Προς το περιεχόμενο

Ployer Momo11 Bird Tablet 3D


xouzel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν έχεις στα ελτα βάλε το UPU code / matchcode. Εμένα μου έχει τύχει να το βρίσκει στα ελτα με αυτό και όχι με το tracking number.

Συγνωμη, δεν καταλαβα. Δεν ξερω τι ειναι αυτο. Πρεπει να εχω καποιο λογ/μο εκει ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη, δεν καταλαβα. Δεν ξερω τι ειναι αυτο. Πρεπει να εχω καποιο λογ/μο εκει ;;;

Τις προάλλες περίμενα από amazon.uk ένα δέμα που είχε σταλεί με Deutsche post όπως έλεγε το amazon. Πήγαινα λοιπόν στο dhl.de και έβαζα το tracking number που μου είχε δώσει το amazon. Στο tracking του δέματος εμφανιζόταν και ένας αλφαριθμητικός αριθμός με την περιγραφή UPU code / matchcode. Τα ελτα που ήταν ο παραλήπτης από την dhl.de μπορούσαν να το κάνουν tracking με αυτό τον αριθμό και όχι με τον αρχικό.

Αν έχεις και εσύ τον αριθμό αυτό από τον μεταφορέα, μπορείς αν έχει μπει Ελλάδα να το δεις από το search των ελτα.

 

Εναλλακτικά μπορείς να καλέσεις 8001182000 εξυπηρέτηση πελατών ελτά και ίσως να σε πουν πόσες μέρες κάνει αφού φύγει από Singapore να έρθει Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις προάλλες περίμενα από amazon.uk ένα δέμα που είχε σταλεί με Deutsche post όπως έλεγε το amazon. Πήγαινα λοιπόν στο dhl.de και έβαζα το tracking number που μου είχε δώσει το amazon. Στο tracking του δέματος εμφανιζόταν και ένας αλφαριθμητικός αριθμός με την περιγραφή UPU code / matchcode. Τα ελτα που ήταν ο παραλήπτης από την dhl.de μπορούσαν να το κάνουν tracking με αυτό τον αριθμό και όχι με τον αρχικό.

Αν έχεις και εσύ τον αριθμό αυτό από τον μεταφορέα, μπορείς αν έχει μπει Ελλάδα να το δεις από το search των ελτα.

 

Εναλλακτικά μπορείς να καλέσεις 8001182000 εξυπηρέτηση πελατών ελτά και ίσως να σε πουν πόσες μέρες κάνει αφού φύγει από Singapore να έρθει Ελλάδα.

Δεν εχω τετοιο αριθμο. Θα παρω ΕΛΤΑ κι ελπιζω να βρω ακρη. Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον !!!

 

ελπιζω αυτη η Swiss Post να μην ειναι κουριερ

 

ρωτα τους με mail στην Ainol που το αγορασες

Κι εγω ελπιζω. Και τρεμω !!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εγινε τελικα?

Ti να πω ;;; Χτες εγραψα στον "τοιχο" τους, περιμενοντας μια αμεση απαντηση και σημερα τα σχολια μου ειχαν εξαφανιστει. Εστειλα mail και περιμενω !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ti να πω ;;; Χτες εγραψα στον "τοιχο" τους, περιμενοντας μια αμεση απαντηση και σημερα τα σχολια μου ειχαν εξαφανιστει. Εστειλα mail και περιμενω !!!!

Dear Sir

Hello,

I help you check your order which is on the way to destination warehouse.

It will take 3-5 days to arrive destination post.

Please do not worry ,I will help you follow your order at same time.

Best regards!

____

Yolanda

 

Αυτή ήταν η απάντηση. Τώρα τι να καταλάβω ;; Μάλλον θα είναι Ελλάδα σε 3-5 μέρες ;;; Ανάθεμα τους Κινέζους και τα Αγγλικά τους !!! χαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγη υπομονη μπραδερ,το μηχανακι κ η τιμη που το πληρωσες θα σε αποζημιωσουν για ολα αυτα

Ναι, το ξερω, γι αυτο και περιμενω. Ο μικρος εχει ξεσαλωσει !!! χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το ταμπλετακι !!! Ainol Novo Hero II 10' Quad Core.  Και τωρα ;;;;;; Το ανοιξαμε, αλλα αναθεμα και ξερω τι να κανω. Δεν εχω ξαναδουλεψει Android στη ζωη μου και το μονο που καταφερα ειναι να βαλω Ελληνικα. Ειναι και οι οδηγιες στα Κινεζικα, αστα να πανε........

Καποιο site που μπορει να παρω πληροφοριες, ξερει καποιος ;;; Παιχνιδια ειναι ΤΟ ΠΡΩΤΟ που ζητησε φυσικα ο πιτσιρικος. Αυριο θα ανεβασω φωτο. Δεν εχω μεγαλη εμπειρια, αλλα μου φαινεται πολυ γρηγορο σε οτι κι αν του εκανα ως τωρα. Φαινεται ποιοτικο, αν και το περιμενα πιο ελαφρυ. Aλλα οι ηλιθιοι Κινεζοι εχουν κολλησει πανω στο screen protector ενα τεραστιο αυτοκολλητο, που για να αφαιρεθει, εβγαλα ολο το screen protector και τωρα πρεπει να αγορασω αλλο και αντε να το τοποθετησω σωστα !!!! Επισης θα ηθελα και θηκουλα-φακελο. Ολες οι βοηθειες (σε εναν ασχετο) δεκτες παλικαρια !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το ταμπλετακι !!! Ainol Novo Hero II 10' Quad Core.  Και τωρα ;;;;;; Το ανοιξαμε, αλλα αναθεμα και ξερω τι να κανω. Δεν εχω ξαναδουλεψει Android στη ζωη μου και το μονο που καταφερα ειναι να βαλω Ελληνικα. Ειναι και οι οδηγιες στα Κινεζικα, αστα να πανε........

Καποιο site που μπορει να παρω πληροφοριες, ξερει καποιος ;;; Παιχνιδια ειναι ΤΟ ΠΡΩΤΟ που ζητησε φυσικα ο πιτσιρικος. Αυριο θα ανεβασω φωτο. Δεν εχω μεγαλη εμπειρια, αλλα μου φαινεται πολυ γρηγορο σε οτι κι αν του εκανα ως τωρα. Φαινεται ποιοτικο, αν και το περιμενα πιο ελαφρυ. Aλλα οι ηλιθιοι Κινεζοι εχουν κολλησει πανω στο screen protector ενα τεραστιο αυτοκολλητο, που για να αφαιρεθει, εβγαλα ολο το screen protector και τωρα πρεπει να αγορασω αλλο και αντε να το τοποθετησω σωστα !!!! Επισης θα ηθελα και θηκουλα-φακελο. Ολες οι βοηθειες (σε εναν ασχετο) δεκτες παλικαρια !!!!

KΑΝΕΙΣ ;;;;;;; Αντε βρε παιδια, βοηθειες παρακαλω. Να χαρει λιγο κι ο μικρος.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπες εδω κ αν εχεις κανει log in στο google play μεσα στο ταμπλετ (υπαρχει μεσα στις εφαρμογες) θα το δεις στις συσκευες σου

 

διαλεξε οτι θες κ πατα εγκατασταση,μετα απο λιγο θα το δεις να κατεβαινει κ να εγκαθισταται κ στην ταμπλετα

 

https://play.google.com/store?hl=el&tab=88

 

δες κ αυτο το βιντεο σχετικα με το ice cream sandwich android αλλα ψαξε κ για αλλα tutorials στο νετ youtube

 

 

καλοριζικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...