Προς το περιεχόμενο

Τάβλι με αληθινά χρήματα


THEMACHINE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε φιλε τι δεν καταλαβαίνεις? αφού δεν το γνωρίζεις το αντικείμενο τι πετάγεσαι και λες για πούρα και άλλες μπούρδες... τι δολώματα και πράσινα άλογα  σου μιλάω για αξιόπιστα μεγάλα στοιχηματικά site , (betfair, william hill..κ.α) που έχουν τάβλι, στο οποιο μπαίνεις π.χ εσύ και εγώ και παίζουμε ... παίζουμε εγώ εναντίον εσένα, η εταιρία κρατάει ένα ποσο (γκανιότα) και δεν την νοιάζει ποιος θα κερδίσει, έτσι είναι και το poker και οτιδήποτε άλλο υπάρχει το οποιο να παίζεις με αντίπαλο τον άλλο παίκτη, όχι την εταιρία (όπως ρουλέτα,φρουτάκια, κ.α).. ασφαλώς και υπάρχουν απατεωνίστικα site , και scam και κλεφτες και όλα ,αλλα ο άνθρωπος ρωτάει αν ξέρουμε κάποια αξιόπιστη, εσύ πετάγεσαι και πετάς τις εξυπνάδες σου, προφανώς μην έχοντας ιδέα καν για το όλο θέμα ,απλά στο μυαλό σου είναι όλοι κλεφτες και απατεώνες.. καλά κανεις και δεν ασχολείσαι αλλα πράγματα που δεν γνωρίζεις άφησε τα καλύτερα...

αποχωρώ και γω, και πες ότι άλλη εξυπνάδα θες για πούρα για κρασιά για τσιπουρα για ότι άλλο θες..

the machine, έγινε μπέρδεμα μεγάλο η betfair έφυγε , οι άλλες δεν ξέρω όλες τι κάνανε , μερικές βγάλανε προσωρινές άδειες (sportingbet, mybet και διαφορες άλλες ) και μερικές συνεχίζουν κανονικά και ο θεός βοηθός .. τώρα από αυτές που μείναν δεν ξέρω να σου πω ποίες έχουν τάβλι, η betfair και η william hill είχαν σίγουρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλες οι μεγάλες έχουν τάβλι αλλά πιστεύω η betfair έχει από τα κορυφαία.

Με δυνατότητα ζωντανής συνομιλίας με τον αντίπαλο.

Απάτη δεν παίζει γιατί όποιος και να κερδίσει η εταιρία έχει δεσμεύσει ένα ποσό από την αρχή κιόλας της παρτίδας.

 

Π.χ. Το στοίχημα είναι 1euro. Η betfair κρατάει 0.10euro από κάθε παίκτη και τα υπόλοιπα 1.80 τα παίρνει ο νικητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...