Προς το περιεχόμενο

Δεν μου αντικαθιστουν μισοχαλασμενη SD υπό εγγύηση - Πως να την χαλάσω τελείως??


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προς ενημερωση. Υπαρχει ατομο του πλαισιου που παρακολουθει τα θεματα. Δεν προκειται να παρεις αλλη αμα το δει αυτο και δικιο θα εχει.

 

Το αν θα έχει δίκιο είναι άλλη συζήτηση.

Το να μην πάρω άλλη επειδή "μας παρακολουθούν" θα το χαρακτήριζα ως αστείο.

Που ξέρουν ποιος είμαι και πότε θα πάω? 'Η μήπως θα blockάρουν τις αντικαταστάσεις χαλασμένων trancend SD 16GB για τα επόμενα 2 χρόνια επειδή το είδαν σε ένα forum?

 

Πέρα από τους άσκοπους ψευτοηθικούς κηρυγματισμούς και τις συνομωσιολογίες, επί του θέματος έχουμε κάποια πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

εγω φιλε μου  στη θεση σου θα την τοποθετουσα σε μια συσκευη μου που θα δουλευει μια χαρα και ναι θα αγοραζα αλλη. αντε να εχει 15 ευρω μια καινουργια! 

 

αυτη ειναι η δικη μου προταση!!!!!!!!!

 

τωρα εσυ με μια καρτουλα θες να εχεις παρε -δωσε αιωνιως .....ε ενταξει τι να πω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αν θα έχει δίκιο είναι άλλη συζήτηση.

Το να μην πάρω άλλη επειδή "μας παρακολουθούν" θα το χαρακτήριζα ως αστείο.

Που ξέρουν ποιος είμαι και πότε θα πάω? 'Η μήπως θα blockάρουν τις αντικαταστάσεις χαλασμένων trancend SD 16GB για τα επόμενα 2 χρόνια επειδή το είδαν σε ένα forum?

 

Πέρα από τους άσκοπους ψευτοηθικούς κηρυγματισμούς και τις συνομωσιολογίες, επί του θέματος έχουμε κάποια πρόταση?

 

 

Ε τώρα κάτσε φρόνιμα, γιατί ευτελίζεις το όλο ζήτημα.

 

Δε μπορεί να μας πασάρεις με bold μομφές για ''άσκοπους ψευτοηθικούς κηρυγματισμούς και τις συνομωσιολογίες'' και ταυτόχρονα να ψάχνεις τρόπο να εξαπατήσεις ένα κατάστημα με τέτοιο τρόπο...

 

Πως να σε πάρω στα σοβαρά πλέον?

 

 

I'm out too. Over and out._

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<strong>Πέρα από τους άσκοπους ψευτοηθικούς κηρυγματισμούς και τις συνομωσιολογίες, επί του θέματος έχουμε κάποια πρόταση?</strong></p>

 

Κι εγω καλυμμενος.. Out επισης κ συγνωμη για το προηγουμενο off topic.

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φιλε μου  στη θεση σου θα την τοποθετουσα σε μια συσκευη μου που θα δουλευει μια χαρα και ναι θα αγοραζα αλλη. αντε να εχει 15 ευρω μια καινουργια! 

 

αυτη ειναι η δικη μου προταση!!!!!!!!!

 

τωρα εσυ με μια καρτουλα θες να εχεις παρε -δωσε αιωνιως .....ε ενταξει τι να πω....

 

Όπως είπα την κάρτα δεν την εμπιστεύομαι πλέον. Αυτή δεν είναι φυσιολογική συμπεριφορά και δεν την θέλω για καμία συσκευή μου. Άμα έχω απώλεια δεδομένων στο μέλλον τι θα μου πεις? Επιπλέον δεν θέλω αιώνιο πάρε-δώσε αλλά όσο δίνει η εγγύση τους, αυτό το καθορίζουν αυτοί αλλα ακόμη κι αν ήθελα δεν βλέπω το μεμπτό.

Ως τα 15 ευρώ ΟΚ το paypal μου είναι διαθέσιμο όποτε νιώσεις την ανάγκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με καλυψες με την απαντηση σου. 

im out

 

 

Ε τώρα κάτσε φρόνιμα, γιατί ευτελίζεις το όλο ζήτημα.

