Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy sII κωτσόβολος


disqualified

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και μονο που το xperia εχει tn panel θα το απεριπτα. Θα πηγαινα για s2 γιατι θεωρω πως τα 70 τα δικαιολογει η διπλασια μνημη, η μεγαλυτερη οθονη και η καλυτερη καμερα αλλα γνωμες ειναι αυτες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και μονο που το xperia εχει tn panel θα το απεριπτα. Θα πηγαινα για s2 γιατι θεωρω πως τα 70 τα δικαιολογει η διπλασια μνημη, η μεγαλυτερη οθονη και η καλυτερη καμερα αλλα γνωμες ειναι αυτες :)

που διάβασες ότι το xperia S έχει tn panel? και τα 2 έχουν 4.3" οθόνη μόνο που το S2 έχει τρισάθλια ανάλυση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που διάβασες ότι το xperia S έχει tn panel? και τα 2 έχουν 4.3" οθόνη μόνο που το S2 έχει τρισάθλια ανάλυση...

:confused:

νομιζω ο morfeas-dsl- συγκρινει το galaxy s advance(+ 70 στην τσεπη) με το S2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

που διάβασες ότι το xperia S έχει tn panel? και τα 2 έχουν 4.3" οθόνη μόνο που το S2 έχει τρισάθλια ανάλυση...

gsmarena οπου λενε πως ειναι απαραδεκτο τετοιο κινητο να το γυριζεις στο πλαι και να χαλανε τα χρωμματα. Οχι το s advance εχει super amoled δεν αναφερομουν σε αυτο στην οθονη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

gsmarena οπου λενε πως ειναι απαραδεκτο τετοιο κινητο να το γυριζεις στο πλαι και να χαλανε τα χρωμματα. Οχι το s advance εχει super amoled δεν αναφερομουν σε αυτο στην οθονη.

για το Xperia S σίγουρα? link plz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μονο που το xperia εχει tn panel θα το απεριπτα. Θα πηγαινα για s2 γιατι θεωρω πως τα 70 τα δικαιολογει η διπλασια μνημη, η μεγαλυτερη οθονη και η καλυτερη καμερα αλλα γνωμες ειναι αυτες :)

 

Δεν εχει διπλασια μνημη. 768 ΜΒτο ενα 1 GB το αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμία σχέση με τν πάνελ το s, έχει μις οθόνη η οποία έχει τα καλά και τα κακά της. Ένα καλό είναι ότι στον ήλιο είναι τέλεια αλλά οι γωνίες θέασης δεν είναι όπως στις αμολεντ. Προσωπικά δεν με πειράζει γιατί δεν το κοιτάω υπό γωνία το κινητό. Τώρα συγκεκριμένα σε σχέση με το s2 χαλαρά θα έπαιρνα το s είναι καλύτερο σε όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα μια βόλτα κωτσόβολο να το δώ από κοντά γιατί είχα μήνες να το δώ σε κατάστημα..πάντως σαν άσχετος που είμαι από χαρακτηριστικά κτλ βάζοντας δίπλα δίπλα το SIII mini και το SII σαν αίσθηση υλικών κτλ μου έκανε περισσότερο στο μάτι και στο χέρι το μικρό..και η οθόνη του SII μου φάνηκε πολύ μουντή και σκοτεινή σε σχέση με τα πιο καινούργια κινητά..ίσως ήταν θέμα φωτεινότητας στις ρυθμίσεις δεν ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...