Προς το περιεχόμενο

Dexter Season 8


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ναι κυριες και κυριοι, πριν μια ωρα ανακοικωθηκε στην σελιδα το dexter απο την επισημη σελιδα οτι ξεκιναει η 8η σεζον στης 30 ιουνιου! Δεν χρειαζεται να περιμενουμε 1 χρονο για το τελος. 

 

 

We have some EXCITING NEWS… Get ready to spend your summer withDexter! Returning for an eighth season on Sunday, June 30th at 9PM ET/PT, immediately followed by the series premiere of Ray Donovan at 10PM ET/PT. Only on Showtime Networks!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 609
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε νομιζω να το τρεξουν. Παιζει και τις αλλες χρονιες που αρχιζε Σεπτεμβριο, να ειχαν τελειωσει τα γυρισματα τελη Ιουνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τις επικές season 1,2 και ειδικά την αριστουργηματική season 4 είναι προβλέψιμο δυστυχώς. Μακάρι να τελειώσει όπως άρχισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης μυριζει ξεζουμισμα της σειρας και αμφιβαλλω ειλικρινα για το αν θα ειναι καλη η τελευταια (?) σεζον. Ποτε ηταν η τελευταια φορα που σειρα που ετρεξε παραπανω απο 5 σεζον και με εμφανη πτωση ποιοτητας ανετρεψε τα παντα στην τελευταια σεζον?

 

Η Ιστορια δειχνει οτι οταν οι σεναριογραφοι χασουν την μπαλλα δυσκολα επανερχονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να δουμε και την 8 μετα την πολυ καλη 7 αρκει να μην το τραβηξουν πολυ και καταντησει σουπα μια σειρα που ηταν διαφορετικη απο τα συνηθισμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν, όσο κι αν φανεί απίστευτο, από τη συγκεκριμένη σειρά δεν έχω δει ούτε ένα επεισόδιο! Το κεντρικό concept το έχω υπ' όψιν μου και φαίνεται ενδιαφέρον, αλλά με τόσες που κυκλοφορούν, τι να πρωτοπρολάβω ο ...έρμος;

 

Τι λέτε; Να πω στο μπάρμπα μου να μου τη στείλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...