Προς το περιεχόμενο

Αγορά Tablet - Budget 900 euro


Gongor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δινεις τοσα πολλα χρηματα για ενα ταμπλετ γιατη δεν περνεις το ipad 4 εγω προσοπικα ειμαι πολλι ευχαριστιμενος με το ipad 3 που εχω τα κανει ολα !!!!

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διοτι με ενα tablet pc με αυτα τα χαρακτηριστικα οπως το Acer μπορεις να κανεις το οτιδηποτε μπορεις να κανεις με ενα ipad ΑΛΛΑ επιπλεον ΚΑΙ οτιδηποτε αλλο με ενα αντιστοιχο λαπτοπ 600-800 ευρω.

Και εχεις και μια συσκευη αρα φορητοτητα/πρακτικοτητα/ευελιξια στο top τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικότερα θεωρώ με βάση διάφορα reviews κλπ κλπ ... ότι το acer w700 είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή την στιγμή στην αγορά σε σχέση απόδοση/τιμή ... Το μόνο αρνητικό είναι το keyboard το οποίο δεν ενσωματώνεται στο tablet... Αναμένουμε λοιπόν μήπως τυχόν κυκλοφορήσει κάτι σε -900 ευρώ με τα ίδια χαρακτηριστικά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο ακομα πιο ενδιαφερον το πρωτο μετα το Transformer Book με αποσπομενο πληκτρολογιο με μπαταρια βεβαια αλλα στις 11.6 ιντσες απο την Lenovo και με γραφιδα και 3G/4G support :)

http://mashable.com/2013/01/06/lenovo-thinkpad-helix/

http://www.theverge.com/2013/1/6/3844010/lenovo-thinkpad-helix-convertible

Επεξ/σία από alextrela172
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχε fullhd οθόνη, θα το παραγγελα από τώρα και δε θα περίμενα καν τους haswell!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθόνη δεν μ ενοχλεί ιδιαίτερα ! Το βασικό πρόβλημα είναι η τιμή ! Όταν η τιμή τους πέσει στα 1200$ ίσως το σκεφτώ :P . Υποθέτω ότι κλασικά στην χώρα μας θα κυκλοφορήσει 1000+ ευρώ... Και το lenovo αρκετά καλό αλλά ακριβό! Βέβαια με την αγορά ενός ανάλογου μηχανήματος έχεις pc/tablet/console ( razer ) σε 1...Ε και στο κάτω κάτω το συνδέεις με την Τηλεόραση και gg. Το acer παραμένει η οικονομικότερη πρόταση (- αποσπώμενο πληκτρολόγιο)! Για να δουμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 900 ευρω φιλε μου πηγαινε ενα ταξιδακι με το κοριτσι σου στας ευρωπας να το χαρεις!!!να εχεις και ωραιες αναμνησεις...αν δεν εχεις κοριτσι πηγαινε με ενα φιλο σου και βρες εκει καμμια σουρλουλού να παιξεις να το χαρει η ψυχουλα σου...τωρα περι specs που λεει ενας φιλος οτι με 350 δεν θα βρες ταμπλετ με τα καλυτερα specs.. σιγα ρε αδερφε τι θα το κανει το ταμπλετ? rendering σε cinema 4d ή θα φτιαξει αλμπουμ με cubase???περα απο ενα σερφαρισμα, twittαρισμα  και κανα παιχνιδακι για να περναει η ωρα τι αλλο να κανει?αντε και καμμια ταινια..αν αυτα χρειαζονται μηχανιμα ακριβοτερο απο 350 τι να πω παω πασο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...