Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα μετά το suspend


djjohnnie13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/RAM/Corsair-Cerulean-Blue-Vengeance-4GB-DDR3-1600-Kit.htm

 

η μηπως ειναι προτιμοτερο να παρω παλι 2χ4 αντι 4χ2?εαν το αποτελεσμα ειναι ιδιο να παω σε 2χ2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα δεν θα έχεις πρόβλημα....

 

Και δεν θα τρέχουν σε quad channel (υποστηρίζεται μονο στο s2011) αλλα σε dual channel ...

 

 

η μηπως ειναι προτιμοτερο να παρω παλι 2χ4 αντι 4χ2?εαν το αποτελεσμα ειναι ιδιο να παω σε 2χ2

 

Παντω τα δύο modules είναι καλύτρερα απο τα 4 (λιγοτερο ζορι για τον ελεγκτη μνήμης, περισσοτερες επιλογες αναβαθμισης αργοτερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν θα χρειαστω παραπανω απο 8 μνημη θα υπαρχουν οι ddr4 οποτε...απλα επειδη την πατησα και μολις πριν μια βδομαδα πηρα το ενα kit 2x2 ελεγα να δωσω αλα 30ευρω να παρω αλλο ενα 2χ2 να τελειωνει το θεμα,οχι οτι μου χρειαζεται αλα για να κοιμαμαι ησυχος..χαχα!!αν τωρα η διαφορα στα 4χ2 vs 2x4 ειναι αισθητη με το ματι τοτε να κανω την καρδια μου πετρα και να παρω 2χ4 παλι!ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βγαζω ακρη,αλλαζω το allow hybrid sleep το βαζω off βαζω τον υπολογιστη να κλεισει σ ενα λεπτο και μου κανει παλι τα ιδια,μετα τις επανεκινισεις μπαινω να δω και το hybrid sleep ειναι παλι on,προφανως το ανοιγει μονο του,τι να κανω ρε μαστορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα τιποτα..οποτε λετε ειναι καθαρα θεμα λειτουργικου ετσι?αν το αφησω σε high performance και να μην μπαινει σε αναστολη δεν θα εχω κανενα προβλημα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...