Προς το περιεχόμενο

Άνοιξε το Mega! Όλα όσα πρέπει να ξέρετε για την μεγάλη επιστροφή του Megaupload!


TopTech4u

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε Gmail 15" όλη η εγραφη.

 

Ομοίως, Το Registration Mail ήρθε αμέσως. Όλα λειτουργουν ρολόι εκτός του ότι δεν μπορώ να ανεβάσω τίποτα. Η διαδικασία ξεκινάει κανονικά, αλλά κολλάει στο 0%.

 

Παιδιά το bandwidth που δίνει στα Premium πακέτα είναι μόνο για κατέβασμα αρχείων από άλλους χρήστες σε εμένα ή συνολικά όλο το traffic μου (κατέβασμα από άλλον σε μένα + κατέβασμα άλλου από μένα + upload κλπ)?

 

ΥΓ: Εντωμεταξύ δεν επιτρέπεται η αγορά premium πακέτου με πιστωτική, paypal, prepaid και γενικά με οτιδήποτε εμφανίζει τα στοιχεία σου :P Μόνο με Resellers... Γάτα ο dotcom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά το bandwidth που δίνει στα Premium πακέτα είναι μόνο για κατέβασμα αρχείων από άλλους χρήστες σε εμένα ή συνολικά όλο το traffic μου (κατέβασμα από άλλον σε μένα + κατέβασμα άλλου από μένα + upload κλπ)?

 

Σύμφωνα με αυτά που είπε στην συνέντευξη δεν είναι τίποτα από αυτά, δες στην προηγούμενη σελίδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω εχω κανει 3 φορες acc αλλα e-mail δεν ερχεται

 

Όπως είπαν και νωρίτερα, είναι καλύτερα να χρησιμοποιούμε gmail για εγγραφή.

Σύμφωνα με τον Dotcom το Mega θα δουλεύει σωστά "σύντομα".

 

post-255410-0-23498000-1358784930_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ραγισει το γυαλι, δωστο μια να σπασει, τι να λεμε τωρα? σαν το παλιο καλο megaupload δεν θα ειναι ποτε, πολυ προχειροδουλεια βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για cloud storage μια χαρά είναι άλλωστε ποτέ δεν θα πληρώσω για να κατεβάσω το "τσάμπα", καλύτερα να το αγοράσω! Ή κλεμμένο κλεμμένο ή αγορασμένο ή opensource.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Διαβαζω τα χειροτερα σχετικα με το implementation της ασφαλειας του.

Eαν κρινω και απο τα πολλαπλα XSS vulnerabilities, κατι δεν παει καλα απο αποψη ασφαλειας.

 

 

Mega-xss.jpg

 

 

Στο twitter τα λενε πιο αθυροστομα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω τα χειροτερα σχετικα με το implementation της ασφαλειας του.

Eαν κρινω και απο τα πολλαπλα XSS vulnerabilities, κατι δεν παει καλα απο αποψη ασφαλειας.

 

 

Mega-xss.jpg

 

 

Στο twitter τα λενε πιο αθυροστομα

 

 

Θέλω να πιστεύω ότι αυτά είναι λάθη του νεαρού της ηλικίας του για το Mega. Πάντως κι εγώ, πέραν από τη μια φορά που προσπάθησα να κάνω acc με hotmail (dummy email - οι μέρες εμπιστοσύνης, έτσι-για-το-γαμώτο, έχουν φύγει προ πολλού για τον Dotcom ;) ) και δεν τα κατάφερα, περιμένω να δω κάποιες αλλαγές σε αυτό και σε άλλα κομμάτια του πριν συνεχίσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...