Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση ZTE Blade III


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην ξεχναμε οτι οι τιμες των περισσοτερων Smartphone ειναι ανεβασμενες λογω της θεαματικα αυξημενης τιμης του iPhone 5.

Τις τιμες στις συσκευές android τις καθορίζουν ο ανταγωνισμός μεταξυ τους και οχι σε σχεση με τη τιμη του iphone!

Οταν με 200€ παίρνω ενα διπυρηρινο με 1gb ram,δε θα δοσω 175 γ'αυτο το πραμα!

Τώρα αν εσυ πιστεύεις οτι θα τρεξω να το αγοράσω στα 175 επειδή το iphone εχει 700+€,εγω λεω,ευτυχώς που δε σκευτομαστες όλοι με τον ιδιο τρόπο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι παραπάνω μάλλον κάνετε πλάκα ε?? εσείς δηλαδή είδατε πολλά κινητά στην Ελλάδα με 4 άρα οθόνη, 5 άρα κάμερα, 1Ghz επεξεργαστή, 512 μνήμη στα λεφτά που ζητάει το ΖΤΕ.... και μήν μου πείτε για τα xperia j  -  u , γιατί αυτά ΤΏΡΑ έπεσαν.

 

Είπαμε ότι είναι για πέταμα αλλά ότι δεν είναι συνεχιστής του blade.

Τα λεφτά του δηλαδή δεν είναι και τόσο λίγα για τα χαρακτηριστικά που προσφέρει και για το ότι αγοράζεις ZTE σε σχέση με το αντίστοιχο value for money του blade I.

Αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σίγουρα είναι μονοπύρηνος ο επεξεργαστής ??γιατί μου είπαν κι άτομα που το έψαξαν και από το επίσημο site της ΖΤΕ ότι ειναι dual core .

 

http://www.ztedevices.com/product/smart_phone/0dbe54c4-96f2-4bdb-a43e-0c1b15d78db9.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δείγμα που μας είχε σταλεί για review ήταν μονοπύρηνο.

 

Στο επίσημο site της ZTE ίσως δείχνουν τεχνικά χαρακτηριστικά από κάποια παραλλαγή του Blade 3 (είναι γνωστό ότι οι Κινέζοι συναρμολογητές κινητών μπορεί να παράγουν ένα μοντέλο σε ένα σωρό παραλλαγές) που κυκλοφορεί π.χ. στην Ασία μόνο κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Άντε ρε ξεκολλάτε! Μια χαρά είναι το κινητό μην ακούω ότι να ναι! Επειδή είναι ΖΤΕ δεν θα σας το δωσει και τζάμπα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...