Προς το περιεχόμενο

AMD A10 5800K υψηλες θερμοκρασιες με stock ψυκτρα


GoldKingston

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν αλλαξα καθολου Luciddream την παστα  ουτε ψυκτρα. Τωρα εχω ακομα αλλο θεμα με την μητρικη και δεν ξερω αν χρειαζεται να αναβαθμησω το BIOS τωρα ειναι το F2 http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx?pid=4343#bios

με αυτην την μητρικη και σκεφτομαι να το αναβαθμισω στο F4 . Ποια μητρικη εχεις εσυ Luciddream ? 

 

δεν θυμάμαι καθόλου... δεν το χω φτιάξει για μένα το PC :P απο δευτέρα όμως θα είμαι Ελλάδα και θα ξέρω... !τι θέμα έχεις..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αναβαθμιση με το BIOS τωρα το εχω με το F2 και δεν ξερω αν χρειαζεται να το αναβαθμισω σε F4 .Επισης αν θα φτιαχτει ενα αλλο που κανει ειναι στα RPM απο τα ανεμιστηρακια ανα διαστηματα μου διχνει 675000 RPM για δευτερολεπτα και αμεσως επιστρεφει στις κανονικες του στροφες δηλαδη μπορει να διχνει    1200 rpm να αλλαζει σε 675000 και μετα αμεσως στα φυσιολογικα αυτο εννοειται μονο εικονικα το κανει αλλα δεν ειναι κατι που χρειαζεται να με προβληματιζει τοσο να ξερω τουλαχιστον αν ειναι γενικα της συγκεκριμενης μητρικης ή το κανει και σε αλλους αυτη η μητρικη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...