Προς το περιεχόμενο

η COSMOTE σου δίνει Δώρα


pcakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<<... η COSMOTE σου δίνει Δώρα Επικοινωνίας για να τα χαρίσεις στα αγαπημένα σου πρόσωπα.

Στείλε πακέτα χρόνου ομιλίας, SMS, και ΜΒ σε 3 συνδρομητές COSMOTE της επιλογής σου, εντελώς δωρεάν.

Η διαδικασία είναι απλή!

Στείλε δωρεάν από το κινητό σου, το μήνυμα ΔΩΡΑ στο 1256 και θα λάβεις αμέσως τον κωδικό σου.

Συμπλήρωσε τον αριθμό του κινητού σου και τον κωδικό που έχεις λάβει στα αντίστοιχα πεδία παρακάτω.

Διάλεξε 3 αγαπημένα σου πρόσωπα και πρόσφερέ τους χαρά, μοιράζοντας Δώρα Επικοινωνίας!

>>

 

 

https://xmas.cosmote.gr/terms

 

 

καλό φαίνεται. Θα το δοκιμάσω λίαν συντόμως.

 

https://xmas.cosmote.gr/login

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα μόνο ο ένας πήρε το δώρο και συγκεκριμένα ο πρώτος....

Ενώ λέει οτι έχει αποσταλεί (ο Δεύτερος) δεν του έχει έρθει μήνυμα ούτε σε αυτόν ούτε σε εμένα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok!Τελικά το έστειλε και σε μένα...έβαλα το τηλέφωνο του φίλου μου στις 12 η ώρα το βράδυ και μου ήρθε μήνυμα ότι παραδόθηκε σήμερα στις 8 η ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλο.

Μου έβαλα 60λεπτά απο την αδερφή, η ενεργοποιηση έγινε αμέσως αλλά η ειδοποίηση οτι ενεργοποιηθηκε το δώρο μου δεν έχει φτάσει στην αδερφη μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα δώρο την ομιλια σε ενα φίλο, με ενημέρωσε τώρα ότι ελάχιστη χρέωση είναι 6 λεπτά..... Μίλησε κάτι δευτερόλεπτα και του τράβηξε 6 λεπτά ....

Έτσι είναι η πολιτική ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα δώρο την ομιλια σε ενα φίλο' date=' με ενημέρωσε τώρα ότι ελάχιστη χρέωση είναι 6 λεπτά..... Μίλησε κάτι δευτερόλεπτα και του τράβηξε 6 λεπτά ....

Έτσι είναι η πολιτική ??[/quote']

 

Ελάχιστη διάρκεια κλήσης 6 λεπτά;!!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...