Προς το περιεχόμενο

Αναζητηση μεταχειρισμενου για αγορα


lambroszekis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για την ξαδερφη μου ετων 15 ενα κινητο να της παρω καθως το δικο της τα φτυσε. Θα ψαξω κυριως για μεταχειρισμενο με το budget να ειναι περιπου 50-90 ευρω. Δεν μας ενδιαφερει η μαρκα παρα μονο να ειναι ενα τιμιο κινητο και ουσιαστικα να πιασουν τοπο τα λεφτα. Φανταζομαι πλεον ολα εχουν μια καμερα της προκοπης οποτε ουτε αυτο μας απασχολει, το βασικοτερο θα ειναι να εχει wi-fi ωστε να μπορει να μπαινει στο ιντερνετ.

Προσανατολιζομαι κυριως σε κατι sony ericsson καθως απ οτι θυμαμαι εχει βγαλει κατι καλουτσικες συσκευες xperia mini, xperia x8. Και κανα samsung ace φερειπιν δεν θα ταν ασχημο..

Θα ηθελα απο εσας να μου προτεινεται δυο τρεις συσκευες που να ανταποκρινονται στις "απαιτησεις", κι εγω με την σειρα μου θα αρχισω να ψαχνω στις αγγελιες.

Ευχαριστω για τον χρονο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙατί δεν το πας ανάποδα? Δες τι παίζει στις αγγελίες και έλεγχε αν καλύπτει τα κριτήρια σου.. 

 

Σε αντίστοιχο άτομο πρότεινα το lumia 610 και ξετρελάθηκε.. Βοήθησε ότι μόλις είχε πάρει και λαπτοπ με 8άρια, οπότε το περιβάλλον της φάνηκε εύκολο και το έμαθε.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεις σε αυτα τα χρηματα να δεις για τα:

 

-Vodafone smart 2 (alcatel v860 αλλιως)

 

-Sony tipo

 

-Samsung galaxy 2 mini

 

...υπαρχουν και καποια άλλα.

 

Κατα τη γνωμη μου, μην παρεις τιποτα που να εχει λιγοτερο απο 800αρη επεξεργαστη και 512 ram.

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν αξίζει κατά τη γνώμη μου.
Μπορεις σε αυτα τα χρηματα να δεις για τα:-Vodafone smart 2 (alcatel v860 αλλιως)-Sony tipo-Samsung galaxy 2 mini...υπαρχουν και καποια άλλα.Κατα τη γνωμη μου, μην παρεις τιποτα που να εχει λιγοτερο απο 800αρη επεξεργαστη και 512 ram.

 

Οκ ευχαριστω για τις προτασεις θα ριξω μια ματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...