Προς το περιεχόμενο

Terminator 3


phadomas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παντως όπως και να ειναι πρέπει να το δουμε γιατι αλλιώς κατι θα λειπει...

μη και γραψει κανεις την υποθεση γιατι θελω να το δω σε κινηματογράφο και θα ειναι λιγο σπαστικο να ξερεις τι γινεται ετσι δεν ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αφού δεν πρόκειται για Spoiler Topic, απλώς να εστιάσω την προσοχή των μη-έχοντων δει την ταινία, να μην χάσουν ούτε ένα frame από την σκηνή με τον γερανό, κοντά στην αρχή της ταινίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

paides den prepei pote kaneis na sugkrinei ta sequels to 1o me to 2o kai to 3o ....apla ka8hste kai euxaristh8hte ton 60xrono pleon swarts pou einai palikari ka8ws ligoi h8opoioi parolo pou exoun gerasei den lene na ksekopsoun apo ta action movies....Terminator 3 oso xeirotero na einai kai apo tis prohgoumenes tainies pali 8a einai klaseis anwtero apo polles kainouries paragwges mono kai mono epeidh paizei o swarts...a egw pantws protimw to 1o ka8ws m'aresei o arnold KAKOS :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι κάνει ο σωστός κακός, σε σκοτώνει με την μια χωρίς μπλα μπλα, μήπως προτιμάτε τους κακούς του batman & robin (το σήριαλ) που αντι να τους φυτέψουν απο μια στο κεφάλι τους έφτιαχναν βραδυφλεγείς παγίδες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν πρόκειται για Spoiler Topic, απλώς να εστιάσω την προσοχή των μη-έχοντων δει την ταινία, να μην χάσουν ούτε ένα frame από την σκηνή με τον γερανό, κοντά στην αρχή της ταινίας.

 

Δεν έχω δει την ταινία, αλλά να υποθέσω οτι πρόκειται για τα πλάνα όπου η T-X έρχεται στο "σήμερα", όπως τη γέννησε η μαμά της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς η Τ-Χ δεν εμφανίζεται καθόλου όπως τη γέννησε η μαμά της :( Πιό πολλά δείχνει ο Arnie...

 

Η σκηνή με το γερανό είναι όλα τα λεφτά. Φοβερή σκηνή καταδίωξης/καταστροφής.

Γενικά, χωρίς να μπορώ να πω ότι είναι ταινιάρα, είναι μιά αξιοπρεπέστατη περιπέτεια και ένα από τα καλύτερα blockbusters που έχω δει εδώ και αρκετά χρόνια.

Το τέλος (όχι, δε λεω spoilers ;)) μου άρεσε γιατί δεν ήταν αυτό που περίμενα, αν και ένας φίλος μου είπε ότι τον ξενέρωσε.

 

ΥΓ1. Ελπίζω στο Τ4 (αν γυριστεί) να υπάρχουν πολλές Τ-Χ. Η Kristanna είναι ΘΕΑ :)

ΥΓ2. ΝΤΡΟΠΗ!!! Πήγα στη 1 το μεσημέρι στο Village Park γιά να πάρω εισιτήρια γρήγορα και άνετα και είχε μιά ουρά από 50 άτομα που δεν προχωρούσε με τίποτε αφού λειτουργούσαν μόνο 2 ταμεία. Τελικά, μετά από 15 λεπτά αναμονής βγήκα έξω και τα αγόρασα τηλεφωνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ1. Ελπίζω στο Τ4 (αν γυριστεί) να υπάρχουν πολλές Τ-Χ. Η Kristanna είναι ΘΕΑ

 

 

Λοιπόν (αν και μάλλον δε χρειαστεί νέο μοντέλο Terminator) εγώ βρήκα ένα καινούργιο μοντέλο εξολοθρευτή, θυληκό πάλι. Θα έχει πάλι ενσωματωμένα τα όπλα πάνω της και συγκεκριμένα τα όπλα της θα είναι τα μάτια της. Θα σε κοιτάει έντονα και εσύ θα πεθαίνεις απο ανακοπή. Ποια ηθοποιός θα την ενσαρκώνει; Μα πια άλλη κουτά αγόρια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...