Προς το περιεχόμενο

Νέο desktop γρήγορο δύνατο και σίγουρο


sofa-surfer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε αφου το πε το pc mag... :-D (μαζι το γραψαμε GothmogGr  :P)

 

Περα απτη πλακα συμφωνω για την αποκριση αν και δεν υπαρχει θεμα στα συγχρονα ips εδω και χρονια.Διαφορες δυσκολα θα δεις αν δεις.

 

Διαφωνω για το panel που'ναι βασικοτατο αν και υπαρχουν μικρες διαφορες στις υλοποιησεις ιδιων panel σε οθονες ενα "μετριο" ips monitor υπερτερει στους περισσοτερους τομεις απεναντι σε ενα tn.

 

Για μενα προσωπικα δεν τιθεται θεμα επιλογης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις κανεις δεν ειπε οτι το pc mag ειναι βιβλος. Αλλα σιγουρα μπορουν να κανουν μετρησεις και να εξαγουν αποτελεσματα που εμεις δεν μπορουμε χωρις να δοκιμασουμε μονοι μας την οθονη. Και παλι δεν θα καταφερουμε να εξαγουμε τα ιδια αποτελεσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις κανεις δεν ειπε οτι το pc mag ειναι βιβλος. Αλλα σιγουρα μπορουν να κανουν μετρησεις και να εξαγουν αποτελεσαμτα που εμεις δεν μπορουμε χωρις να δοκιμασουμε μονοι μας την οθονη. και παλι δεν θα καταφερουμε να εξαγουεμ τα ιδια αποτελεσματα.

 

 

Ναι αλλα υπαρχουν και ξενα αξιοπιστα site στο Internet που μπορούν να εξάγουν πολυ πιο σωστά αποτελεσματα απο το pc magazine! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ρε σεις κανεις δεν ειπε οτι το pc mag ειναι βιβλος. Αλλα σιγουρα μπορουν να κανουν μετρησεις και να εξαγουν αποτελεσαμτα που εμεις δεν μπορουμε χωρις να δοκιμασουμε μονοι μας την οθονη. και παλι δεν θα καταφερουμε να εξαγουεμ τα ιδια αποτελεσματα.

κόβω το χέρι μου ότι αν δεν υπήρχαν τα review sites θα είχαμε διαβάσει τις απίστευτες πίπες από τα περιοδικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις αντι αν κακολογείτε το περιοδικο (που κατα τα αλλα ουτε εγω συμφωνω σε πολλα αλλα θεματα που μπορω να κρινω μονος μου) δειξτε μου τα reviews που μου λετε απο τα "αξιοπιστα" sites. Στην τελικη ολοι την δουλεια τους κανουν. Δεν αμφιβαλω οτι υπαρχουν και καποια τα συμβουλευομαι και εγω, αλλα για πιο λογο να ειναι κατ' αναγκη πιο αντιικειμενικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα sites για οθονες ειναι τα γνωστα tftcentral,flatpanelshd,prad παλιοτερα.

 

Δεν εχω δουλεψει και δει εγω προσωπικα με τα ματια μου κανενα TN που ναναι συνολικα καλυτερο απο "φτηνο" IPS.Και οσο ναναι η τεχνολογια καθε panel ειναι αυτη που ειναι και δεν αλλαζουν τα βασικα χαρακτηριστικα του.

Επεξ/σία από Millennium
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...