Προς το περιεχόμενο

συνδεση και Drivers για καμερα trust


saraglaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ... θα ηθελα να μου πει καποιος αν κσερει ποσ μπορω να συνδεσω στον υπολογειστη μου καμερα .....αυτη την καμερα μου την εδοσε μια φιλη και δεν ειχε το cd μπορω να βρω ακρη αν αφου δεν εχω το cd ? :-) η καμερα ειναι trust

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτόν τον λόγο ο Θεός εφεύρε το ιντερνέτ,αν συνδέεται γενικά η κάμερα με τον Η/Υ τότε μπορείς να βρεις τα προγράμματα που χρειάζεσαι εκεί.

Δώσε μας το μοντέλο της κάμερας,θα το γράφει κάπου πάνω της,ανέβασε και μια φωτογραφία αν λάχει και δεν το βρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία...εδώ είναι η σελίδα της,αυτή είναι η κάμερα;;; http://www.trust.com/products/productdrivers.aspx?ProductCategory=CHAT&ProductGroup=WEBCAMS&artnr=13405

Τώρα πρέπει αν δεις και ποιο λειτουργικό έχεις,αν δεν ξέρεις τρέξε το speccy και θα σου το πει(αν έχεις windows 7 ή 8 τρέξε τους driver για vista).

Πρόσεξε όμως καλά γιατί έχει διάφορες εκδόσεις η κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω,μπορεί να είναι προσωρινό,σε εμένα μπαίνει πάντως.

Δοκίμασε κάνοντας αντιγραφή τον ολόκληρο σύνδεσμο και επικόλληση στην μπάρα του chrome.

>
http://www.trust.com/products/productdrivers.aspx?ProductCategory=CHAT&ProductGroup=WEBCAMS&artnr=13405

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως λέει και στην σελίδα,πρέπει να δεις ποια έκδοση της κάμερας έχεις,βλέπεις ότι έχει τρία διαφορετικά

13405

13405-2

13405-3

αν κατεβάσεις την λάθος έκδοση μπορεί και να μην δουλέψει...

 

versionnumber.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφόσον έβαλες τους σωστούς οδηγούς άλλαξε την θύρα usb που την σύνδεσες να ξανακάνει εγκατάσταση συσκευής και να επιλέξει μόνο του οδηγούς. Πολλές φορές πρέπει να ξεκινήσεις την εγκατάσταση και να συνδέσεις την κάμερα/συσκευή όταν σου ζητηθεί ή μετα το πέρας της εγκατάστασης κάνεις επανεκκίνηση και μετά συνδέεις την usb συσκευή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...