Προς το περιεχόμενο

Τάβλι με αληθινά χρήματα


THEMACHINE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, ξέρει κανείς κανά αξιόπιστο site ( να σου δίνει τα κέρδη και να πάιζεις με αληθινούς αντιπάλους χωρίς προκαθορισμένες ζαριές ) για να παίξεις τάβλι με χρήματα? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ξέρει κανείς κανά αξιόπιστο site ( να σου δίνει τα κέρδη και να πάιζεις με αληθινούς αντιπάλους χωρίς προκαθορισμένες ζαριές ) για να παίξεις τάβλι με χρήματα? Ευχαριστώ

Εχει πολλα σιτε φιλε μου. Και απο μεγαλες στοιχηματικες εταιριες .. δες καπου εκει οχι ΜΟΝΟ για ταβλι..

BWIN,SPORTINGBET (ειχαν)

Gamebookers εχει 100%

 

Αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??

Sent from my iPhone using Insomnia

Τις ίδιες ακριβώς πιθανότητες έχει με τους κουμαρτζήδες και τους e-παπατζήδες του ιστού,εξ ου και η απαξιωτική μου συμβολή στο post του.

 

Φαιρηνάφ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

??

Sent from my iPhone using Insomnia

Τις ίδιες ακριβώς πιθανότητες έχει με τους κουμαρτζήδες και τους e-παπατζήδες του ιστού,εξ ου και η απαξιωτική μου συμβολή στο post του.

 

Φαιρηνάφ;

Πολλοί παίζουνε Texas holdem στο internet εναντίον πραγματικών παικτών.... εγώ απλά ρώτησα για τάβλι. Δεν είναι το ίδιο με φρουτάκια ή e-ρουλέτα όπου το μηχάνημα αποφασίζει τι θα δώσει. Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που ξέρεις ποιοί απ´ τους αντιπάλους είναι botάκια;

Γιαυτό ρώτησα αν ξέρετε κάποιο αξιόπιστο site. Τώρα αν μια εταιρία σαν την bwin που βγάζει έτσι και αλλιώς κέρδος από κάποιο ποσοστό των χρημάτων που παίζονται βάζει bot τι να πω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λίγο παραπάνω να κονομάγανε απ' τους "επενδυτές" τους δεν θα τους χάλαγε.

Ιδίως αν δεν πρόκειται να "δώσουν λόγο" ή να ελεγχθούν από κάπου.

 

Τώρα μπορώ να καταλάβω πως γιγαντώνονται αυτού του είδους οι σκαμεριές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Στην Αθηνάς έχουν στρώσει κουμάρι πάντως." , σιγά βρε αλάνθαστε τύπε, πέταξες την εξυπνάδα σου.. σιγά τι είπε το παιδί? για site με τάβλι ρώτησε όχι που πουλάνε kalasnikof...χαλάρωσε λίγο..

themachine πριν κάνα 2 χρονια είχα παίξει στην william hill , είχε σίγουρα εκεί , τώρα δεν ξέρω αν μπορείς σήμερα να παίξεις εκεί ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>"Στην Αθηνάς έχουν στρώσει κουμάρι πάντως." , σιγά βρε αλάνθαστε τύπε, πέταξες την εξυπνάδα σου.. σιγά τι είπε το παιδί? για site με τάβλι ρώτησε όχι που πουλάνε kalasnikof...χαλάρωσε λίγο..<br><br>

themachine πριν κάνα 2 χρονια είχα παίξει στην william hill , είχε σίγουρα εκεί , τώρα δεν ξέρω αν μπορείς σήμερα να παίξεις εκεί ..</p>

 

Ευχαριστώ πολύ.. Θα το checkarw

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Στην Αθηνάς έχουν στρώσει κουμάρι πάντως." , σιγά βρε αλάνθαστε τύπε, πέταξες την εξυπνάδα σου.. σιγά τι είπε το παιδί? για site με τάβλι ρώτησε όχι που πουλάνε kalasnikof...χαλάρωσε λίγο..

 

themachine πριν κάνα 2 χρονια είχα παίξει στην william hill , είχε σίγουρα εκεί , τώρα δεν ξέρω αν μπορείς σήμερα να παίξεις εκεί ..

Πόσο ακόμα ρε σεις;

 

btw,Ακ47 έχω βρει με κανα εξαράκιK€,πολλά λ7,άστο,παίξε καλύτερα με του ζαχαριά ή του τζάμπου,δεν θα κοπείς κι όλας...

 

 

 

Για να μαθαίνεις,κανένας δεν κονόμισε με αντίπαλο το ιντερνέτ,πόσο χαζός (με τη καλή την έννοια...) παραπάνω πρέπει να είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο χαζός (με την καλή την έννοια ...) πρέπει να σαι , που να μην καταλαβαίνεις ότι ρωτάει για τάβλι μεταξύ 2 ανθρώπων.. όχι για ρουλέτα , blackjack , φρουτάκια η οτιδήποτε άλλο ... εκεί έχεις όλο το δίκιο μαζί σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία μου παρέμβαση στο νήμα,μετά ακουμπήστε τα όμορφα λεφτά σας όπου θέλετε,ανάψ' τε και πούρο (κατα προτίμηση Ρομέος+Ιουλιέτα) με πεντακοσάρικο...

 

Καλό μου παιδί (sic),η μοναδική μου ένσταση έγκειται στο γεγονός του δεν ξέρεις ποιός είναι ο αντίπαλός σου "εκεί έξω" και ότι ενώ υπάρχει απ' τη μεριά σου πιστοποίηση+ταυτοποίηση (paypal κλπ...) άμα χάσεις να πληρώσεις άμεσα,δεν ξέρεις πρώτον αν ο τυπάκος που χειρίζεται το πληκτρολόγιο είναι άνθρωπος ή ένα scriptάκι από t.n. bot και δεύτερον,ακόμη και στη περίπτωση που θα κερδίσεις για δόλωμα,θα πάρεις ποτε χρήματα.

 

 

Αποχωρώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα ότι οι μεγάλες στοιχηματικές εταιρίες όπως Bwin, WiiliamHill έχουν αποχωρήσει από την Ελλάδα και πλέον δεν μπορείς να παίξεις εκεί..... Ισχύει κάτι τέτοιο;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...