 

Δε μπορεί να μας πασάρεις με bold μομφές για ''άσκοπους ψευτοηθικούς κηρυγματισμούς και τις συνομωσιολογίες'' και ταυτόχρονα να ψάχνεις τρόπο να εξαπατήσεις ένα κατάστημα με τέτοιο τρόπο...

 

Πως να σε πάρω στα σοβαρά πλέον?

 

 

I'm out too. Over and out._

 

 

Κι εγω καλυμμενος.. Out επισης κ συγνωμη για το προηγουμενο off topic.

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Απ ότι φαίνεται καλυφθήκατε όλοι πλην εμού αφού πρώτα ρίξατε από ένα κήρυγμα στο θέμα.

Όποιος είναι out δεν χρείαζεται καν να μας το πει για να του κάνουμε like. Το ποιος μπορεί να πάρει τον άλλον στα σοβαρά είναι υποκειμενικό.

 

Το αν είναι εξαπάτηση αυτό που θέλω να κάνω είναι επίσης υποκειμενικό. Εγώ λέω πως δεν είναι γιατί το προιόν δεν λειτουργεί όπως αρχικά και αυτό είναι μη εύκολα αποδείξιμο και αφού υπάρχει εγγύηση το δίκαιο είναι να αντικατασταθεί. Ο σκοπός λοιπόν αγιάζει τα μέσα. Αλλά  δεν σκοπεύω να το αναλύσω φιλοσοφικά ούτε να απολογηθώ άλλο. Δεν θέλω να συζητήσουμε σε αυτό το θέμα τις ηθικές προεκτάσεις του πράγματος αλλά αυτό που ρώτησα.

 

Οι θρησκευόμενοι ας πάνε out με τις ευλογίες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς ενημερωση. Υπαρχει ατομο του πλαισιου που παρακολουθει τα θεματα. Δεν προκειται να παρεις αλλη αμα το δει αυτο και δικιο θα εχει.

Τον ξέρουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αν ειναι εφ ολου ζωης εσυ θα την πηγαινεις την sd μεχρι τα γεραματα?

 

Είναι εφόρου ζωής. Στα γεράματα όμως θα χρειάζομαι 16ΤΒ στην καλύτερη άρα τα 16 GB δεν θα μου κάνουν.

Στην περίπτωση που μου έκαναν όμως τα 16GB, ναι θα το πήγαινα μέχρι τα γεράματα αφού μου το παρέχουν. Που είναι το παράξενο?

Εσύ μέχρι τότε μπορείς να αγοράζεις καινούριες αγνοώντας την εγγύηση χωρίς λόγο. Δεν ξέρω αν σου φαίνεται large αυτό, εμένα κάτι άλλο μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ξέρουμε?

 

Ο giannismpaok μάλλον. Δεν μπορεί να είναι τυχαία η προώθηση που κάνει στις πωλήσεις νέων καρτών και η συμβουλή να παραβλέπουμε την εγγύηση για να είμαστε large τύποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε σε ενα μπολ με νερο την καρτα και δυο μπαταριες! :P

Να προτείνω κάτι άλλο.Να πάει να της δώσει ρεύμα κατευθείαν από την μπρίζα του σπιτιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε σε ενα μπολ με νερο την καρτα και δυο μπαταριες! :P

 

Επιτέλους και μια απάντηση μετά το πρήξιμο.

 

  • Τι μπαταρίες?
  • Για πόση ώρα?
  • Το νερό υπάρχει περίπτωση να της αφήσει κάποιο εξωτερικό ίχνος καταστροφής?
  • Αν σβηστούν τα γράμματα που έχει πάνω δεν θα είναι πρόβλημα?

 

Να προτείνω κάτι άλλο.Να πάει να της δώσει ρεύμα κατευθείαν από την μπρίζα του σπιτιού

 

Μήπως φανεί αυτό εξωτερικά? πχ ίχνη καψίματος

Και επίσης καλό θα ήταν να ζήσω μετα για να πάω να πάρω καινούρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι εχεις σπιτι... νερο με αλατι μεσα... Ειμαι περιεργος να δω τι θα γινει εκτος εργαστηριου...  :mellow: τα γραμματα δεν θα σβηστουν... Επισης αν δεν σου ειναι κοπος για εγγυημενα αποτελεσματα πετα την στην κοντινοτερη κολωνα της δεη... (δεν αναλαμβανω ευθυνη αν σε βρουν καμμενο ή σε περασουν οι γειτονες για τρελο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...