Προς το περιεχόμενο

Asus Google Nexus 7 16GB WiFi 219.90


wannaplay

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφορεί αύριο 20/12 "το ASUS Google Nexus 7 3G 32GB με προτεινόμενη λιανική τιμή στα €339" http://tech.in.gr/presentations/article/?aid=1231227213 . Εν τω μεταξύ πωλείται ήδη το μοντέλο με 32GB (χωρίς 3G) από pixmania.gr στα 249€ (+ 19,99 € έξοδα αποστολής).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το 32GB (χωρις 3Γ) το εχει και το digital master στα 266.43 € χωρίς μεταφορικα Link.png Site: http://www.digital-master.gr/el-gr/Products.aspx?SearchFor=nexus">http://www.digital-master.gr/el-gr/Products.aspx?SearchFor=nexus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου είπαν απο Γερμανό οτι για να πάρεις την δωροεπιταγή πρέπει να πλήρωσεις με πιστοτική και 12 άτοκες
ξέρει κανεις αν είναι όντος ετσι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο φυλλαδιο το εγραφε αυτο και το ειχα  αναφερει στο αλλο θεμα για το Note II, αλλα κι εμενα μου ειχε φανει παραξενο...

Κανε κανα παζαρακι, γελοιο ειναι να το δεχονται με πιστωτικη και οχι μετρητοις αφου με τον 1ο τροπο εχουν και κρατησεις απο την τραπεζα για το ιδιο ποσο κερδιζουν τελικα λιγοτερα (εκτος αν εχει βαλει καμια τραπεζα το χερακι της για τις δωροεπιταγες)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου είπαν απο Γερμανό οτι για να πάρεις την δωροεπιταγή πρέπει να πλήρωσεις με πιστοτική και 12 άτοκες

ξέρει κανεις αν είναι όντος ετσι ?

 

Δε ξέρουν τι τους γίνεται και σου λένε βλακείες!

Πες τους να ρωτήσουν κανέναν υπεύθυνο ή αλλιώς πήγαινε σε άλλο κατάστημα τους. Αμάν πια αυτή η παντελής άγνοια των υπαλλήλων τους για οτιδήποτε πέρα από τα βασικά (καμιά φορά και για αυτά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου ειπαν σε γερμανο απο μεσα ιανουαριου ξανα διαθεσιμοτητα και πλεον σε 32αρι...φαινεται εξαντληθηκε το στοκ στα 219.90..

Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε (δεν ήμουν μέσα σε αυτούς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην υπόλοιπη Ευρώπη δεν υπάρχει το 16GB, μόνο το 32GB σε (ενδεικτική) τιμή 269€ - όπως και στην Ελλάδα, δες post #32.

Λογικά, άμεσα (μιας και έχει ήδη βγει νεότερο μοντέλο) θα "πέσει" η τιμή και στα υπόλοιπα καταστήματα στα επίπεδα της τιμής του Γερμανού... αλλιώς δεν "αξίζει" η αγορά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με ενημέρωσαν απο άλλο κατάστημα ότι μπορεί να γίνει πληρομή μετριτής και να πάρω την δωροεπιταγή.
Βέβαια δεν υπάρχει το μοντέλο γιατί ακόμα δεν έχει ενεργοποιηθεί ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην υπόλοιπη Ευρώπη δεν υπάρχει το 16GB, μόνο το 32GB σε (ενδεικτική) τιμή 269€ - όπως και στην Ελλάδα, δες post #32.

Λογικά, άμεσα (μιας και έχει ήδη βγει νεότερο μοντέλο) θα "πέσει" η τιμή και στα υπόλοιπα καταστήματα στα επίπεδα της τιμής του Γερμανού... αλλιώς δεν "αξίζει" η αγορά του.

 

Να διορθώσω μόνο ότι το δίνουν στα €249 κι όχι €269 κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...