα λόγια για το κουτάκι γιατί είμαι ερωτευμένος και θα το χτυπήσω και εγώ. :wub:

Εσύ πρόσθεσες αυτά τα ροζ στο κουτί?

 

Πόσο το πήρες και από που?

 

 

Θα σου έβαζα like για το κουτί αλλά δε μ'αρέσει το cable management σου.:P

Ειδικά τα καλώδια πάνω από το τροφοδοτικό.Αυτά δε κρύβονται?

(Θα πάω σε full modular μάλλον :ph34r: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες λίγα λόγια για το κουτάκι γιατί είμαι ερωτευμένος και θα το χτυπήσω και εγώ. :wub:

Εσύ πρόσθεσες αυτά τα ροζ στο κουτί?

 

Πόσο το πήρες και από που?

 

 

Θα σου έβαζα like για το κουτί αλλά δε μ'αρέσει το cable management σου.:P

Ειδικά τα καλώδια πάνω από το τροφοδοτικό.Αυτά δε κρύβονται?

(Θα πάω σε full modular μάλλον :ph34r: )

Απο την στιγμή που άλλαξε ο τρόπος τοποθέτησης της μητρικής ώστε να χωρέσει micro καταστράφηκε και οποιαδήποτε δυνατότητα σωστού cable management στο prodigy m.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...