Προς το περιεχόμενο

Warcraft (Η ταινία)


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 948
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για πριν ενα μηνα προπωληση λιγο χλωμο,ειδικα για ταινια που πρωτο trailer επισημα πρεπει να επαιξε τωρα με το captain america.

 

Βεβαια τα odeon εχουν το καλο οτι εχουν παραπανω μερες στις προσφορες τους και οτι μαζευουν λιγοτερο κοσμο απο τα village λογω του παραπανω,αρα δεν θα εισαι με το αγχος να προλαβεις να κλησεις πιο νωρις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ενα τελευταιο με βαση και τα παραπανω.Πως τον κανανε ετσι τον Khadgar ρε γμτ...Λες και βλεπουμε Αρχοντα των Δακτυλιδιων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοχει ριξει στο θεατρο, εχει παρει διθυραμβικες κριτικες για τον ρολο του στο προσφατο θεατρικο Streetcar Named Desire, τον οποιο ειχε υποδυθει ο Marlon Brando στην ταινια.

πολυ επαγγελματιας ηθοποιος παντως απο οτι αναφερεται και στο audio παρακατω.

 

εγινε ιδιωτικη global press conference, οπου οι δημοσιογραφοι και ο οικοδεσποτης λατρεψαν την ταινια παρολο που δεν ειχαν σχεση με videogames.

 

ειμαι σιγουρος πως η ταινια θα ειναι εξαιρετικη, αλλα φοβαμαι οτι δεν θα παει καλα στο BO. τεραστιος ο ανταγωνισμος απο μεγαλα franchises, κακο marketing, το στιγμα των videogame adaptations, ειναι το μονο original blockbuster.

δεν βλεπω να εχουμε Arthas στο μεγαλο πανι.  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι βλεπω αν ισχυαν τα παραπανω για δωρεαν συνδρομη να σπασει ταμεια που λεμε μονο και μονο απο αυτο(στην Αμερικη).Επισης ποιος ειναι ο μεγαλος ανταγωνισμος απο μεγαλα franchise τον επομενο μηνα???Τι ακριβως βγαινει που θα του κλεψει κοσμο???Μην μου πεις για το Xmen γιατι δεν διαβαζω και τα καλυτερα λογια ως τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...