Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιες φωτογραφίες και από το δικό μου το κουτάκι...Περιμένω τα σχόλια σας  :-D

 

e4zz.th.jpg

 

9bbg.th.jpg

 

7zbe.th.jpg

 

otcr.th.jpg

Εγω παντως παρατηρησα οτι στην υπoγραφη σου για PSU γραφεις Corsair AX750 αλλα corsair δεν βλεπω.  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως παρατηρησα οτι στην υπαγραφη σου για PSU γραφεις Corsair AX750 αλλα corsair δεν βλεπω.  :-(

 

Το Corsair μου εχει προβλημα και θελει αλλαγη...ειχα ανοιξει και θεμα παλαιοτερα.Προς το παρον ειμαι με το HyperX 625W

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ελα ριξε το σχολιο  :unsure:

 

1) Οσο καλος και να ειναι ο ανεμηστηρας της Noctua δεν κολλαει καθολου με όλο το υπολοιπο συστημα

2) Απο την στιγμή που δεν χρησιμοποιεις  sleved extensions για τα παντα , αυτο στο 24πινο φαινεται ασχημο μονο του.....

3) Εκεινο το molex στα dvddrive κανε κατι να το κρύψεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Corsair μου εχει προβλημα και θελει αλλαγη...ειχα ανοιξει και θεμα παλαιοτερα.Προς το παρον ειμαι με το HyperX 625W

Δεκτη η ενσταση.  :D

 

edit: Ευελπιστω να το φτιαξεις γρηγορα γιατι χαλαει το υπολοιπο συνολο + αυτα που ειπε ο WalkerSW

edit2: Bασικα ο ανεμιστηρας της Noctua γιατι δεν κολλαει.λογω χρωματος των LED?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Οσο καλος και να ειναι ο ανεμηστηρας της Noctua δεν κολλαει καθολου με όλο το υπολοιπο συστημα

2) Απο την στιγμή που δεν χρησιμοποιεις  sleved extensions για τα παντα , αυτο στο 24πινο φαινεται ασχημο μονο του.....

3) Εκεινο το molex στα dvddrive κανε κατι να το κρύψεις!!

 

1) Σκοπεύω κάποια στιγμή να πάω σε Η100i. Είχα παλαιότερα την Η80 όπου παρουσίασε θόρυβο στην αντλία.Την άλλαξα με ίδια.....Πάλι θόρυβο....Ε λέω άστο και πήγα σε Noctua

2) Για τα sleeved είχα παραγγείλει από Amazon 24pin και 8pin για τον CPU.Αν προσέξεις αχνοφαίνεται πίσω από την Noctua  :ph34r: .Κάποια στιγμή θα έρθουν και τα υπόλοιπα...Απο eworld μάλλον θα τα τσιμπήσω αυτά

3) Έχεις καμία ιδέα??? Δεν βλέπω κάποιο τρόπο....Και μένα δε μ'αρέσει όντως

Δεκτη η ενσταση.  :D

 

edit: Ευελπιστω να το φτιαξεις γρηγορα γιατι χαλαει το υπολοιπο συνολο + αυτα που ειπε ο WalkerSW

edit2: Bασικα ο ανεμιστηρας της Noctua γιατι δεν κολλαει.λογω χρωματος των LED?

 για το πρώτο edit: θέλω να το στείλω στην Corsair απευθείας αλλά χρειάζομαι ρε γαμώτο κανα 60άρι για τα μεταφορικά....... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να το στείλω στην Corsair απευθείας αλλά χρειάζομαι ρε γαμώτο κανα 60άρι για τα μεταφορικά....... :(

 

Δεν εχεις εγγυηση απο καποιο καταστημα εδω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

3) Έχεις καμία ιδέα??? Δεν βλέπω κάποιο τρόπο....Και μένα δε μ'αρέσει όντως

 

 

Τι συνδεις εκει πανω και γτ δεν παει απο πισω?

 

 για το πρώτο edit: θέλω να το στείλω στην Corsair απευθείας αλλά χρειάζομαι ρε γαμώτο κανα 60άρι για τα μεταφορικά....... :(

 

Με συστημενο ΕΛΤΑ να το στειλεις, δεν θα σου βγει πανω απο 15-20Ε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε περιπτωση που δεν εχεις...

