Προς το περιεχόμενο

Mediafire:Έρχεται στο Android με δώρο 50GB


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

What free users need to know is that their data may be deleted after a certain account inactivity period. What this means is that files and folders remain in the account for as long as it is active. According to MediaFire, the usual time is anywhere between 150 days to 300 days before an account is marked as inactive. Users receive emails five days before that is happening to inform them of the consequences.

 

Ελεύθερη μετάφραση:

 

Αυτό που ισχύει για τους δωρεάν χρήστες, είναι πως τα δεδομένα τους ίσως διαγραφούν όταν ο λογαριασμός είναι αδρανής για κάποια μεγάλη περίοδο. Η περίοδος αυτή μπορεί να είναι από 150-300 μέρες, και ο χρήστης θα λάβει προειδοποιητικό email πριν γίνει αυτό.

 

 

Αυτό που κατάλαβα εγώ, είναι πως αν κάνεις log in από καιρού εις καιρόν, ο λογαριασμός δεν θα είναι αδρανής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρήσιμα όλα αυτά αλλά όντως τι να τα κάνεις τα 50GB; Να αποθηκεύεις ταινίες; Γιατί για τραγούδια - φωτογραφίες ακόμα και τα 8είναι αρκετά.Ε τι τραβάτε πια με τις κάμερες του smartphone; 

 

Εγώ έχω dropbox + google drive + skydrive και έχω ήδη κουραστεί από τα πολλαπλά account.

Αν ήταν να διαλλέξω ένα θα διάλεγα το dropbox.

 

Το μόνο που μου άρεσε στο skydrive είναι το embed εγγράφων σε ιστοδελίδα κάτι που όμως έκανε και το google docs και μεταξύ μας για powerpoint το κάνει πολύ καλύτερη το google docs...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...