Προς το περιεχόμενο

Oral-b vitality 12,5 Ευρώ και όλα τα gillete - 35% έως 2/2/2013 @Μασουτης


mikeas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις πήγα σε Μάσούτη της Λάρισας και μου είπε για 40% και όχι 50. Ξέρει κανείς τι παίζει?

 

Edit, μόλις μίλησα και με Μασούτη κεντρικά, για 40% μου λένε και αυτοί. Μήπως έπαιζε κάτι με το συγκεκριμένο κατάστημα του ts?

 

Πάντως, όσο και να με ψήνει, με 15 ευρώ δεν την παίρνω, όταν ξέρω πως κάποιοι την έχουν πάρει και με 7!!

και γω απο μασουτη που πηρα ειχε 40%

τοσο εχει και το καρφουρ σημερα και αυριο

ευχαριστω τον τσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει το καρφουρ εκπτωση στις οραλ Β γιατι το site δε λεει κατι.

 

Έχει 40% , τελική τιμή 15 ευρώ και αν πας στο Μαρούσι ή στον Άλιμο έχει σε όλα τα προιόντα γενικά -10% (οπότε βγαίνει στα 13,5)

http://www.insomnia.gr/topic/460200-πάρε-κόσμε-πράμα-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/?p=52144016

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δοκιμάσει ξανά κάποιος να εκτυπώσει το κουπόνι από το επιθυμίες. Δοκίμασα πριν από λίγο και έφτασε μέχρι το τέλος της διαδικασίας αλλά δεν δουλεύει ο εκτυπωτής μου.. Μάλλον δουλεύει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει το καρφουρ εκπτωση στις οραλ Β γιατι το site δε λεει κατι.

Στο φυλλάδιό τους λέει στην τελευταία σελίδα, μαζί με άλλα προιόντα, 40% oral-b. Και στο epithimies.gr έχει πάλι τα κουπόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει 40% , τελική τιμή 15 ευρώ και αν πας στο Μαρούσι ή στον Άλιμο έχει σε όλα τα προιόντα γενικά -10% (οπότε βγαίνει στα 13,5)

http://www.insomnia.gr/topic/460200-πάρε-κόσμε-πράμα-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/?p=52144016

 

Σε ευχαριστούμε φίλε.. Δυστυχώς δεν έχει τη Λάρισα, αλλά φαντάζομαι θα βολέψεις κάποιους...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει 40% , τελική τιμή 15 ευρώ και αν πας στο Μαρούσι ή στον Άλιμο έχει σε όλα τα προιόντα γενικά -10% (οπότε βγαίνει στα 13,5)

http://www.insomnia.gr/topic/460200-πάρε-κόσμε-πράμα-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/?p=52144016

 

 

Στην τελευταια σελιδα εχει εκπτωση στην οδοδντοκρεμα ORAL B και στην απλη οδοντοβουρτσα.Δε λεει κατι για ηλεκτρικες.

 

Ισχύει οτι έγραψα παραπάνω, πήγα το πρωι Μαρούσι (avenue) και τις ειδα ...

Οπότε με το κουπόνι βγαίνει : αρχική 25€ -40% =15€ -7€ κουπόνι =8€ -10% =7,2 τελική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις επικοινωνησα με CARREFOUR χανιων και μου ειπαν οτι ΔΕΝ εχουν εκπτωση στις ηλεκτρικες οδοντοβουρτσες απλα ισχυει το -30% στα καλλυντικα που ΔΕΝ συμπεριλαμβανει ομως τις οδοντοβουρτσες.

GO figure.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί να πω ; Οτι να'ναι μου φαίνεται οτι είναι στο crf (εκτός και αν η προσφορά παίζει μόνο στο Μαρούσι...)

Αύριο θα πάω με το κουπόνι και θα ενημερώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στην σελίδα του carrefour το caremarket τις έχει 14.99 αλλά στα ανταλλακτικά δεν έχει προσφορά μάλλον.Αν είδε κανένας από κοντά για ανταλλακτικά να μας πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα από CRF και τις είχε όλες 14,96 ευρώ : Dual clean , precision clean  και trizone.

Ποια είναι καλύτερη από τις τρεις ?

 

Είχε και κάτι κεφαλές (δεν θυμάμαι ποιες) στα 7 περίπου ευρώ το ζευγάρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον mikeas για την πληροφορία σχετικά με τα προϊόντα gillette. Στο φυλλάδιο δεν βρήκα κάποια σχετική ενημέρωση, άρα δεν θα το έπαιρνα είδηση.

Πήρα την πεντάδα ανταλλακτικών gillette sensor excel στα 4,60€. Την προηγούμενη φορά αναγκάστηκα να τα παραγγείλω από τα dealextreme για να μου βγουν φθηνά (τα είχε 4€). Τώρα για 60 λεπτά διαφορά είπα να προτιμήσω τον Έλληνα έμπορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πέρασα από CRF και τις είχε όλες 14,96 ευρώ : Dual clean , precision clean  και trizone.

Ποια είναι καλύτερη από τις τρεις ?

 

 

Δεν υπάρχει απάντηση σε αυτό δυστυχώς (το δυστυχώς επειδή είναι ακριβές οι κεφαλές). Ακόμη κι αν κάποιος έχει δοκιμάσει και τις τρεις, πάλι είναι τελείως υποκειμενικό το θέμα. Επίσης, αυτός που ενδεχομένως θα σου απαντήσει πρέπει να σε πείθει ότι τις έχει χρησιμοποιήσει σωστά, γιατί αφενός δεν έχει σχέση ο τρόπος χρήσης σε σύγκριση με μια κλασική οδοντόβουρτσα, αφετέρου και μεταξύ τους οι Oral B έχουν άλλο τρόπο χρήσης λόγω άλλου σχήματος κεφαλής. Δες ένα άλλο ποστ μου εδώ.  Βίντεο για τις dual δεν έχω βρει.  Προσωπικά μετά τις trizone προσανατολίζομαι σε Floss Action.  Οι trizone υποτίθεται ότι πλησιάζουν τον κλασικό τρόπο βουρτσίσματος, σε άντίθεση με όλες τις άλλες Oral B που, όντας στρογγυλές, χρειάζονται άλλη κίνηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα από CRF και τις είχε όλες 14,96 ευρώ : Dual clean , precision clean  και trizone.

Ποια είναι καλύτερη από τις τρεις ?

 

Είχε και κάτι κεφαλές (δεν θυμάμαι ποιες) στα 7 περίπου ευρώ το ζευγάρι

Έτσι κ αλλιώς η vitality παίρνουν όλες τις κεφαλές, όποια οδοντοβουρτσα  κ να αγοράσεις μετά παίρνεις όποια άλλη κεφαλή θες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...