Προς το περιεχόμενο

Ployer Momo11 Bird Tablet 3D


xouzel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπες εδω κ αν εχεις κανει log in στο google play μεσα στο ταμπλετ (υπαρχει μεσα στις εφαρμογες) θα το δεις στις συσκευες σου

 

διαλεξε οτι θες κ πατα εγκατασταση,μετα απο λιγο θα το δεις να κατεβαινει κ να εγκαθισταται κ στην ταμπλετα

 

https://play.google.com/store?hl=el&tab=88

 

δες κ αυτο το βιντεο σχετικα με το ice cream sandwich android αλλα ψαξε κ για αλλα tutorials στο νετ youtube

 

 

καλοριζικο

Παμμεγιστε  Redshift, επ' ωμου μ' εχεις παρει χαχαχαχαχ

Δεν ξεχνω ομως, να εισαι σιγουρος !!!

Θα κατσω λιγο να το επεξεργαστω το Σ/Κ. Θα ακολουθησω και τις συμβουλες σου. Ελπιζω να βγαλω ακρη και να μη σε ξαναζαλισω.

Επ' ευκαιριας, αρχεια .exe, τρεχουν στο Android ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apk ειναι τα αντιστοιχα με τα exe,linux based ειναι το android οποτε με τα win καμια σχεση

 

μην αγχωνεσαι σε κανα 2 μερες θα του εχεις παρει τον αερα 

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ταμπλετακι μας !!!!

Οι πρωτες εντυπωσεις, αριστες. Κατασκευη στιβαρη, μεταλλικη πλατη (θα το προτιμουσα λιγο πιο ελαφρυ)

πολυ γρηγορο, με ακαριαιες αντιδρασεις σε οτι του ζητησουμε (δεν κανουμε και πολλα βεβαια). Η μπαταρια κραταει πολυ. Τα 8000mA κανουν καλη δουλεια. Νομιζω οτι αξιζει τα 145€.

Απλα θα ηθελα μια βοηθεια στο πως θα το συνδεσω στο σταθερο υπολογιστη, γιατι απο τη usb δεν το αναγνωριζει !!! Καποιος ειπε οτι χρειαζονται drivers ;;;

post-58048-0-42414600-1359995062_thumb.jpg

post-58048-0-65392000-1359995089_thumb.jpg

post-58048-0-19036700-1359995098_thumb.jpg

post-58048-0-00340200-1359995108_thumb.jpg

post-58048-0-67625000-1359995146_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ευχαριστημενος εσυ κ ο γιος σου?

 

 

συνδεση μεσω wifi

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zYW5kLmFpcmRyb2lkIl0.

 

πες μου ακριβες μοντελο να ψαξω για drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ευχαριστημενος εσυ κ ο γιος σου?

 

 

συνδεση μεσω wifi

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zYW5kLmFpcmRyb2lkIl0.

 

πες μου ακριβες μοντελο να ψαξω για drivers

Ναι φιλε. ΠΟΛΥ ευχαριστημενος !!!  Πριν λιγο το συγκρινα με το ταμπλετ συναδελφου, κινεζικο κι αυτο, 10ιντσο, αλλα μαρκα μ΄εκαψες. Απλα, ΚΑΜΙΑ σχεση. Το πηρε πριν ενα μηνα 170 ευρω, με μπαταρια 4400mA και γενικοτερα χαρακτηριστικα πολυ κατωτερα. Πολυ πιο κατω και η ποιοτητα κατασκευης. Το Hero ειναι σουπερ ταμπλετακι.

Ειλικρινα σ΄ευχαριστω πολυ για την υποδειξη !!!!!!! :) :)

Εψαξα για drivers, δε βρηκα. Προφανως δεν ξερω που και πως να ψαξω. Αλλου ελεγαν για οθονη LG, αλλου για Samsung !! Βρεθηκα χαμενος στη μεταφραση !! Που μπορω να βρω το ακριβες μοντελο για να σου πω ;;; Και στο τελος θα μου πεις διευθυνση, να σου στειλω ρακομελο σουπερ, παραγωγης μου !!!! :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε που θα μου στειλεις ρακομελο,οτι κανουμε το κανουμε γιατι ετσι γουσταρουμε

 

με το προγραμμα που σου εδειξα θα κανεις πιο ευκολα την δουλεια σου αλλα πες μου κ πως λεγεται? πχ Ainol captain ταδε

 

edit

 

Ainol Novo 10 Hero II λεγεται,τι windows εχεις?

 

καπου στις ρυθμισεις του android εχει κατι για το πως συνδεεται μεσω usb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε που θα μου στειλεις ρακομελο,οτι κανουμε το κανουμε γιατι ετσι γουσταρουμε

 

με το προγραμμα που σου εδειξα θα κανεις πιο ευκολα την δουλεια σου αλλα πες μου κ πως λεγεται? πχ Ainol captain ταδε

 

edit

 

Ainol Novo 10 Hero II λεγεται,τι windows εχεις?

 

καπου στις ρυθμισεις του android εχει κατι για το πως συνδεεται μεσω usb

windows 7. Κατεβασα το airdroid, αυριο θα το δοκιμασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...