Προς το περιεχόμενο

evasi0n: To jailbreak για το iOS 6.x είναι γεγονός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Αν γνωρίζει κάποιος... έκανα το Jb αλλά το cydia ότι κι αν κάνω βγάζει error "NetDB: open nodename not servname, or not known"

 

βοήθεια please

Κινηση. Φαντασου ποσος κοσμος προσπαθει να συνδεθει αυτη τη στιγμη με τους servers του. Υπομονη μεχρι να ηρεμησει η κατασταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, ο Μαέβιους Παχατουρίδης των διαφημίσεων. Κουλτούρα να φύγουμε. Εκεί που προσπαθεί να μας εξηγήσει "πως το τόσο λίγο, μπορεί να γίνει τόσο πολύ" δεν μας εξηγεί πως το τόσο λίγο κοστίζει τόσο πολύ στην Ελλαδίτσα μας!!

 

Ρε ψηλε μην αρχιζεις παλι το θεμα= iphone τιμη= κουλτουρα και εδω και πεσουν φωτιες.

 

Το θεμα ειναι για το jailbreak!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα μια ερωτιση αν κανω jailbreaκ στο ipad 3 υπαρχει πιθανοτιτα να σβισουν αρχεια? Help me im noob!!!<br><br>

Sent from my iPad using Insomnia

Ναι θα σβήσουν πήγαινε κ διάβασε κάποιο οδηγό πως θα τα επαναφερεις

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνετε δεν κάνετε Jailbrake φροντίστε να κάνετε update στην έκδοση 6.1 τις συσκευές iOS. H apple δεν θα μείνει με σταυρωμένα χέρια με το πρώτο jailbrake για iOS 6 . Σύντομα θα βγάλει update που θα εμποδίζει το jailbrake. Όχι ότι δεν θα βγει στο μέλλον καινούριο αλλά μιας και η αλλαγή του iOS σε προγενέστερη έκδοση είναι κομματάκι δύσκολη θα ταλαιπωρηθείτε αρκετά και θα περιμένετε πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cydia εχει γονατισει απο το traffic... Κατα συνεπεια χρησιμοποιουμε δημιουργικα τον χρονο μας για να ψαξουμε στο net και να φτιαξουμε στο notepad μια λιστα με τα tweaks που θελουμε να εγκαταστησουμε και χαλαρωνουμε μεχρι αυριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα jailbreak σημερα αλλα παρατηρησα οτι επειτα απο αυτό οταν εκλεινα το iphone5 μου μετα κολλούσε στην οθονη με το μηλαρακι και αναγκαζομουν να κανω επανεκινηση πατωντας και τα 2 κουμπια.Επειτα ξανα κολλουσε και την τριτη φόρτωνε.Συνεπως εκανα restore γιατι το jailbreak τροποποιούσε κάποια αρχεία εκκίνησης με αποτέλεσμα να μη φορτώνει.Ελπιζω ο evasi0n πως τον λενε να βγαλει καποιο update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πάλι καλά κ δεν έχω τώρα πιστωτική και μου έρχεται μια χαρά το jailbreak. Κάτι άλλο θέλω να επισημάνω! Το iPhone 5 έχω και όταν το αφήνω πάνω σε επιφάνεια ή ακουμπαω το πίσω μέρος κοντά στην κάμερα κάνει ένα θόρυβο σαν κάτι μεταλλικό να χτυπάει από μέσα .

Το πήρα από πλαισιο κ δν θέλω να μπλέξω ξανά με δαύτους . Τι μπορώ να κάνω;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αυτό απ΄ότι διάβασα το κάνουν νομίζω ΟΛΑ τα 5άρια, διότι είναι ο φακός της cameras με το autofocus που έχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πάλι καλά κ δεν έχω τώρα πιστωτική και μου έρχεται μια χαρά το jailbreak. Κάτι άλλο θέλω να επισημάνω! Το iPhone 5 έχω και όταν το αφήνω πάνω σε επιφάνεια ή ακουμπαω το πίσω μέρος κοντά στην κάμερα κάνει ένα θόρυβο σαν κάτι μεταλλικό να χτυπάει από μέσα .

Το πήρα από πλαισιο κ δν θέλω να μπλέξω ξανά με δαύτους . Τι μπορώ να κάνω;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

To γνωστο προβλημα..

 

Σε πολλους εχει γινει αυτο και σε καινουρια κινητα με το που τα ανοιξαν!

 

Ειναι μαλλον η καμερα απ'οτι λενε..

 

Συγνωμη που θα στο πω αλλα η το αφηνεις ετσι η πρεπει να τρεχεις παλι με το Πλαισιο κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...