Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε κοψε το καπνισμα λεμεεεεεεεεεεεεεεε.....

 

Βασιλη ας τα σαπια με τα 540 και παρε το tharmaltake.Kαι αν εχουμε θεμα με σκονες και αλλα θα βαλουμε

καλσον για φιλτρα.Μην αγχωνεσαι,ολα τα  εχω σκεφτει... :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

έχεις φαγωθεί να το πάρω για να το μοντάρεις εσύ. :P θα το βάψεις και λευκό μήπως? δεν με ενθουσιάζει τόσο πολύ το P5. πιο πολύ με τραβάει το X9 αλλά και πάλι αυτό ξεφεύγει στην τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

H αντλια δεχεται τα παλια ρακορ 1/2 Barb... η θα ανοιξεις την τρυπα για να παιρνει τα G1/4 η αλλαξε τοπ να ησυχασεις 

 

Πηραν τα αυτια μου ειδηση για διπλη λουπα τι εγινε allday σε εβαλα στην μπριζα :P

Πράγματι με έβαλες αλλα επειδή σκέφτομαι για desk pc πήρα την δεύτερη αντλία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μαι παλι εγω ηρθα να δειξω τις αλλαγες που εκανα :D καταρχην τα εβγαλα ολα απτο κουτι ωστε να αφαιρεσω το σταντ τον 3.5. αρπαξα σφυρι και κατσαβιδι και το εκανα θερινο :P ανεβασα τους δισκους σε θεσεις 5.25 με μετατροπεις, εφερα το ψυγειο μπροστα στο οποιο αλλαξα τους ανεμηστηρες με καινουργιους τις artic και επισης ειμαι στους -8 σε full load. πραγματικα μονο απτην αφαιρεση του σταντ νομιζεις οτι ειναι αλλο κουτι μεσα..  :ph34r:
η πρωτη φωτο ειναι πριν και η δευτερη μετα.

 

 

ΥΓ: ελπιζω οι γειτονες αυριο να μην με κοιτανε λοξα..  :P

post-330850-0-14361000-1449604207_thumb.jpg

post-330850-0-03472200-1449604230_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μαι παλι εγω ηρθα να δειξω τις αλλαγες που εκανα :D καταρχην τα εβγαλα ολα απτο κουτι ωστε να αφαιρεσω το σταντ τον 3.5. αρπαξα σφυρι και κατσαβιδι και το εκανα θερινο :P ανεβασα τους δισκους σε θεσεις 5.25 με μετατροπεις, εφερα το ψυγειο μπροστα στο οποιο αλλαξα τους ανεμηστηρες με καινουργιους τις artic και επισης ειμαι στους -8 σε full load. πραγματικα μονο απτην αφαιρεση του σταντ νομιζεις οτι ειναι αλλο κουτι μεσα..  :ph34r:

η πρωτη φωτο ειναι πριν και η δευτερη μετα.

 

 

ΥΓ: ελπιζω οι γειτονες αυριο να μην με κοιτανε λοξα..  :P

Μπραβω,πιστευω οτι το εκανες εξαιρετικο

και εμενα το κουτι μου ετσι ειναι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μαι παλι εγω ηρθα να δειξω τις αλλαγες που εκανα :D καταρχην τα εβγαλα ολα απτο κουτι ωστε να αφαιρεσω το σταντ τον 3.5. αρπαξα σφυρι και κατσαβιδι και το εκανα θερινο :P ανεβασα τους δισκους σε θεσεις 5.25 με μετατροπεις, εφερα το ψυγειο μπροστα στο οποιο αλλαξα τους ανεμηστηρες με καινουργιους τις artic και επισης ειμαι στους -8 σε full load. πραγματικα μονο απτην αφαιρεση του σταντ νομιζεις οτι ειναι αλλο κουτι μεσα..  :ph34r:

η πρωτη φωτο ειναι πριν και η δευτερη μετα.

 

 

ΥΓ: ελπιζω οι γειτονες αυριο να μην με κοιτανε λοξα..  :P

 

Πολύ τούμπανο φίλε μου!

;)

 

Γουστάρω το μπροστινό ψυγείο, σαν Supra είναι να ’ούμε!  :ph34r:  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ τούμπανο φίλε μου!

;)

 

Γουστάρω το μπροστινό ψυγείο, σαν Supra είναι να ’ούμε!  :ph34r:  :P

χαχαχαχα εκλαψα με το σχολιο.. τωρα σκεφτομαι να βαλω και εναν 120 ανεμηστηρα στους δισκους γιατι βλεπω +10 βαθμους στον καθενα σε σχεση με πριν  :P

post-330850-0-69633400-1449609159_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα σου βαζει τον ζεστο αερα του ψυγειου μεσα τωρα?

γιατι να ναι ζεστος ο αερας του ψυγειου? ο αερας τωρα παιρναει μεσα αφου κρυωνει το ψυγειο ενω πριν που ηταν πισω το ψυγειο επαιρνε απο  τον ζεστο αερα που υπηρχε ηδη μεσα στο κουτι και βγαινοντας κρυωνε το ψυγειο με αυτον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...