Προς το περιεχόμενο

snowboard αγγελίες για εξοπλισμό και σχετικά sites


dexter 4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να με βοηθήσετε να βρω κάποιο site που να έχει αγγελίες για εξοπλισμό snowboard. 

 

Έψαξα αρκετά στο google χωρίς ιδιαίτερα αποτελέσματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει φίλε μου να κοιτάς για μεταχειρισμένα σανίδια, δέστρες και ειδκά μπότες. Τώρα έχει εκπτώσεις σε όλα τα μαγαζιά στην Ευρώπη, με λίγο ψάξιμο μπορείς να βρεις κάτι καλό και οικονομικό. Ιδιαίτερη προσοχή στις μπότες μόνο, ποτέ δεν αγοράζουμε αν δεν έχουμε δοκιμάσει πρώτα και αφήσει την μπότα στο πόδι μας για 20 λεπτά τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει φίλε μου να κοιτάς για μεταχειρισμένα σανίδια, δέστρες και ειδκά μπότες. Τώρα έχει εκπτώσεις σε όλα τα μαγαζιά στην Ευρώπη, με λίγο ψάξιμο μπορείς να βρεις κάτι καλό και οικονομικό. Ιδιαίτερη προσοχή στις μπότες μόνο, ποτέ δεν αγοράζουμε αν δεν έχουμε δοκιμάσει πρώτα και αφήσει την μπότα στο πόδι μας για 20 λεπτά τουλάχιστον.

 

Διαφωνώ με τον φίλο παραπάνω. Αν δηλαδή το παλληκάρι θέλει απλά να ξεκινήσει με κάτι οικονομικό κι αν τον κρατήσει το άθλημα να πάει σε καλό εξοπλισμό, τι θα κάνει, θα χρεωθεί ντε και καλά για καινούργιο εξοπλισμό?

 

Εγώ όταν ξεκίνησα αγόρασα με 100 ευρώ σανίδι δέστρα, έβαλα άλλα 200 και πήρα μπότες, παντελόνι και για τα πρώτα δύο χρόνια την έβγαλα τζετ με 300 ευρουλάκια.

 

Μπες εδώ και εδώ και ρίξε μια ματιά για μεταχειρισμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Καλήμερα σε όλους επειδή σανιδά-δέστρες θα της αγοράσω από έξω και είναι η πρώτη μου φορά που αγοράζω θα ήθελα να μου πει κάποιος τι διαστάσεις σανιδά να πάρω και τη δέστρες(ύψος 1.80 κιλά 81  επίπεδο αρχάριος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...