Προς το περιεχόμενο

Προετιμασία για επίθεση


ParhsG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εσύ δεν είσαι το άτομο;

 

Και αυτός που απειλεί να υποθέσω είναι στην ίδια ηλικία;

 

 

Γιατί όταν είπες για φλογοβόλα και τέτοια νόμισα ήσουν 16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ιδια ηλικία. Εγω απειλούμαι λιγοτερο. Ειναι συγγενικο προσωπο. Φλογοβολα κτλ ναι μεν αστειο ακουγεται και ειναι αλλα καμια φορά μπορει να ειναι σωτήριο . Δλδ πες οτι μπαινει ενας σπιτι σου και τον περιμενεις απο πισω με μπουκαλα και του την αναβεις αλλαζει.Το να παρεις οπλα  που αν δεν ξερεις να χρησιμοποιεις λογω μη εμπειρειας ειναι και επικινδυνο και παρανομο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ιδια ηλικία. Εγω απειλούμαι λιγοτερο. Ειναι συγγενικο προσωπο. Φλογοβολα κτλ ναι μεν αστειο ακουγεται και ειναι αλλα καμια φορά μπορει να ειναι σωτήριο . Δλδ πες οτι μπαινει ενας σπιτι σου και τον περιμενεις απο πισω με μπουκαλα και του την αναβεις αλλαζει.

 

Σοβαρά τώρα, θα έριχνες με φλογοβόλο μέσα στο σπίτι σου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον οχι . αλλα πες οτι ερχετε ενας σπιτι σου και τον ακους .Ξεροντας οτι δε θελει να σε κλεψει.

Τι θα εκανες; Θα επερνες αστυνομια; (αν προλαβεις και σε παρουν σοβαρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

greek-fire.jpg

 

Έψαχνα το άλλο που στα κάστρα επάνω απο την πύλη είχαν ενα καζάνι με πετρέλαιο και το έριχναν στα κεφάλια των εισβολέων , αλλα δεν θυμόμουν πως λέγεται .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να έρθει κάποιος σπίτι σου είναι νομίζω το λιγότερο που πρέπει να φοβασαι. Το να σε πετύχει έξω είναι το επίφοβο γιατί εκεί θα σε κάνει αγνώριστο. Οπότε άμα δεν θες να πας αστυνομία η λύση είναι bodyguard, αλλά επειδή δεν έχεις λεφτά(άμα είχες δεν θα σε απειλούσαν) παίρνεις ένα σπρέυ πιπεριού, ένα σταυρό και ένα κομποσκοίνι και ό,τι προφυλάξουν.

 

Αυτά βλέπω εγώ έτσι όπως μας τα λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...