Προς το περιεχόμενο

Dexter Season 8


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπιζω το φιναλε να ειναι ανατρεπτικο και μή προβλεψιμο ωστε να μεινει στις μνημες ολων.

 

Don't hold your breath, my friend...

 

 

Ontopic, αυτό εδώ το βάλαμε? Δεν το βάλαμε, ε...

Embedded disabled, δείτε στο YouTube

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ontopic, αυτό εδώ το βάλαμε? Δεν το βάλαμε, ε...

Embedded disabled, δείτε στο YouTube

 

Το πρωτο σε like σχολιο ειναι μια μεγαλη αληθεια.

 

It is so sad that this 7 min Video was a better Season 8, then the actual Season 8.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

κλασσικα πραγματα... ρε μλκ ντεξτερ 8η σεζον εφτασες κ μυαλο δεν εβαλες...

διαφορετικα, τα ιδια κ τα ιδια μας πρηξατε τα @@,

καθε φορα δλδ να βλεπουμε τον ντεξτερ να λεει νταξει μωρε

ας μην το σκοτωσω το σουπερ ντουπερ villain της σεζον,

να μου γ@μησει την οικογενεια, αφου ειμαι μλκας;

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τελευταιες σκηνες του επεισοδιου ηταν σε επιπεδο σεφερλη. Με ρωτησε μια φιλη μου τι σειρες βλεπω, και καποια στιγμη συνειδητοποιησα οτι ειχα ξεχασει το Dexter. Τοσο χαμηλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ej0Mi8r-650x650.jpg

Γενικά σε όλες τις σκηνές που έμπαινε η Ντεμπ στο σπίτι και πετύχαινε τον Ντέξτερ, τη Χάνα και το Χάρισον σε στιγμές "ευτυχισμένης οικογένειας" μούτζωνα την οθόνη. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και εγώ που συνηστουσα υπομονη απογοητευτηκα απο το προτελευταίο επισοδειο. Οχι ότι ειχα τρελαθει με την τροπη του τελευταιου κυκλου αλλα περιμενα να κλιμακωθει διαφορετικά καθως πλησιαζαμε προς το τελος. Παντως αν με ρωτήσει καποιος τι εγινε στους τελευταίους 4 κυκλους λιγα πραγματα θυμαμαι σε σχεση με τους 4 πρωτους.

 

Τελοσπαντων. Τουλάχιστον ακομα και αυτοι οι πρωτοι 4 κυκλοι ειναι καλύτερα απο το τιποτα οπως αλλωστε σε πολλες σειρες (Lost, SN) που μετα πηραν την κατηφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη καταντια ειναι αυτη ρε παιδια με το dexter.Ειχα να δω απο το 7 επεισοδιο και προχθες το εβαλα και δεν θυμομουν καν σε πιο ειμαι.Εκανα ενα zapping να πετυχω απο πιο δεν εχω δει.Εβαλα το 8 να δω και μονο που δεν με πηρε ο υπνος.Ντιπ βαρεμαρα και με το ζορι το αντεξα.Λες και το επεισοδιο κραταει κανα μηνα και δεν εχει πατο η κατρακυλα.Βλεπεις μια το breaking bad για να τσιτωθεις για τα καλα και επειτα βλεπεις dexter για να σε παρει ο υπνος απο τη βαρεμαρα.Ενα μηδενικο η τελευταια σεζον οπως και η προηγουμενες 4.

 

Το καλυτερο ειναι στο τελευταιο επεισοδιο να μας πουν παιδια ο dexter αυτοκτονησε μολις ειδε την ρητα νεκρη και απλα οι τελευταιες 4 σεζον ειναι το καθαρτηριο του στυλ lost το παραληρημα των writers πειτο το και ετσι.Κριμα πολυ κριμα.Μονο η xana αξιζει που και αυτη χιλιες φορες να την δεις στο chuck.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω κάτι για το τελευταίο επεισόδιο, δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί:

 

 

Πώς γίνεται ο marshal να μην ξέρει ποιος είναι ο Saxon και πάει να τον ελευθερώσει ? Αφού είχε μαθευτεί ότι είναι  ύποπτος - serial killer ...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...