Προς το περιεχόμενο

galaxy s2 ή zte grand-x


outlaw star

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες καλησπέρα, θέλω να αλλάξω το παλιό πλέον ideos x5 και είμαι ανάμεσα στα 2 που αναφέρω στο τίτλο..το zte εχει 249 και το s2 269...παραπάνω λεφτά δε δίνω για κινητό...το zte το σκέφτομαι κυρίως λόγω ανάλυσης οθόνης ...για πείτε γνώμες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ω τι σύμπτωση,είμαι και εγώ στο ίδιο δίλημμα.Καλά ήταν με το ideos σχεδόν 20 μήνες τώρα,άλλα κάποιες φθορές (απο πτώσεις) κρίνουν επιτακτική την αλλαγή του.

Παρεμπιπτόντως,μιλάς για καινούριο Galaxy S2 και αν ναί,που το βρήκες σε αυτή την τιμή;Γιατί,τουλάχιστον εκεί που έχω ψάξει το βρίσκω απο 300+ ευρώ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Samsung-Galaxy-S-II/characteristics#tabs-nav-0

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=EshopProductsFullStory&FullStory_EshopProductsFullStory_actionOverride=/portlets/eshop/eshopProductsFullStory/begin&_windowLabel=FullStory_EshopProductsFullStory&sku=20273085

 

Σύμφωνα με αυτές τις πηγές, έχουν μεγάλη διαφορά και στον χρόνο αναμονής. Μάλλον η μπαταρία του Samsung Galaxy S II κρατάει πολύ περισσότερο, απ' ότι φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grand X IN λόγω:

 

Α. Μεγαλύτερης ανάλυσης και μεγέθους οθόνης

Β. Διπλάσιας μνήμης RAM

 

Εκτός και αν σου αρέσει να σκαλίζεις τα τηλέφωνά σου...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S II , χωρίς δευτερη σκεψη , προσωπικά το θεωρω ενα απο τα πιο πληρέστερα smartpfone που υπαρχουν αυτην την στιγμη, σου προσφερει τα παντα , το εχω 2 χρονια πραγματικα δεν εχω λογια και τωρα με την jelly bean 4.1.2 εχει μεταμορφωθει , ασε που μπορεις να αλλαξεις rom οτι ωρα θες , γενικος ειναι το τελειο smartpfone και ανετο σε διαστασεις και βαρος σε σχεση με αλλα. (για την 4.3" οθονη του).

Με το S II πουλησα φωτογραφική μηχανη και βιντεοκάμερα , ηταν παντελος αχρηστα μπροστα του !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...