Προς το περιεχόμενο

επιλογη ψυξης.


panosem

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά μπορω να το πάρω με κάρτα ώστε να το σπασω σε 2-3 δόσεις. Δλδ με άνω τον 70€ ποια κουτιά μπορω να δω. Δε θέλω εξτριμ κουτιά, γιατι μιας και θα ναι στο σαλόνι να ναι ένα κομψό,και αφεταιρου δεν ειμαι του gaming ώστε να πάρω κανα περίεργο.

 

Το δικό μου πουλιέται;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Για δώστε μου λίγο τα φώτα σας με κανα κουτι 3-4 μοντέλα. Πάντως θέλω τα καλώδια να μπαίνουν απ τη έξω μερια..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ναι. Θα πέσουν μετρήσεις να δω τι ύψος διαθέσιμο εχω.

Μην αλλάξω και επιπλο...

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Μια χαρά θα χωράει (με το μάτι που το βλέπω)

21εκατοστά πλάτος ύψος 43!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλατος 28εκ και Υψος 50εκ. και Μηκος μεχρι πισω 43εκ, αλλα απο πισω ειναι κενο, οποτε και +5εκ να ναι δεν πειραζει.

 

Το 200R που λεει water cooling ready τι εννοει? Οι usb3 θυρες ειναι απο μπροστα ή απο πισω μονο?

 

Κανα δυο ακομα μοντελα μπορειτε να προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλατος 28εκ και Υψος 50εκ. και Μηκος μεχρι πισω 43εκ, αλλα απο πισω ειναι κενο, οποτε και +5εκ να ναι δεν πειραζει.

 

1)Το 200R που λεει water cooling ready τι εννοει? 2)Οι usb3 θυρες ειναι απο μπροστα ή απο πισω μονο?

 

3)Κανα δυο ακομα μοντελα μπορειτε να προτεινετε?

1)Πως με κάποιες τροποποιήσεις μπορεί να δεχτεί υδρόψυξη!!

2)Απο μπροστά αλλά εάν δεν υποστηρίζει η μητρική σου δεν σ χρησιμέυουν σε κάτι!!Αλλά σε περίπτωση αναβάθμισης σε νέο σόκετ θα δεις τρελές διαφορες!

3) Δεν θα κοιτούσα στην θέση σου κάτι άλλο! Είμαι σίγουρος πως θα το χαρείς το κουτάκι και θα σου μείνει αρκετό καιρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλεγω για το vfm αλλα για να δω και 2-3 σχεδια αλλα μηπως μ αρεσει κανενα αλλο, με τα ιδια και λιγο παραπανω χρηματα. Παντως ειναι πολυ αξιολογο.Με αρκετες θυρες για Fans.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 100+ της H100 θα τα διαθέσει στο κουτί και μια ψύχτρα των 35-40 ευρώ και πιστευώ θα είναι τέλεια!!!

Δεν χρειάζεται τέτοιο cooler!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Η80 Θα χωραει μεσα? η h100 σε full tower Μπαινει μονο?

Ελα παλικαρια δωστε και κανα δυο μοντελα ακομα...

Παντως για την ωρα θα κανω ακριβως αυτο που ειπε ο razerd, δλδ ενα καλο κουτι και μια αεροψυκτρα. σε κανα δυο χρονακια το πολυ που θα πεσει αναβαθμιση σε αλλο συστημα, θελω να χω καλη υποδομη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...