Προς το περιεχόμενο

Hyundai T7 €125


Neo4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή έχει γίνει πολύ κουβέντα για ταμπλέτες ,

 

http://www.pandawill.com/catalog/product/view/id/50331/s/hyundai-t7-quad-core-tablet-pc-7-inch-ips-screen-exynos-4412-android-40-8gb-gps-bluetooth-dual-camera-hdmi-white-debut-p71301/

 

Προσφορά δεν ξέρω αν είναι αλλα vfm σίγουρα

 

 

Λειτουργικό σύστημα: Android 4.0 ICS (αναβαθμίσιμο σε 4.2 Jelly Bean)
Επεξεργαστής: Samsung Exynos 4412 1.4GHz τετραπύρηνος
GPU: Mali-400 MP4
Μνήμη RAM: 1GB
Οθόνη: 7 ιντσών, LCD IPS, 1280×800 pixels
Κάμερα: 2 Megapixel, LED flash
Δεύτερη κάμερα: VGA
Ενσωματωμένη μνήμη: 8GB
Κάρτα μνήμης: micro SD (έως και 32GB)
Wi-Fi n, GPS, Bluetooth, micro USB (OTG), mini HDMI
Μπαταρία: 3300 mAh
Διαστάσεις: 196×118×10.9 χλστ.
Βάρος: 298 γρ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο λόγος είναι η υποστήριξη;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

ακριβώς

Δεν έχω ainol αλλά φημίζονται για την καλή ποιότητα τους και θεωρείται η κορύφαία κινέζικη μάρκα από πλευράς υποστήριξης.

Και τα onda ειναι επίσης πολύ καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα ramos

έχεις δίκιο

καλά λόγια ακούω και για τα pipo τελευταία (έχω παραγγήλει ένα και πρέπει να τα πεναίψω) αλλά σίγουρα είναι μια κλάση παρακάτω από τα προαναφερθέντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χαρακτηριστικά φαίνονται πολύ καλά αλλά η μπαταρία είναι πολύ μικρή (όπως είπε και ένα άλλο παιδί)

 

με λίγη φθορά μετά από λίγο πρακτικά θα θες να το έχεις συνέχεια με τον φορτιστή.

 

και μάλιστα δεν μπορείς να αλλάξεις και μπαταρία (όπως πχ σε ένα laptop/netbook) εκτός να το ξεκοιλιάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα περισσότερα vfm είναι.

Πολύ καλό και αυτό αλλά προσωπικά σε αυτά τα λεφτά θα κοιτούσα για κανένα ainol

 

Φίλε Mikegad,δεν νομίζω πως έχεις δίκιο!

 

Αν η HUYNDAI είναι η γνωστή Νοτιο-Κορεάτικη πολυεθνική (και όχι κάποια αντιγραφή για να πουλάει λόγω ονόματος) τότε έχεις να κάνεις με μία αξιόπιστη εταιρεία που αν μη τι άλλο την τελευταία δεκα-πενταετία έχει αναρριχηθεί στις 5 μεγαλύτερες κατασκευαστικές εταιρείες του κόσμου (Αυτοκίνητα, Τεχνολογία, Ναυπηγεία κλπ).Θέλω να πω, δεν νομίζω να ρίσκαρε με κακής ποιότητας προϊόντα, ότι με κόπο χτίζει τα τελευταία χρόνια.

Η ταμπλετίτσα πετάει. Τα χαρακτηριστικά και η τιμή είναι δίκαια. Ενώ η μπαταρία, είναι πράγματι χαμηλής ισχύος αλλά αυτό αντισταθμίζεται με το γεγονός πως είναι 7ιντσο. Το μόνο θέμα, είναι η αξιοπιστία του καταστήματος… το οποίο συχνά παρουσιάζει προβλήματα στην εξυπηρέτηση πελατών.

 

Με εκτίμηση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δίκιο

καλά λόγια ακούω και για τα pipo τελευταία (έχω παραγγήλει ένα και πρέπει να τα πεναίψω) αλλά σίγουρα είναι μια κλάση παρακάτω από τα προαναφερθέντα

 

 

Από ποιο site τα παρήγγειλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιο site τα παρήγγειλες;

από το dx.com

 

 

Φίλε Mikegad,δεν νομίζω πως έχεις δίκιο!

 

Αν η HUYNDAI είναι η γνωστή Νοτιο-Κορεάτικη πολυεθνική (και όχι κάποια αντιγραφή για να πουλάει λόγω ονόματος) τότε έχεις να κάνεις με μία αξιόπιστη εταιρεία που αν μη τι άλλο την τελευταία δεκα-πενταετία έχει αναρριχηθεί στις 5 μεγαλύτερες κατασκευαστικές εταιρείες του κόσμου (Αυτοκίνητα, Τεχνολογία, Ναυπηγεία κλπ).Θέλω να πω, δεν νομίζω να ρίσκαρε με κακής ποιότητας προϊόντα, ότι με κόπο χτίζει τα τελευταία χρόνια.

Η ταμπλετίτσα πετάει. Τα χαρακτηριστικά και η τιμή είναι δίκαια. Ενώ η μπαταρία, είναι πράγματι χαμηλής ισχύος αλλά αυτό αντισταθμίζεται με το γεγονός πως είναι 7ιντσο. Το μόνο θέμα, είναι η αξιοπιστία του καταστήματος… το οποίο συχνά παρουσιάζει προβλήματα στην εξυπηρέτηση πελατών.

 

Με εκτίμηση,

 

 

Για αυτό είμαστε εδώ ,για να λέμε την γνώμη μας και να διαφωνούμε αν χρειαστεί :-)

Για τα hyundai δεν έχω ακούσει πολλά.

Μπορεί να είναι και κάλα δεν διαφωνώ ,αλλά αν ήταν σαν τα ainol πχ πιστεύω πως θα τους είχε βγει η "βρώμα" και θα είχαν ακουστεί περισσότερο σαν όνομα .Και μην ξεχνάμε και το θέμα υποστήριξη.

Δεν είμαι ο κατάλληλος σίγουρα να τα κρίνω αφού ποτέ δεν έχω δει κανένα μοντέλο τους από κοντα.Αν κάποιος έχει αγοράσει ας πει την γνώμη του.

Σαν σήμα πάντως από ότι βλέπω δεν είναι το ίδιο με της γνωστής hyundai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...