 

Καπου ειχα δει μεσα στο επισημο forum της corsair οτι καποιος κλαιγοταν οτι δεν εχει να πληρωσει μεταφορικαα η για καποιο ποντικι,πληκτρολογιο η για καποια hydro,που του ειχε χαλασει δεν ειμαι 100% σιγουρος γιατι κατι εψαχνα και τυχαια το ειδα,και ειδα τον γνωστο RAMGUY αυτος κατι ειναι στo forum και στην εταιρια μαλλον να του γραφει,πως πρεπει να το στειλει με εξοδα μεταφορικα της εταιριας.Η αληθεια τωρα ειναι πως δεν ξερω αν ισχυει για ολες τις χωρες και για ολους.Κανε τον κοπο και ψαξτο μεσα στο forum τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι συνδεις εκει πανω και γτ δεν παει απο πισω?

 

Με συστημενο ΕΛΤΑ να το στειλεις, δεν θα σου βγει πανω απο 15-20Ε 

Εκεί συνδέεται ο Fan Controller.Επειδή είχα ρωτήσει στα ΕΛΤΑ για Ολλανδια που πρεπει να παει μου ζητησαν καπου στα 60 λογω βαρους

 

σε περιπτωση που δεν εχεις...

 

Καπου ειχα δει μεσα στο επισημο forum της corsair οτι καποιος κλαιγοταν οτι δεν εχει να πληρωσει μεταφορικαα η για καποιο ποντικι,πληκτρολογιο η για καποια hydro,που του ειχε χαλασει δεν ειμαι 100% σιγουρος γιατι κατι εψαχνα και τυχαια το ειδα,και ειδα τον γνωστο RAMGUY αυτος κατι ειναι στo forum και στην εταιρια μαλλον να του γραφει,πως πρεπει να το στειλει με εξοδα μεταφορικα της εταιριας.Η αληθεια τωρα ειναι πως δεν ξερω αν ισχυει για ολες τις χωρες και για ολους.Κανε τον κοπο και ψαξτο μεσα στο forum τους.

 

Είχα μιλησει και με τον RAMGUY.Ο τυπος φοβερος μου λεει στειλτο σε μας να σου δωσουμε καινουργιο..Αλλα δεν ειχα αναφερει το οικονομικο... :(

 

Το εχω παρει απο Visionstudio αλλα προτιμω στην Corsair για το λογο που σου ανεφερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί συνδέεται ο Fan Controller.Επειδή είχα ρωτήσει στα ΕΛΤΑ για Ολλανδια που πρεπει να παει μου ζητησαν καπου στα 60 λογω βαρους

 

 

To cage για τα 5.25 δεν εχει καμια τρυπα απο την πισω μερια για να περαστει το καλώδιο?

 

post-260446-0-08175000-1387496923_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί συνδέεται ο Fan Controller.Επειδή είχα ρωτήσει στα ΕΛΤΑ για Ολλανδια που πρεπει να παει μου ζητησαν καπου στα 60 λογω βαρους

 

 

Είχα μιλησει και με τον RAMGUY.Ο τυπος φοβερος μου λεει στειλτο σε μας να σου δωσουμε καινουργιο..Αλλα δεν ειχα αναφερει το οικονομικο... :(

 

Το εχω παρει απο Visionstudio αλλα προτιμω στην Corsair για το λογο που σου ανεφερα..

 

Εγω θα σου προτεινα να ανοιξεις ακομη ενα thread με την μονη διαφορα οτι αυτην την φορα θα αναφερεις και το οικονομικο.Παρολα αυτα και στο visionstudio να απευθυνθεις την ιδια εξυπηρετηση υποθετω οτι θα σου κανει οπως κανουν σχεδον ολοι,θα το στειλει στην corsair και θα στο αντικαταστησει με καποιο αλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To cage για τα 5.25 δεν εχει καμια τρυπα απο την πισω μερια για να περαστει το καλώδιο?

 

 

Δε χωραει απο κει το μολεξακι

Εγω θα σου προτεινα να ανοιξεις ακομη ενα thread με την μονη διαφορα οτι αυτην την φορα θα αναφερεις και το οικονομικο.Παρολα αυτα και στο visionstudio να απευθυνθεις την ιδια εξυπηρετηση υποθετω οτι θα σου κανει οπως κανουν σχεδον ολοι,θα το στειλει στην corsair και θα στο αντικαταστησει με καποιο αλλο!

Θα το κοιταξω και αυτο...Απλα απο visionstudio φοβαμαι μην ερθει επισκευασμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...